LearnDash LMS - en to nl translation catalogue (3057 entries)

[ctx: placeholder: Question]
note: translators: placeholder: Question.
en: %s Type
nl: %s type

[ctx: placeholder: Groups]
note: translators: placeholder: Groups.
en: %s Count
nl: Aantal %s

[ctx: placeholder: Quizzes]
note: translators: placeholder: Quizzes.
en: %s Count
nl: Aantal %s

[ctx: placeholder: Topics]
note: translators: placeholder: Topics.
en: %s Count
nl: Aantal %s

[ctx: placeholder: Lessons]
note: translators: placeholder: Lessons.
en: %s Count
nl: Aantal %s

[ctx: placeholder: Courses]
note: translators: placeholder: Courses.
en: %s Count
nl: Aantal %s

[ctx: placeholder: Quiz]
note: translators: placeholder: Quiz.
en: %s Statistics
nl: %s Statistieken

[ctx: placeholder: Course]
note: translators: placeholder: Course.
en: %s Steps
nl: %s stappen

note: translators: Accessibility text.
en: (opens in a new tab)
nl: (opent in een nieuw tabblad)

[ctx: placeholder: Courses per page]
note: translators: placeholder: Courses per page.
en: %s per page
nl: %s per pagina

[ctx: placeholder: Topics per page]
note: translators: placeholder: Topics per page.
en: %s per page
nl: %s per pagina

[ctx: placeholder: Lessons per page]
note: translators: placeholder: Lessons per page.
en: %s per page
nl: %s per pagina

[ctx: placeholder: quiz]
note: translators: placeholder: quiz.
en: Limit results to be within a specific %s. Required for non-admin users.
nl: Beperk resultaten tot binnen een specifieke %s. Vereist voor niet-beheerders.

en: Step ID
nl: Stap ID

en: User ID.
nl: Gebruiker ID.

en: Sort collection by object attribute.
nl: Sorteer collectie per object eigenschap.

en: Order sort attribute ascending or descending.
nl: Order sorteervolgorde, oplopend of aflopend.

[ctx: placeholder: Quiz]
note: translators: placeholder: Quiz.
en: Invalid %s ID
nl: Ongeldige %s ID

[ctx: placeholder: Course]
note: translators: placeholder: Course.
en: Invalid %s ID
nl: Ongeldige %s ID

[ctx: placeholder: admin email]
note: translators: placeholder: admin email.
en: This is the email address of the sender. If not provided the admin email <strong>(%s)</strong> will be used.
nl: Dit is het e-mailadres van de afzender. Indien niet ingevuld, wordt het admin e-mailadres <strong>(%s)</strong> gebruikt.

[ctx: No Certificates found Label]
en: No Certificates found
nl: Geen Certificaten gevonden

[ctx: View Certificates Label]
en: Search Certificates
nl: Zoek Certificaten

[ctx: View Certificate Label]
en: View Certificate
nl: Bekijk certificaat

[ctx: All Certificates Label]
en: Certificates
nl: Certificaten

[ctx: Edit Certificate Label]
en: New Certificate
nl: Nieuw certificaat

[ctx: Edit Certificate Label]
en: Edit Certificate
nl: Bewerk Certificaat

[ctx: Add New Item Certificate Label]
en: Add New Certificate
nl: Nieuw certificaat toevoegen

[ctx: placeholder: Topics]
note: translators: placeholder: Topics
en: Creating %s
nl: Creëer %s

en: show tables
nl: laat tabellen zien

[ctx: Supported media formats in question answers]
en: Only image, video and audio files are supported.
nl: Alleen beeld-, video- en audiobestanden worden ondersteund.

en: You have unsaved changes. If you proceed, they will be lost.
nl: Er zijn wijzigingen die je nog niet hebt opgeslagen; als je doorgaat, gaan deze verloren.

[ctx: placeholders: Quiz, Questions]
note: translators: placeholders: Quiz, Questions.
en: This %1$s has no %2$s yet
nl: Deze %1$s heeft nog geen %2$s

[ctx: placeholder: Topics, Quizzes]
note: translators: placeholders: Topics, Quizzes.
en: Drop %1$s or %2$s here
nl: Zet hier %1$s of %2$s neer

en: Anonymous visitors only
nl: Alleen anonieme bezoekers

en: Use a cookie to restrict anonymous visitors
nl: Cookies gebruiken om anonieme bezoekers te beperken

en: Statistics not enabled.
nl: Statistieken niet ingeschakeld.

[ctx: placeholder: Quiz]
note: translators: placeholder: Quiz.
en: Edit %s Settings
nl: Bewerk %s instellingen

en: Leaderboard not enabled.
nl: Scorebord niet ingeschakeld.

[ctx: placeholder: Course]
note: translators: placeholder: Course.
en: -- No %s --
nl: -- Geen %s --

[ctx: Assigned Quiz Label]
note: translators: Assigned Quiz Label.
en: Assigned %s
nl: Toegewezen %s

[ctx: placeholder: Group]
note: translators: placeholder: Group.
en: -- No %s --
nl: -- Geen %s --

[ctx: placeholder: Quiz]
note: translators: placeholder: Topic.
en: Edit %s Settings (new window)
nl: Bewerk %s instellingen (nieuw venster)

[ctx: placeholder: Post Type singular name]
note: translators: placeholder: Post Type singular name.
en: Filter by %s
nl: Gefilterd door %s

en: Review / Skip
nl: Kijk na/Sla over

en: Current
nl: Huidig

[ctx: placeholder: Course Access Expired Date]
note: translators: placeholder: Course Access Expired Date.
en: (access expired %s)
nl: (toegang verlopen %s)

en: Expired
nl: Verlopen

[ctx: placeholders: lesson label]
note: translators: placeholder: Lesson label
en: Please go back and watch the video for the previous %s.
nl: Ga terug en bekijk de video van de vorige %s.

[ctx: placeholders: topic label]
note: translators: placeholder: Topic label
en: Please go back and watch the video for the previous %s.
nl: Ga terug en bekijk de video van de vorige %s.

[ctx: placeholder: courses]
note: translators: placeholder: courses.
en: shows %s with mentioned WP category id.
nl: toont %s met genoemde WP categorie-ID.

[ctx: placeholder: courses]
note: translators: placeholder: courses.
en: shows %s with mentioned category id.
nl: toont %s met genoemde categorie-ID.

[ctx: placeholder: courses]
note: translators: placeholder: courses.
en: shows %s with mentioned category slug.
nl: toont %s met genoemde categorie slug.

[ctx: placeholder: anchor to support page and label]
note: translators: placeholder: anchor to support page and label.
en: Activating these options can interfere with customized user roles. If you have customized user roles, please review our support %s before proceeding.
nl: Het activeren van deze opties kan de aangepaste medewerkerrollen verstoren. Als je aangepaste medewerkerrollen hebt, bekijk dan onze ondersteunings %s voor je verder gaat.

[ctx: placeholder: Course label.]
note: translators: placeholder: Course label.
en: External link to %s Shortcodes and Blocks online documentation
nl: Externe link naar %s shortcodes en blokkeert online documentatie

en: Click here
nl: Klik hier

note: translators: placeholder: URL to online documentation.
en: External link to Certificate online documentation
nl: Externe link naar online documentatie over certificaten

en: Remove item
nl: Verwijder item

en: Remove all items
nl: Verwijder alle items

en: Searching…
nl: Zoeken…

en: No results found
nl: Geen resultaten gevonden

en: Loading more results…
nl: Meer resultaten aan het laden…

[ctx: placeholder: Post type plural label]
note: translators: placeholder: Post type plural label.
en: Do not apply to sub-%s
nl: Niet toepassen op onderliggende-%s

[ctx: placeholder: Group]
note: translators: placeholder: Group.
en: Any %s
nl: Elke %s

en: Compare
nl: Vergelijken

en: Remove settings
nl: Instellingen verwijderen

en: Add settings
nl: Instellingen toevoegen

en: Replace setting
nl: Verander instellingen

en: &mdash; No Change &mdash;
nl: &mdash; Geen wijzigingen &mdash;

[ctx: placeholder: Groups Compare Type, Groups Listing link]
note: translators: placeholder: Groups Compare, Groups Listing link.
en: %1$s of %2$s
nl: %1$s van %2$s

[ctx: placeholder Group]
note: translators: placeholder Group.
en: %s Content Protection
nl: %s Inhoudsbescherming

[ctx: placeholder: Groups]
note: translators: placeholder: Groups.
en: View %s
nl: Bekijk %s

[ctx: placeholder: Courses]
note: translators: placeholder: Courses.
en: View %s
nl: Bekijk %s

[ctx: placeholder: Lessons]
note: translators: placeholder: Lessons.
en: View %s
nl: Bekijk %s

[ctx: placeholder: Questions]
note: translators: placeholder: Questions.
en: View %s
nl: Bekijk %s

[ctx: placeholder: Quizzes]
note: translators: placeholder: Quizzes.
en: View %s
nl: Bekijk %s

[ctx: placeholder: Topics]
note: translators: placeholder: Topics.
en: View %s
nl: Bekijk %s

[ctx: placeholder: list of active LMS plugins]
note: translators: placeholder: list of active LMS plugins.
en: <strong>LearnDash LMS</strong> has detected other active LMS plugins which may cause conflicts: <strong>%s</strong>
nl: <strong>LearnDash LMS</strong> heeft andere actieve LMS-plug-ins gedetecteerd die conflicten kunnen veroorzaken: <strong>%s</strong>

[ctx: placeholder: Courses, filter Courses by user URL]
note: translators: placeholder: Courses, filter Courses by user URL.
en: Total %1$s: %2$s
nl: Totaal %1$s: %2$s

[ctx: placeholder: Courses, User Nicename]
note: translators: placeholder: Courses, User Nicename.
en: Filter %1$s by user "%2$s"
nl: Filter %1$s op gebruiker "%2$s"

[ctx: placeholder: Groups, filter Groups by user URL]
note: translators: placeholder: Groups, filter Groups by user URL.
en: Total %1$s: %2$s
nl: Totaal %1$s: %2$s

[ctx: placeholder: Groups, User Nicename]
note: translators: placeholder: Groups, User Nicename.
en: Filter %1$s by user "%2$s"
nl: Filter %1$s op gebruiker "%2$s"

[ctx: placeholder: Groups, Courses]
note: translators: placeholder: Groups, Courses.
en: Enrolled %1$s / %2$s
nl: Ingeschreven %1$s / %2$s

[ctx: placeholder: Question Type]
note: translators: placeholder: Question Type.
en: Filter listing by %s type
nl: Filter op %s

[ctx: placeholder: Questions]
note: translators: placeholder: Questions.
en: All %s
nl: Alle %s

en: All Users
nl: Alle gebruikers

[ctx: placeholder: Points label]
note: translators: placeholder: Points label.
en: %s: Not Enabled
nl: %s: Niet geactiveerd

[ctx: Placeholders: Lesson, Topic]
note: translators: Placeholders: Lesson, Topic.
en: Assigned %1$s / %2$s
nl: Toegewezen %1$s / %2$s

en: Status / Points
nl: Status / Punten

[ctx: placeholder: Topics]
note: translators: placeholder: Topics.
en: All %s
nl: Alle %s

en: All Authors
nl: Alle Auteurs

en: User is automatically enrolled in all Courses.
nl: Gebruiker is automatisch ingeschreven voor alle trainingen.

[ctx: placeholder: Post title]
note: translators: placeholder: Post title.
en: View "%s"
nl: Bekijk %s

[ctx: placeholder: Post title]
note: translators: placeholder: Post title.
en: Edit "%s"
nl: Bewerk %s

[ctx: placeholder: Post title]
note: translators: placeholder: Post title.
en: Filter listing by "%s"
nl: Filter op %s

[ctx: placeholder: Quiz]
note: translators: placeholder: Quiz.
en: %s Required
nl: %s vereist

[ctx: placeholder: Topic]
note: translators: placeholder: Topic.
en: %s Required
nl: %s vereist

[ctx: placeholders: Courses]
note: translators: placeholder: Courses.
en: This block shows a list of %s.
nl: Dit blok toont een lijst met %s.

[ctx: placeholders: Course, Course]
note: translators: placeholders: Course, Course.
en: Enter single %1$s ID. Leave blank if used within a %2$s.
nl: Voer een %1$s ID in. Laat leeg indien gebruikt binnen %2$s.

[ctx: placeholder: Course]
note: translators: placeholder: Course.
en: %s progress details:
nl: %s voortgangsdetails:

[ctx: placeholder: Quiz]
note: translators: placeholder: Quiz.
en: Enter single %s ID
nl: Voer een %s ID in

[ctx: placeholder: groups]
note: translators: placeholder: groups.
en: shows %s with mentioned WP tag id.
nl: toont %s met genoemde WP tag-ID.

[ctx: placeholder: groups]
note: translators: placeholder: groups.
en: shows %s with mentioned WP tag slug.
nl: toont %s met genoemde WP tag slug.

[ctx: placeholder: groups]
note: translators: placeholder: groups.
en: shows %s with mentioned WP category slug.
nl: toont %s met genoemde WP categorie slug.

[ctx: placeholder: groups]
note: translators: placeholder: groups.
en: shows %s with mentioned tag id.
nl: toont %s met genoemde tag ID.

[ctx: placeholder: groups]
note: translators: placeholder: groups.
en: shows %s with mentioned tag slug.
nl: toont %s met genoemde tag slug.

[ctx: placeholder: group]
note: translators: placeholder: group.
en: shows a %s category dropdown.
nl: toont een dropdown van de categorie %s.

[ctx: placeholder: courses]
note: translators: placeholder: courses.
en: shows %s with mentioned WP tag id.
nl: toont %s met genoemde WP tag-ID.

[ctx: placeholder: courses]
note: translators: placeholder: courses.
en: shows %s with mentioned WP tag slug.
nl: toont %s met genoemde WP tag slug.

[ctx: placeholder: courses]
note: translators: placeholder: courses.
en: shows %s with mentioned WP category slug.
nl: toont %s met genoemde WP categorie slug.

[ctx: placeholder: courses]
note: translators: placeholder: courses.
en: shows %s with mentioned tag id.
nl: toont %s met genoemde tag ID.

[ctx: placeholder: courses]
note: translators: placeholder: courses.
en: shows %s with mentioned tag slug.
nl: toont %s met genoemde tag slug.

[ctx: placeholder: course]
note: translators: placeholder: course.
en: shows a %s category dropdown.
nl: toont een dropdown van de categorie %s.

[ctx: placeholder: course]
note: translators: placeholder: course.
en: shows %s content.
nl: toont %s inhoud.

[ctx: placeholder: Courses]
note: translators: placeholder: Courses.
en: %s Per Page
nl: %s per pagina

[ctx: placeholders: courses, courses (URL slug)]
note: translators: placeholders: courses, courses (URL slug).
en: This shortcode shows list of %1$s. You can use this shortcode on any page if you do not want to use the default <code>/%2$s/</code> page.
nl: Deze shortcode toont een lijst van %1$s. U deze shortcode op elke pagina gebruiken als u de standaardpagina niet wilt <code>/%2$s/</code> gebruiken.

[ctx: placeholder: course]
note: translators: placeholder: course.
en: shows a %s thumbnail.
nl: toont een %s thumbnail.

[ctx: placeholders: Group]
note: translators: placeholders: Group.
en: Enter single %s ID.
nl: Voer een enkele %s ID in.

[ctx: placeholder: Quizzes]
note: translators: placeholder: Quizzes.
en: %s Tag base
nl: %s tag basis

[ctx: placeholder: Courses]
note: translators: placeholder: Courses.
en: %s Tag base
nl: %s tag basis

[ctx: placeholder: Courses]
note: translators: placeholder: Courses.
en: Manage %s
nl: Beheer %s

[ctx: placeholder: course]
note: translators: placeholder: course, group.
en: The %1$s can only be accessed through admin enrollment (manual), %2$s enrollment, or integration (shopping cart or membership) enrollment. No enrollment button will be displayed, unless a URL is set (optional).
nl: De %1$s is alleen toegankelijk met manuele admin-inschrijving, %2$ssinschrijving of integratie-inschrijving (winkelmandje of lidmaatschap). Er zal geen inschrijvingsknop getoond worden tenzij een URL wordt ingesteld (optioneel).

[ctx: placeholder: Course]
note: translators: placeholder: Course.
en: Essay %s
nl: Verslag %s

[ctx: placeholders: Lesson, Topic]
note: translators: placeholders: Lesson, Topic.
en: -- Select a %1$s or %2$s --
nl: -- Selecteer een %1$s of %2$s --

[ctx: placeholders: Topic, Lesson]
note: translators: placeholders: Topic, Lesson.
en: Associate this %1$s with a %2$s.
nl: Koppel deze %1$s aan een %2$s.

[ctx: placeholders: topic, course]
note: translators: placeholders: Topic, Course.
en: Associate this %1$s with a %2$s.
nl: Koppel deze %1$s aan een %2$s.

[ctx: placeholder: Courses]
note: translators: placeholder: Courses.
en: Search %s
nl: Zoek %s

[ctx: placeholder: Course]
note: translators: placeholder: Course.
en: View %s
nl: Bekijk %s

[ctx: placeholder: Course]
note: translators: placeholder: Course.
en: New %s
nl: Nieuwe %s

[ctx: placeholder: Quiz]
note: translators: placeholder: Quiz.
en: %s Updated
nl: %s bijgewerkt

[ctx: placeholder: Course]
note: translators: placeholder: Course.
en: LearnDash User %s Points
nl: Gebruiker LearnDash %s punten

[ctx: placeholders: Courses, Course, Quiz]
note: translators: placeholders: Courses, Course, Quiz.
en: Displays user's enrolled %1$s, %2$s progress, %3$s scores, and achieved certificates.
nl: Laat ingeschreven gebruikers zien %1$s, %2$s voortgang, %3$s scores, en behaalde certificaten.

en: [groupinfo] shortcode output shown here
nl: [groupinfo] shortcode output hier weergegeven

[ctx: placeholder: Group]
note: translators: placeholder: Group.
en: %s Enrolled On (date)
nl: Voor %s ingeschreven op (datum)

[ctx: placeholder: Group]
note: translators: placeholder: Group.
en: This block displays %s related information
nl: Dit blok geeft %s gerelateerde informatie weer

en: [ld_group_list] shortcode output shown here
nl: [ld_group_list] shortcode output hier weergegeven

[ctx: placeholder: Group]
note: translators: placeholder: Group.
en: %s Tag Settings
nl: %s tag-instellingen

[ctx: placeholder: Group]
note: translators: placeholder: Group.
en: %s Category Settings
nl: %s categorie-instellingen

[ctx: placeholder: Groups]
note: translators: placeholder: Groups.
en: Enrolled %s Status
nl: Ingeschreven %s status

[ctx: placeholder: Groups]
note: translators: placeholder: Groups.
en: Show not-Enrolled %s only
nl: Toon alleen niet-ingeschreven %s

[ctx: placeholder: Groups]
note: translators: placeholder: Groups.
en: Show Enrolled %s only
nl: Toon alleen ingeschreven %s

[ctx: placeholder: Groups]
note: translators: placeholder: Groups.
en: Show All %s (default)
nl: Toon alles %s (standaard)

[ctx: placeholder: Groups]
note: translators: placeholder: Groups.
en: %s per page
nl: %s per pagina

[ctx: placeholder: Group]
note: translators: placeholder: Group.
en: LearnDash %s List
nl: LearnDash %s lijst

[ctx: placeholder: Course]
note: translators: placeholder: Course.
en: Return to %s link/button.
nl: Terug naar %s link/knop.

[ctx: placeholder: Course]
note: translators: placeholder: Course.
en: %s Resume
nl: Verder gaan met %s

[ctx: placeholder: Courses]
note: translators: placeholder: Courses.
en: Show not-Enrolled %s only
nl: Toon alleen niet-ingeschreven %s

[ctx: placeholder: Courses]
note: translators: placeholder: Courses.
en: Show Enrolled %s only
nl: Toon alleen ingeschreven %s

[ctx: placeholder: Courses]
note: translators: placeholder: Courses.
en: Show All %s (default)
nl: Toon alles %s (standaard)

[ctx: placeholder: Topic]
note: translators: placeholder: Topic.
en: %s Progress:
nl: %s voortgang:

[ctx: placeholder: Lesson URL]
note: translators: placeholder: Lesson URL.
en: Please go back and complete the previous %s.
nl: Ga terug en voltooi de vorige %s.

[ctx: placeholder: Topic URL]
note: translators: placeholder: Topic URL.
en: Please go back and complete the previous %s.
nl: Ga terug en voltooi de vorige %s.

[ctx: placeholder: Quiz URL]
note: translators: placeholder: Quiz URL.
en: Please go back and complete the previous %s.
nl: Ga terug en voltooi de vorige %s.

[ctx: placeholder: Course]
note: translators: placeholder: Course.
en: Return to %s Overview
nl: Ga terug naar %s overzicht

[ctx: placeholder: Course]
note: translators: placeholder: Course.
en: %s All Complete
nl: %s alles afgerond

[ctx: placeholder: Course Access Expire Date]
note: translators: placeholder: Course Access Expire Date.
en: (expires %s)
nl: (verstrijkt %s)

[ctx: placeholder: Access Date]
note: translators: placeholder: Access Date.
en: Since: %s
nl: Sinds %s

[ctx: placeholders: Course steps completed, Course steps total]
note: translators: placeholders: Course steps completed, Course steps total.
en: Completed <strong>%1$d</strong> out of <strong>%2$d</strong> steps
nl: <strong>%1$d</strong> van <strong>%2$d</strong> Stappen gedaan

[ctx: placeholder: Course]
note: translators: placeholder: Course.
en: Set Primary %s
nl: Primaire %s instellen

[ctx: placeholder: quizzes]
note: translators: placeholder: quizzes.
en: You have taken the following %s:
nl: Je hebt de volgende %s gedaan:

[ctx: Placeholder: Group]
note: translators: placeholder: Group
en: %s Progress
nl: %s voortgang

en: verify failed
nl: verifiëren mislukt

[ctx: placeholder: Date when lesson will be available]
note: translators: placeholder: Date when lesson will be available.
en: Available on %s
nl: Beschikbaar op %s

en: week | weeks
nl[0]: week
nl[1]: weken

[ctx: placeholders: Lessons, Course, Lesson]
note: translators: placeholders: Lessons, Course, Lesson.
en: Displays a list of %1$s for a %2$s and tracks %3$s progress.
nl: Toont een lijst van %1$s voor een %2$s en volgt %3$s voortgang.

[ctx: placeholders: Topic, Quizzes]
note: translators: placeholders: Topic, Quizzes.
en: Show %1$s %2$s?
nl: Toon %1$s %2$s?

[ctx: placeholders: Lesson, Quizzes]
note: translators: placeholders: Lesson, Quizzes.
en: Show %1$s %2$s?
nl: Toon %1$s %2$s?

[ctx: placeholders: Course, Quizzes]
note: translators: placeholders: Course, Quizzes.
en: Show %1$s %2$s?
nl: Toon %1$s %2$s?

[ctx: placeholder: default per page]
note: translators: placeholder: default per page.
en: Default is %d. Set to zero for no pagination.
nl: Standaard is %d. Zet op 0 voor geen paginering.

[ctx: placeholder: Course]
note: translators: placeholder: Course.
en: %s Information
nl: %s informatie

[ctx: placeholder: Course]
note: translators: placeholder: Course.
en: %s access expired on:
nl: %s toegang verstreken op:

[ctx: placeholder: Course]
note: translators: placeholder: Course.
en: %s access will expire on:
nl: %s toegang zal verstrijken op:

[ctx: placeholder: Group]
note: translators: placeholder: group.
en: This shortcode displays the list of %s users are assigned to as users or leaders.
nl: Deze shortcode toont de lijst van cursisten van de %s die als deelnemers of leiders zijn benoemd.

[ctx: placeholder: Groups]
note: translators: placeholder: Groups.
en: User %s
nl: Cursist %s

[ctx: placeholder: quiz]
note: translators: placeholder: quiz.
en: This shortcode displays information regarding %s attempts on the certificate. This shortcode can use the following parameters:
nl: Deze shortcode geeft informatie over %s pogingen voor het certificaat. Deze code kan gebruik maken van de volgende parameters:

[ctx: placeholder: Group]
note: translators: placeholder: Group.
en: %s Tag ID
nl: %s label ID

[ctx: placeholder: Group]
note: translators: placeholder: Group.
en: %s Tag Slug
nl: %s label slug

[ctx: placeholder: Group]
note: translators: placeholder: Group.
en: %s Category Selector
nl: %s categorie selecteren

[ctx: placeholder: Group]
note: translators: placeholder: Group.
en: %s Category ID
nl: %s categorie-ID

[ctx: placeholder: Group]
note: translators: placeholder: Group.
en: %s Category Slug
nl: %s categorie instellingen

[ctx: placeholder: group]
note: translators: placeholder: group.
en: number of columns to show when using %s grid addon
nl: aantal kolommen om te tonen wanneer %s grid add-on gebruikt wordt

[ctx: placeholder: Group]
note: translators: placeholder: Group.
en: Show %s Thumbnail
nl: Toon %s thumbnail

[ctx: placeholder: Group]
note: translators: placeholder: Group.
en: Show %s Content
nl: Toon %s Inhoud

[ctx: placeholders: groups]
note: translators: placeholder: groups.
en: filter %s by status.
nl: filter %s op status.

[ctx: placeholder: Group]
note: translators: placeholder: Group.
en: All %s Status
nl: Alle %s statussen

[ctx: placeholders: groups]
note: translators: placeholders: groups.
en: Show not-Enrolled %s only
nl: Toon alleen niet-ingeschreven %s

[ctx: placeholders: groups]
note: translators: placeholders: groups.
en: Show Enrolled %s only
nl: Toon alleen ingeschreven %s

[ctx: placeholders: groups]
note: translators: placeholders: groups.
en: Show All %s (default)
nl: Toon alles %s (standaard)

[ctx: placeholders: groups]
note: translators: placeholder: groups.
en: show current user's %s.
nl: toon huidige gebruikers %s.

[ctx: placeholder: Groups]
note: translators: placeholder: Groups.
en: My %s
nl: Mijn %s

[ctx: placeholder: Group]
note: translators: placeholder: Group.
en: %s List
nl: %s lijst

[ctx: placeholder: course]
note: translators: placeholder: course.
en: number of columns to show when using %s grid addon
nl: aantal kolommen om te tonen wanneer %s grid add-on gebruikt wordt

[ctx: placeholder: Group]
note: translators: placeholder: Group.
en: %s Completed Percentage
nl: percentage voltooid van %s

[ctx: placeholder: Group]
note: translators: placeholder: Group.
en: %s Completed On (date)
nl: %s voltooid op (datum)

[ctx: placeholder: Group]
note: translators: placeholder: Group.
en: Enrolled On (date)
nl: Ingeschreven op (datum)

[ctx: placeholder: Group]
note: translators: placeholder: Group.
en: User %s Status
nl: Gebruikers %s status

[ctx: placeholder: Group, Courses]
note: translators: placeholder: Group, Courses.
en: %1$s %2$s Count
nl: Aantal %1$s %2$s

[ctx: placeholder: Group]
note: translators: placeholder: Group.
en: %s Enrolled Users Count
nl: Aantal ingeschreven cursisten van %s

[ctx: placeholder: Group]
note: translators: placeholder: Group.
en: %s Price Type
nl: %s prijstype

[ctx: placeholder: Group]
note: translators: placeholder: Group.
en: %s Title
nl: %s titel

[ctx: placeholder: group]
note: translators: placeholder: group.
en: This shortcode displays %1$s related information.
nl: Deze shortcode geeft gerelateerde informatie weer van %1$s.

[ctx: placeholder: Group]
note: translators: placeholder: Group.
en: %s Info
nl: %s info

[ctx: placeholder: Course]
note: translators: placeholder: Course.
en: %s Enrolled Users Count
nl: Aantal ingeschreven cursisten van %s

[ctx: placeholder: Topics]
note: translators: placeholder: Topics.
en: Include %s only if user is enrolled.
nl: Neemt alleen %s op als de gebruiker is ingeschreven.

[ctx: placeholder: Topics]
note: translators: placeholder: Topics.
en: Include %s only if user is logged in.
nl: Neemt alleen %s op als de gebruiker is aangemeld.

en: Defines
nl: Definieert

en: Upload Directories
nl: Mappen uploaden

[ctx: placeholder: Groups]
note: translators: placeholder: Groups.
en: %s Tag base
nl: %s tag basis

[ctx: placeholder: Groups]
note: translators: placeholder: Groups.
en: %s Category base
nl: %s categorie basis

[ctx: placeholder: Quizzes]
note: translators: placeholder: Quizzes.
en: %s Category base
nl: %s categorie basis

[ctx: placeholder: Topics]
note: translators: placeholder: Topics.
en: %s Category base
nl: %s categorie basis

[ctx: placeholder: Lessons]
note: translators: placeholder: Lesson.
en: %s Tag base
nl: %s tag basis

[ctx: placeholder: Lessons]
note: translators: placeholder: Lessons.
en: %s Category base
nl: %s categorie basis

[ctx: placeholder: Courses]
note: translators: placeholder: Courses.
en: %s Category base
nl: %s categorie basis

[ctx: placeholder: Groups]
note: translators: placeholder: Groups.
en: %s Permalink slug
nl: %s permalink slug

en: Builders
nl: Bouwers

en: AUTO_INCREMENT missing
nl: AUTO_INCREMENT ontbreekt

en: Copy
nl: Kopiëren

[ctx: placeholder: Quizzes]
note: translators: placeholder: Quizzes.
en: Include %s only if user is enrolled.
nl: Neemt alleen %s op als de gebruiker is ingeschreven.

[ctx: placeholder: Quizzes]
note: translators: placeholder: Quizzes.
en: Include %s only if user is logged in.
nl: Neemt alleen %s op als de gebruiker is aangemeld.

[ctx: placeholder: Group]
note: translators: placeholder: Group.
en: %s Tag base
nl: %s tag basis

[ctx: placeholder: Group]
note: translators: placeholder: Group.
en: %s Category base
nl: %s categorie basis

[ctx: placeholder: Lessons]
note: translators: placeholder: Lessons.
en: Include %s only if user is enrolled.
nl: Neemt alleen %s op als de gebruiker is ingeschreven.

en: Enrolled only
nl: Alleen ingeschreven

[ctx: placeholder: Lessons]
note: translators: placeholder: Lessons.
en: Include %s only if user is logged in.
nl: Neemt alleen %s op als de gebruiker is aangemeld.

en: Logged-in User only
nl: Enkel aangemelde gebruikers

[ctx: placeholder: Group]
note: translators: placeholder: Group.
en: Manage %s Tags via the Actions dropdown
nl: Beheer %s tags via de acties dropdown

[ctx: placeholder: Group]
note: translators: placeholder: Group.
en: Manage %s Categories via the Actions dropdown
nl: Beheer %s categorieën via de acties dropdown

[ctx: placeholder: group]
note: translators: placeholder: groups.
en: Control which taxonomies can be used to better organize your LearnDash %s.
nl: Bepaal welke taxonomieën kunnen worden gebruikt om uw LearnDash %s beter te organiseren.

[ctx: placeholder: Group]
note: translators: placeholder: Group.
en: %s Taxonomies
nl: %s taxonomieën

[ctx: placeholder: group]
note: translators: placeholder: group.
en: Allow specific user roles to bypass the %s membership protection.
nl: Sta specifieke medewerkerrollen toe om de %s-lidmaatschapsbeveiliging te omzeilen.

en: Bypass User Roles
nl: Gebruikersrollen omzeilen

en: Set a global message for any user trying to access the protected post / page without permission.
nl: Stel een globaal bericht in voor gebruikers die zonder toestemming toegang proberen te krijgen tot een bericht / pagina.

en: Access Denied Message
nl: ' Toegang geweigerd ' bericht

[ctx: placeholder: group]
note: translators: placeholder: group.
en: Specify which post types can allow for %s membership protection.
nl: Geef op welke berichttypes beveiliging door lidmaatschap van %s mogelijk kunnen maken.

en: Supported Post Types
nl: Ondersteunde posttypen

[ctx: placeholder: group]
note: translators: placeholder: group.
en: This page is protected and requires %s access
nl: Deze pagina is beveiligd en vereist %s toegang

[ctx: placeholder: group]
note: translators: placeholder: groups.
en: Access to certain post types can be controlled via the associated %s enrollment.
nl: Toegang tot bepaalde berichttypes kan worden bepaald via de gerelateerde inschrijving van %s.

[ctx: placeholder: Group]
note: translators: placeholder: Group.
en: %s Content Protection
nl: %s Inhoudsbescherming

[ctx: placeholder: courses]
note: translators: placeholder: courses.
en: Customize the display order of %s.
nl: Verander de volgorde van %s.

[ctx: placeholder: Group, Courses]
note: translators: placeholder: Group, Courses.
en: %1$s %2$s Order
nl: volgorde %1$s %2$s

[ctx: placeholder: course, course]
note: translators: placeholder: group.
en: Customize the pagination options for ALL %s content tables.
nl: Pas de opties aan voor paginering voor ALLE inhoudstabellen van %s .

[ctx: placeholder: Group]
note: translators: placeholder: Group.
en: %s Table Pagination
nl: %s Tabel paginering

[ctx: placeholder: Group, Groups]
note: translators: placeholder: Group, Groups.
en: A %1$s can be nested within other %2$s.
nl: Een %1$s kan worden genest binnen andere %2$s.

[ctx: placeholder: Group]
note: translators: placeholder: Group.
en: %s Hierarchy
nl: Hiërarchie %s

[ctx: placeholder: group]
note: translators: placeholder: group.
en: Control settings for %s creation, and visual organization
nl: Controle-instellingen voor %s creatie en visuele organisatie

[ctx: placeholder: Group]
note: translators: placeholder: Group.
en: Global %s Management & Display Settings
nl: Globale %s beheer- en weergave-instellingen

en: Manage Users
nl: Gebruikers beheren

en: Advanced
nl: Geavanceerd

en: Basic
nl: Basis

[ctx: placeholder: Groups]
note: translators: placeholder: Groups.
en: Manage %s
nl: Beheer %s

[ctx: placeholder: group]
note: translators: placeholder: group.
en: Enables an RSS feed for all %s posts.
nl: Schakelt een RSS-feed in voor alle berichten van de %s .

[ctx: placeholders: groups, link to WP Permalins page]
note: translators: placeholders: groups, link to WP Permalins page.
en: Enables the front end archive page where all %1$s are listed. You must %2$s for the change to take effect.
nl: Schakelt de front-end archiefpagina in waar alle %1$s worden vermeld. U moet %2$s hebben om de wijziging door te voeren.

[ctx: placeholder: group]
note: translators: placeholder: group.
en: Includes the %s post type in front end search results
nl: Bevat het berichttype %s in front-end zoekresultaten

[ctx: placeholder: Group]
note: translators: placeholder: Group.
en: %s Search
nl: %s zoeken

[ctx: placeholder: Groups]
note: translators: placeholder: Groups.
en: %s are public on the front-end
nl: %s zijn openbaar in de front-end

[ctx: placeholder: Group]
note: translators: placeholder: Group.
en: Control the LearnDash %s Custom Post Type Options.
nl: Controleer de LearnDash %s aangepaste berichttype-opties.

[ctx: Group Custom Post Type Options]
note: translators: placeholder: Group.
en: %s Custom Post Type Options
nl: %s aangepast berichttype opties

en: Label to replace "Join Group" button.
nl: Tekst om de "Aanmelden bij groep"-knop te vervangen.

en: Join Group (Button)
nl: Aanmelden bij groep (knop)

en: Label to replace "groups" (plural).
nl: Tekst om "groups" (meervoud) te vervangen.

en: Label to replace "group" (singular).
nl: Tekst om "group" (enkelvoud) te vervangen.

en: Add custom styles (CSS) to be used.
nl: Voeg eigen stijlen toe om te gebruiken (CSS).

en: Custom Styles (CSS)
nl: Eigen stijlen (CSS)

[ctx: placeholder: Groups]
note: translators: placeholder: Groups.
en: Users & %s
nl: Gebruikers & %s

[ctx: Group Settings]
en: Settings
nl: Les instellingen

en: The Data Upgrades should only be run if prompted or advised by LearnDash Support. There is no need to re-run the Data Upgrades every time you update LearnDash core or one of the add-ons. Re-running the data upgrades when not needed can result in data corruption.
nl: De data-upgrades mogen alleen worden uitgevoerd als dit wordt gevraagd of geadviseerd door de support van LearnDash. Het is niet nodig om de data-upgrades opnieuw uit te voeren als u de LearnDash-kern of een van de invoegtoepassingen bijwerkt. Het opnieuw uitvoeren van de data-upgrades wanneer dit niet nodig is, kan leiden tot gegevensbeschadiging.

en: Allows user to resume video position. Uses browser cookie. VooPlayer not supported.
nl: Sta de gebruiker toe om de video te hervatten op de opgeslagen positie. Gebruikt browser-cookie. Werkt niet met VooPlayer.

en: Video Resume
nl: Video hervatten

en: Pause the video if user switches to a different window. VooPlayer not supported.
nl: Pauzeer de video als de gebruiker naar een ander schermt gaat. Werkt niet met VooPlayer.

en: Video Pause on Window Unfocused
nl: Video pauzeren wanneer het venster niet meer actief is

[ctx: placeholder: Post type plural label]
note: translators: placeholder: Post type plural label.
en: Apply to sub-%s
nl: Toepassen op onderliggende %s

[ctx: placeholder: groups]
note: translators: placeholder: groups.
en: User must be a member of ALL %s to view content.
nl: Gebruiker moet lid zijn van ALLE %s om de inhoud te bekijken.

en: All
nl: Alle

[ctx: placeholder: group]
note: translators: placeholder: group.
en: User can be a member of ANY %s to view content.
nl: Gebruiker kan lid zijn van GELIJK WELKE %s om de inhoud te bekijken.

en: Any
nl: Elke

[ctx: placeholder: Groups]
note: translators: placeholder: Grooups.
en: Associated %s
nl: Geassocieerde %s

[ctx: placeholders: Post Type singular label, Parent post edit link]
note: translators: placeholders: Post Type singular label, Parent post edit link.
en: The membership configiration for this %1$s is managed by the parent %2$s. You may override the parent by enabling the settings below.
nl: De instellingen voor inschrijving voor dit %1$s worden beheerd door het bovenliggende %2$s. Je kan dit overschrijven door de instellingen hieronder aan te zetten.

[ctx: placeholder: Group]
note: translators: placeholder: Group.
en: Select %s
nl: Selecteer %s

[ctx: placeholder: Group]
note: translators: placeholder: Group.
en: LearnDash %s Content Protection
nl: LearnDash' inhoudsbescherming van %s

[ctx: placeholder: group course order by, group course order direction labels.]
note: translators: placeholder: group course order by, group course order direction labels.
en: Using default sorting by %1$s in %2$s order
nl: Standaardsortering op %1$s gebruiken in de volgorde %2$s

[ctx: placeholders: courses]
note: translators: placeholders: courses.
en: Customize the display order of %s.
nl: Verander de volgorde van %s.

[ctx: placeholder: Course]
note: translators: placeholder: Course.
en: Custom %s Order
nl: Aangepaste %s volgorde

[ctx: placeholders: group]
note: translators: placeholders: group.
en: Customize the pagination options for this %s content table.
nl: Pas de opties voor paginering aan voor deze %s inhoudstabel.

[ctx: placeholder: Group]
note: translators: placeholder: Group.
en: Choose whether to display the %s content table to ALL users or only enrollees
nl: Kies of u de %s inhoudsopgave aan ALLE studenten wilt tonen of alleen ingeschreven studenten

[ctx: placeholder: Group]
note: translators: placeholder: Group.
en: %s Content
nl: %s Inhoud

[ctx: placeholder: Group]
note: translators: placeholder: Group.
en: %s Certificate
nl: %s certificaat

[ctx: placeholder: Group]
note: translators: placeholder: Group.
en: Any content added below is displayed on the main %s page
nl: Onderstaand toegevoegde inhoud wordt geplaatst op de %s hoofdpagina

[ctx: placeholder: group]
note: translators: placeholder: group.
en: List and display support materials for the %s. This is visible to all users (including non-enrollees) by default.
nl: Lijst en weergave van ondersteunend materiaal voor de %s. Dit is standaard zichtbaar voor alle studenten (inclusief niet-inschrijvers).

[ctx: placeholder: Group]
note: translators: placeholder: Group.
en: %s Materials
nl: %s opties

[ctx: placeholder: group]
note: translators: placeholder: group.
en: Controls the look and feel of the %s and optional content settings
nl: Bepaalt het uiterlijk van de %s en optionele inhoudsinstellingen

[ctx: placeholder: group, group, course]
note: translators: placeholder: group, group, course.
en: Enable automatic %1$s enrollment when a user enrolls into any associated %2$s %3$s
nl: Zet automatische %1$s-inschrijving aan wanneer een gebruiker inschrijft in gelijk welke gerelateerde %2$ss%3$s

[ctx: placeholder: group, group]
note: translators: placeholder: group, group.
en: The %1$s is protected via the built-in LearnDash PayPal/Stripe functionality. Users need to purchase the %2$s to gain access and will be charged on a recurring basis.
nl: De %1$s is beschermd via de built-in LearnDash PayPal/stripe-functionaliteit. Gebruikers moeten de %2$s aanschaffen om toegang te krijgen. Dit zal op regelmatig terugkerende basis in rekening gebracht worden.

[ctx: placeholder: group, group]
note: translators: placeholder: course, group.
en: The %1$s is protected via the LearnDash built-in PayPal and/or Stripe. Users need to purchase the %2$s (one-time fee) in order to gain access.
nl: De %1$s is beveiligd via de LearnDash ingebouwde PayPal en/of Stripe. gebruikers moeten de %2$s (eenmalige vergoeding) aanschaffen om toegang te krijgen.

[ctx: placeholder: group]
note: translators: placeholder: group.
en: The %s is protected. Registration and enrollment are required in order to access the content.
nl: De %s is beschermd. Registratie en inschrijving zijn vereist om toegang te krijgen tot de inhoud.

[ctx: placeholder: "Join Group" button label]
note: translators: placeholder: "Take this Group" button label
en: Redirect the "%s" button to a specific URL.
nl: Stuur de knop "%s" om naar een specifieke URL.

[ctx: placeholder: Group]
note: translators: placeholder: Group.
en: %s Price
nl: %s prijs

[ctx: placeholder: group]
note: translators: placeholder: group.
en: Controls how users will gain access to the %s
nl: Bepaal hoe gebruikers toegang krijgen tot %s

[ctx: placeholder: Group]
note: translators: placeholder: Group.
en: %s Access Settings
nl: %s toegangsinstellingen

[ctx: placeholders: course, lessons, topics.]
note: translators: placeholders: course, lessons, topics.
en: Replace associated steps (%1$s, %2$s, or %3$s) with values from template.
nl: Vervang de bijbehorende stappen (%1$s, %2$s, or %3$s) met waardes uit het template.

en: Determines how a user can submit answer.
nl: Bepaalt hoe een gebruiker het antwoord kan indienen.

en: Whether the answer can be graded or not.
nl: Of het antwoord beoordeeld kan worden of niet.

en: Whether to allow HTML in sort string.
nl: Of HTML is toegestaan in de sorteer-string.

en: Sort string.
nl: Sorteer-string.

en: Whether the answer is correct.
nl: Of het antwoord correct is.

en: The number of points that can be obtained from the answer.
nl: Het aantal punten dat behaald kan worden met het antwoord.

en: Whether the HTML is allowed in the answer or not
nl: Of HTML is toegestaan in het antwoord of niet

en: The answer text.
nl: De tekst voor het antwoord.

en: An array of answer data objects
nl: Een array met antwoordgegevensobjecten

en: The percentage width of the criteria table column for matrix sort answer.
nl: Breedte in percentage voor de kolom van de criteria-tabel voor matrixsorteerantwoord.

en: Whether to distinguish between correct and incorrect when the different point modus is activated.
nl: Of er al dan niet onderscheid moet gemaakt worden tussen juist en fout als de verschillende-punten-modus is geactiveerd.

en: Whether the different points modus is activated.
nl: Of de verschillende-punten-modus al dan niet is geactiveerd.

en: The type of the answer.
nl: Het type antwoord.

en: Whether the individual points for the answers are activated.
nl: Of de individuele punten voor de antwoorden is geactiveerd.

en: Whether to show points in box.
nl: Of de punten al dan niet worden weergeven in het vak.

en: The solution hint for the question.
nl: De oplossingshint voor de vraag.

en: Whether the incorrect and correct message are same.
nl: Of het foutieve en correcte bericht hetzelfde zijn.

en: The message to show when the answer is incorrect.
nl: Het bericht om weer te geven bij een incorrect antwoord.

en: The message to show when the answer is correct.
nl: Het bericht om weer te geven bij een correct antwoord.

en: The title for the object.
nl: De titel van het object.

[ctx: placeholder: Question]
note: translators: placeholder: Question.
en: Could not update the %s.
nl: Kan %s niet bijwerken.

en: The user IDs
nl: De gebruikers-ID's

en: The user IDs.
nl: De gebruikers-ID's.

en: The user IDs. Limit 50 per request.
nl: Gebruikers-ID's. Limiet 50 per aanvraag.

en: Essay upload success.
nl: Verslag met succes geüpload.

en: The uploaded file could not be move to the destination directory.
nl: Het geüploade bestand kon niet worden verplaatst naar de bestemmingsmap.

en: Unknown error.
nl: Onbekende fout.

[ctx: placeholder: Lesson]
note: translators: placeholder: Lesson.
en: Essay %s
nl: Verslag %s

[ctx: placeholder: Quiz]
note: translators: placeholder: Quiz.
en: Essay %s
nl: Verslag %s

[ctx: placeholder: Quiz]
note: translators: placeholder: Quiz.
en: No %s
nl: Geen %s

[ctx: placeholder: Quiz.]
note: translators: placeholder: Quiz.
en: Essay %s
nl: Verslag %s

[ctx: placeholder: Lesson]
note: translators: placeholder: Lesson.
en: Assigned %s
nl: Toegewezen %s

[ctx: placeholder: Course]
note: translators: placeholder: Course.
en: Assigned %s
nl: Toegewezen %s

[ctx: placeholders: Date From, Date To]
note: translators: placeholders: Date From, Date To.
en: Search to date limit from %1$s to %2$s
nl: Zoek op datum tussen %1$s en %2$s

[ctx: placeholder: quiz]
note: translators: placeholder: quiz.
en: Show only users, who solved the %s:
nl: Laat alleen de gebruikers zien die de %s afgerond hebben:

[ctx: placeholder: Upload Mb]
note: translators: placeholder: Upload Mb.
en: Maximal %d MiB
nl: Maximaal %d MiB

[ctx: placeholder: Result Text]
note: translators: placeholder: Result Text.
en: (Will be displayed, when result-percent is >= <span class="resultProzent">%s</span>%%)
nl: (Wordt weergegeven als resultaatpercentag >= <span class="resultProzent">%s</span>%%)

[ctx: placeholder: quiz]
note: translators: placeholder: quiz.
en: On the %s startpage
nl: Op de %s startpagina

[ctx: placeholder: quiz]
note: translators: placeholder: quiz.
en: Automatically display leaderboard in %s result
nl: Automatisch tonen van het leaderboard in %s resultaten

[ctx: placeholder: quiz]
note: translators: placeholder: quiz.
en: Hide %s time - display
nl: Verberg %s tijd - toon

[ctx: placeholder: Quiz]
note: translators: placeholder: Quiz.
en: %s-summary
nl: %s-overzicht

[ctx: placeholder: quiz]
note: translators: placeholder: quiz.
en: Prerequisites (This %s has to be finished)
nl: Randvoorwaarden (deze %s moet afgerond zijn)

[ctx: placeholder: quiz]
note: translators: placeholder: quiz.
en: Execute %s only once
nl: Voer %s slechts één keer uit

[ctx: placeholder: Quiz]
note: translators: placeholder: Quiz.
en: Protect %s Answers in Browser Cookie
nl: Bescherm %s antwoorden in browser cookie

[ctx: placeholder: quiz]
note: translators: placeholder: quiz.
en: Deactivated in %s settings.
nl: Uitgeschakeld in %s instellingen.

[ctx: placeholder: Quiz]
note: translators: placeholder: Quiz.
en: %s name
nl: %s naam

[ctx: plaeholder: span HTML element]
note: translators: placeholder: span HTML element.
en: It is recommended %s this option on your system.
nl: Het is aangeraden %s deze optie in jouw systeem.

[ctx: placeholder: Quiz]
note: translators: placeholder: Quiz.
en: %s template Deleted
nl: %s sjabloon verwijderd

[ctx: placeholder: Quiz]
note: translators: placeholder: Quiz.
en: %s template Saved
nl: %s sjabloon opgeslagen

[ctx: placeholder: Quiz]
note: translators: placeholder: Quiz.
en: Save changed to selected %s template
nl: Sla de verandering op in het geselecteerde sjabloon %s template

[ctx: placeholder: Quiz]
note: translators: placeholder: Quiz.
en: Delete selected %s template
nl: Verwijder de geselecteerde %s sjabloon

[ctx: placeholder: Quiz]
note: translators: placeholder: Quiz.
en: Select %s template
nl: Selecteer %s sjabloon

[ctx: placeholder: Quiz]
note: translators: placeholder: Quiz.
en: %s Options
nl: %s opties

[ctx: : Quiz]
note: translators: placeholder: Quiz.
en: %s Options
nl: %s opties

[ctx: placeholder: Quiz Max Points]
note: translators: placeholder: Quiz Max Points.
en: maximum of %s points
nl: maximum van %s punten

[ctx: placeholder: Quiz label]
note: translators: placeholder: Quiz label.
en: %s is loading...
nl: %s is aan het laden...

[ctx: placeholder: Quiz]
note: translators: placeholder: Quiz.
en: Search %s
nl: Zoek %s

[ctx: placeholder: Quiz]
note: translators: placeholder: Quiz.
en: %s complete. Results are being recorded.
nl: %s afgerond. Resultaten worden opgeslagen.

[ctx: placeholder: Quiz]
note: translators: placeholder: Quiz.
en: View %s Statistics
nl: Bekijk de statistieken van de %s

[ctx: placeholder Quiz]
note: translators: placeholder Quiz.
en: Start %s
nl: Begin %s

[ctx: placeholder: quiz]
note: translators: placeholder: quiz.
en: You must sign in or sign up to start the %s.
nl: Je moet inloggen of inschrijven om de %s te starten.

[ctx: placeholder: Quiz label.]
note: translators: placeholder: Quiz label.
en: You have already completed the %s before. Hence you can not start it again.
nl: Je hebt de %s al eerder voltooid. Daarom kun je hem niet meer opnieuw starten.

[ctx: placeholder: quiz]
note: translators: placeholder: quiz.
en: Would you like to submit your %s result to the leaderboard?
nl: Wil je jouw resultaat van de %s naar het scorebord sturen?

[ctx: placeholder: Quiz]
note: translators: placeholder: Quiz.
en: Finish %s
nl: %s afronden

[ctx: placeholder: quiz]
note: translators: placeholder: quiz.
en: A powerful and beautiful %s plugin for WordPress.
nl: Een krachtige en fraaie %s plugin voor WordPress.

[ctx: placeholder: quiz]
note: translators: placeholder: quiz.
en: The user completed a %s with 100 percent.
nl: De gebruiker heeft een %s afgerond met 100 procent.

[ctx: placeholder: quiz]
note: translators: placeholder: quiz.
en: The user completed a %s.
nl: De gebruiker heeft een %s afgerond.

[ctx: placeholder: Quiz, quiz]
note: translators: placeholder: Quiz, quiz.
en: LearnDash %1$s: One user completed a %2$s
nl: LearnDash %1$s: één deelnemer heeft een %2$s gehaald

[ctx: placeholder: quiz]
note: translators: placeholder: quiz.
en: Create %s
nl: Maak nieuwe %s

[ctx: placeholder: quiz]
note: translators: placeholder: quiz.
en: Edit %s
nl: Bewerk %s

[ctx: placeholder: Quiz sequence]
note: translators: placeholder: Quiz sequence.
en: Question: %d
nl: Vraag: %d

[ctx: placeholder: question]
note: translators: placeholder: question.
en: Click here to add another %s.
nl: Klik hier om een %s toe te voegen.

[ctx: placeholder: Question]
note: translators: placeholder: Question.
en: %s not found
nl: %s niet gevonden

[ctx: placeholder: Quiz]
note: translators: placeholder: Quiz.
en: %s not found
nl: %s niet gevonden

[ctx: placeholder: quiz]
note: translators: placeholder: quiz.
en: No %s selected
nl: Geen %s geselecteerd

[ctx: placeholder: quiz]
note: translators: placeholder: quiz.
en: No %s description filled!
nl: Geen %s beschrijving ingevuld!

[ctx: placeholder: quiz.]
note: translators: placeholder: quiz.
en: Do you really want to delete the %s/question?
nl: Weet je zeker dat je de %s/vraag wilt verwijderen?

note: translators: placeholder: Number of Seconds count.
en: %s second | %s seconds
nl[0]: %s seconde
nl[1]: %s seconden

note: translators: placeholder: Number of Minutes count.
en: %s minute | %s minutes
nl[0]: %s minuut
nl[1]: %s minuten

note: translators: placeholder: Number of Hours count.
en: %s hour | %s hours
nl[0]: %s uur geleden
nl[1]: %s uur geleden

note: translators: placeholder: Number of Days count.
en: %s day | %s days
nl[0]: %s dag
nl[1]: %s dagen

en: No users found.
nl: Geen gebruikers gevonden.

note: translators: email addresses.
en: <span style="color:green">Success: Email sent to %d users.</span>
nl: <span style="color:green">Success: E-mail verzonden naar %d gebruikers.</span>

en: Awarded Post does not exist.
nl: Toegekend bericht bestaat niet.

en: Certificate Post does not exist.
nl: Certificaat bestaat niet.

[ctx: plaeholder: Post Date]
note: translators: plaeholder: Post Date.
en: Certificate scheduled for: <strong>%s</strong>.
nl: Certificaat gepland voor: <strong>%s</strong>.

note: translators: placeholders: Plugin name. Plugin update link.
en: opens in a new tab
nl: opent in een nieuw tabblad

[ctx: placeholders: FAQ update link.]
note: translators: placeholders: Plugin name. Plugin update link.
en: LearnDash update and license calls are temporarily disabled. Click %s for more information.
nl: LearnDash-update en licentie-oproepen zijn tijdelijk uitgeschakeld. Klik op %s voor meer informatie.

en: Pending
nl: Bezig

[ctx: placeholder: max points]
note: translators: placeholder: max points.
en: Awarded Points (Out of %d):
nl: Toegekende punten (van de %d):

[ctx: placeholder: Lesson]
note: translators: placeholder: Lesson.
en: Associate with a %s.
nl: Associeer met een %s.

[ctx: placeholder: Course]
note: translators: placeholder: Course.
en: Associate with a %s.
nl: Associeer met een %s.

[ctx: placeholder: Group]
note: translators: placeholder: Group.
en: Invalid %1$s ID.
nl: Ongeldige %1$s ID.

[ctx: placeholder: Group, Group]
note: translators: placeholder: Group, Group.
en: %1$s ID is required when not used within a %2$s.
nl: %1$s ID is vereist wanneer niet gebruikt binnen %2$s.

[ctx: placeholder: Course]
note: translators: placeholder: Course.
en: Your access to this %s has expired.
nl: Uw toegang tot deze %s is verstreken.

[ctx: placeholder: Lesson]
note: translators: placeholder: Lesson.
en: -- Select a %s --
nl: -- Selecteer een %s --

[ctx: placeholder: Quiz]
note: translators: placeholder: Quiz.
en: -- Select a %s --
nl: -- Selecteer een %s --

[ctx: placeholder: Course]
note: translators: placeholder: Course.
en: -- Select a %s --
nl: -- Selecteer een %s --

[ctx: placeholder: Quiz]
note: translators: placeholder: Quiz.
en: Export %s Data &raquo;
nl: Exporteer %s gegevens &raquo;

[ctx: placeholder: Course]
note: translators: placeholder: Course.
en: Export User %s Data &raquo;
nl: Exporteer gebruiker %s gegevens &raquo;

[ctx: placeholder: Group]
note: translators: placeholder: Group.
en: New %s Tag Name
nl: Nieuwe %s tag name

[ctx: placeholder: Group]
note: translators: placeholder: Group.
en: Add New %s Tag
nl: Voeg nieuwe %s tag toe

[ctx: placeholder: Group]
note: translators: placeholder: Group.
en: Update %s Tag
nl: Werk %s tag bij

[ctx: placeholder: Group]
note: translators: placeholder: Group.
en: Edit %s Tag
nl: Bewerk %s tag

[ctx: placeholder: Group]
note: translators: placeholder: Group.
en: Parent %s Tag:
nl: Bovenliggend %s tag:

[ctx: placeholder: Group]
note: translators: placeholder: Group.
en: Parent %s Tag
nl: Bovenliggende %s tag

[ctx: placeholder: Group]
note: translators: placeholder: Group.
en: All %s Tags
nl: Alle %s labels

[ctx: placeholder: Group]
note: translators: placeholder: Group.
en: Search %s Tag
nl: Zoek %s tag

[ctx: placeholder: Group]
note: translators: placeholder: Group.
en: %s Tag
nl: %s tag

[ctx: placeholder: Group]
note: translators: placeholder: Group.
en: %s Tags
nl: %s tags

[ctx: placeholder: Group]
note: translators: placeholder: Group.
en: New %s Category Name
nl: Nieuwe %s categorie naam

[ctx: placeholder: Group]
note: translators: placeholder: Group.
en: Add New %s Category
nl: Voege nieuwe %s categorie toe

[ctx: placeholder: Group]
note: translators: placeholder: Group.
en: Update %s Category
nl: Werk %s categorie bij

[ctx: placeholder: Group]
note: translators: placeholder: Group.
en: Edit %s Category
nl: Bewerk %s categorie

[ctx: placeholder: Group]
note: translators: placeholder: Group.
en: Parent %s Category:
nl: Bovenliggende%s categorie:

[ctx: placeholder: Group]
note: translators: placeholder: Group.
en: Parent %s Category
nl: Bovenliggende %s categorie

[ctx: placeholder: Group]
note: translators: placeholder: Group.
en: All %s Categories
nl: Alle %s categorieën

[ctx: placeholder: Group]
note: translators: placeholder: Group.
en: Search %s Categories
nl: Zoek %s categorie

[ctx: placeholder: Group]
note: translators: placeholder: Group.
en: %s Category
nl: %s categorie

[ctx: placeholder: Group]
note: translators: placeholder: Group.
en: %s Categories
nl: %s categorieën

[ctx: placeholder: Group]
note: translators: placeholder: Group.
en: %s Updated
nl: %s bijgewerkt

[ctx: placeholder: Group]
note: translators: placeholder: Group.
en: %s Scheduled
nl: %s gepland

[ctx: placeholder: Group]
note: translators: placeholder: Group.
en: %s Reverted to Draft
nl: %s teruggezet naar concept

[ctx: placeholder: Group]
note: translators: placeholder: Group.
en: %s Published Privately
nl: %s privé gepubliceerd

[ctx: placeholder: Group]
note: translators: placeholder: Group.
en: %s Published
nl: %s gepubliceerd

[ctx: placeholder: Groups]
note: translators: placeholder: Groups.
en: No %s found in Trash
nl: Geen %s gevonden in prullenbak

[ctx: placeholder: Groups]
note: translators: placeholder: Groups.
en: No %s found
nl: Geen %s gevonden

[ctx: placeholder: Group]
note: translators: placeholder: Group.
en: View %s
nl: Bekijk %s

[ctx: placeholder: Group]
note: translators: placeholder: Group.
en: New %s
nl: Nieuwe %s

[ctx: placeholder: Group]
note: translators: placeholder: Group.
en: Add New %s
nl: Voeg nieuwe %s toe

[ctx: placeholder: Question, Quiz]
note: translators: placeholders: Question, Quiz.
en: Associate this %1$s with a %2$s.
nl: Koppel deze %1$s aan een %2$s.

[ctx: placeholder: Quiz]
note: translators: placeholder: Quiz.
en: Associated %s
nl: Geassocieerde %s

[ctx: placeholder: quiz]
note: translators: placeholder: quiz.
en: If you imported a %s, use this field to select it. Otherwise, create new settings below. After saving or publishing, you will be able to add questions.
nl: Als je een %s hebt geïmporteerd, gebruik dit veld om het te selecteren. Maak anders nieuwe instellingen hieronder. Na opslaan of publiceren zul je nieuwe vragen kunnen toevoegen.

[ctx: placeholder: quiz]
note: translators: placeholder: quiz.
en: Optionally associate a %s with a certificate.
nl: Associeer optioneel een %s met een certificaat.

[ctx: placeholders: Quiz, Lesson]
note: translators: placeholders: Quiz, Lesson.
en: Associate this %1$s with a %2$s.
nl: Koppel deze %1$s aan een %2$s.

[ctx: placeholder: quiz]
note: translators: placeholder: quiz.
en: Passing percentage required to pass the %s (number only). e.g. 80 for 80%%.
nl: Slagingspercentage benodigd om de %s af te ronden (enkel getallen). bijv. 80 voor 80%%.

[ctx: placeholder: Quiz]
note: translators: placeholder: Quiz.
en: Options for %s materials
nl: Opties for %s materialen

en: Sort Direction YYY
nl: Sorteer-richting YYY

[ctx: placeholder: Topic]
note: translators: placeholder: Topic.
en: Forced %s Timer
nl: Geforceerde %s timer

[ctx: placeholder: Topic]
note: translators: placeholder: Topic.
en: Options for %s materials
nl: Opties for %s materialen

[ctx: placeholder: lesson]
note: translators: placeholder: lesson.
en: Set the date that you would like this %s to become available.
nl: Bepaal de datum waarop je wilt dat deze %s beschikbaar wordt.

[ctx: placeholder: Lesson]
note: translators: placeholder: Lesson.
en: Make %s Visible on Specific Date
nl: Maak %s zichtbaar op een specifieke datum

[ctx: placeholder: Lesson]
note: translators: placeholder: Lesson.
en: Make %s visible ____ days after sign-up
nl: Maak %s zichtbaar ____ dagen na inschrijving

[ctx: placeholders: lesson, topics]
note: translators: placeholders: lesson, topics.
en: Check this if you want this %1$s and all its %2$s to be available for free.
nl: Vink dit aan als je wilt dat %1$s en al zijn %2$s gratis beschikbaar komen.

[ctx: placeholder: Lesson]
note: translators: placeholder: Lesson.
en: Forced %s Timer
nl: Geforceerde %s timer

[ctx: placeholder: Lesson]
note: translators: placeholder: Lesson.
en: Options for %s materials
nl: Opties for %s materialen

[ctx: placeholder: course]
note: translators: placeholder: course.
en: Select a certificate to be awarded upon %s completion (optional).
nl: Selecteer een certificaat dat verdiend kan worden bij %s afronding (optioneel).

[ctx: placeholder: Course]
note: translators: placeholder: Course.
en: Hide %s Content table when user is not enrolled.
nl: Verberg %s inhoudstabel als de gebruiker niet is ingeschreven.

[ctx: placeholder: Course]
note: translators: placeholder: Course.
en: Hide %s Content Table
nl: Verberg %s inhoudstabel

[ctx: placeholders: Course, Quiz]
note: translators: placeholders: Course, Quiz.
en: Delete %1$s and %2$s Data After Expiration
nl: Verwijder %1$s en %2$s gegevens na afloop

[ctx: placeholder: Course]
note: translators: placeholder: Course.
en: Enter the number of days a user has access to this %s.
nl: Geef het aantal dagen op dat de gebruiker toegang heeft tot deze %s.

[ctx: placeholder: lessons]
note: translators: placeholder: lessons.
en: Disable the feature that allows attempting %s only in allowed order.
nl: Schakel de optie uit die ervoor zorgt dat %s alleen in een bepaalde volgorde gevolgd kunnen worden.

[ctx: placeholder: Lesson]
note: translators: placeholder: Lesson.
en: Disable %s Progression
nl: Voortgang %s uitschakelen

[ctx: placeholder: Course]
note: translators: placeholder: Course.
en: %s Points Access
nl: %s punten toegang

[ctx: placeholder: Course]
note: translators: placeholder: Course.
en: %s Prerequisites Compare
nl: %s toelatingseisen om aan te voldoen

[ctx: placeholders: course, course]
note: translators: placeholders: course, course.
en: Select one or more %1$s as prerequisites to view this %2$s
nl: Selecteer één of meer %1$s als toelatingseis om deze %2$s te bekijken

[ctx: placeholder: Lesson]
note: translators: placeholder: Lesson.
en: Enter %s per page value. Set to zero for no paging
nl: Vul %s per pagina waarde. Zet op 0 voor geen paginering

[ctx: placeholder: Lessons]
note: translators: placeholder: Lessons.
en: Custom %s Per Page
nl: Aangepaste %s per pagina

[ctx: placeholders: lessons, course]
note: translators: placeholders: lessons, course.
en: Choose the per page of %1$s in this %2$s.
nl: Kies het aantal %1$ssen per pagina in deze %2$s.

[ctx: placeholder: Lesson]
note: translators: placeholder: Lesson.
en: Sort %s Direction
nl: Sorteer %s richting

[ctx: placeholders: lessons, course]
note: translators: placeholders: lessons, course.
en: Choose the sort order of %1$s in this %2$s.
nl: Kies de sorteer volgorde van %1$s in deze %2$s.

[ctx: placeholder: Lesson]
note: translators: placeholder: Lesson.
en: Sort %s By
nl: Sorteer %s op

[ctx: placeholder: Course]
note: translators: placeholder: Course.
en: %s Access List
nl: %s toegangslijst

[ctx: placeholder: Course]
note: translators: placeholder: Course.
en: Options for %s materials
nl: Opties for %s materialen

[ctx: placeholder: Course]
note: translators: placeholder: Course.
en: %s Updated
nl: %s bijgewerkt

[ctx: placeholder: Course]
note: translators: placeholder: Course.
en: %s Scheduled
nl: %s gepland

[ctx: placeholder: Course]
note: translators: placeholder: Course.
en: %s Reverted to Draft
nl: %s teruggezet naar concept

[ctx: placeholder: Course]
note: translators: placeholder: Course.
en: %s Published Privately
nl: %s privé gepubliceerd

[ctx: placeholder: Course]
note: translators: placeholder: Course.
en: %s Published
nl: %s gepubliceerd

[ctx: placeholder: Courses]
note: translators: placeholder: Courses.
en: No %s found in Trash
nl: Geen %s gevonden in prullenbak

[ctx: placeholder: Course]
note: translators: placeholder: Course.
en: Edit %s
nl: Bewerk %s

[ctx: placeholder: Course]
note: translators: placeholder: Course.
en: Add New %s
nl: Voeg nieuwe %s toe

[ctx: placeholder: Course]
en: Add New
nl: Voeg nieuwe toe

[ctx: placeholder: Lesson]
note: translators: placeholder: Lesson.
en: %s Updated
nl: %s bijgewerkt

[ctx: placeholder: Lesson]
note: translators: placeholder: Lesson.
en: %s Scheduled
nl: %s gepland

[ctx: placeholder: Lesson]
note: translators: placeholder: Lesson.
en: %s Reverted to Draft
nl: %s teruggezet naar concept

[ctx: placeholder: Lesson]
note: translators: placeholder: Lesson.
en: %s Published Privately
nl: %s privé gepubliceerd

[ctx: placeholder: Lesson]
note: translators: placeholder: Lesson.
en: %s Published
nl: %s gepubliceerd

[ctx: placeholder: Lessons]
note: translators: placeholder: Lessons.
en: No %s found in Trash
nl: Geen %s gevonden in prullenbak

[ctx: placeholder: Lessons]
note: translators: placeholder: Lessons.
en: No %s found
nl: Geen %s gevonden

[ctx: placeholder: Lessons]
note: translators: placeholder: Lessons.
en: Search %s
nl: Zoek %s

[ctx: placeholder: Lesson]
note: translators: placeholder: Lesson.
en: View %s
nl: Bekijk %s

[ctx: placeholder: Lesson]
note: translators: placeholder: Lesson.
en: New %s
nl: Nieuwe %s

[ctx: placeholder: Lesson]
note: translators: placeholder: Lesson.
en: Edit %s
nl: Bewerk %s

[ctx: placeholder: Lesson]
note: translators: placeholder: Lesson.
en: Add New %s
nl: Voeg nieuwe %s toe

[ctx: placeholder: Lesson]
note: translators: placeholder: Lesson.
en: Add New
nl: Voeg nieuwe toe

[ctx: placeholder: Question]
note: translators: placeholder: Question.
en: %s Updated
nl: %s bijgewerkt

[ctx: placeholder: Question]
note: translators: placeholder: Question.
en: %s Scheduled
nl: %s gepland

[ctx: placeholder: Question]
note: translators: placeholder: Question.
en: %s Reverted to Draft
nl: %s teruggezet naar concept

[ctx: placeholder: Question]
note: translators: placeholder: Question.
en: %s Published Privately
nl: %s privé gepubliceerd

[ctx: placeholder: Question]
note: translators: placeholder: Question.
en: %s Published
nl: %s gepubliceerd

[ctx: placeholder: Questions]
note: translators: placeholder: Questions.
en: No %s found in Trash
nl: Geen %s gevonden in prullenbak

[ctx: placeholder: Questions]
note: translators: placeholder: Questions.
en: No %s found
nl: Geen %s gevonden

[ctx: placeholder: Questions]
note: translators: placeholder: Questions.
en: Search %s
nl: Zoek %s

[ctx: placeholder: Question]
note: translators: placeholder: Question.
en: View %s
nl: Bekijk %s

[ctx: placeholder: Question]
note: translators: placeholder: Question.
en: New %s
nl: Nieuwe %s

[ctx: placeholder: Question]
note: translators: placeholder: Question.
en: Edit %s
nl: Bewerk %s

[ctx: placeholder: Question]
note: translators: placeholder: Question.
en: Add New %s
nl: Voeg nieuwe %s toe

[ctx: placeholder: Question]
en: Add New
nl: Voeg nieuwe toe

[ctx: placeholder: Quiz]
note: translators: placeholder: Quiz.
en: %s Scheduled
nl: %s gepland

[ctx: placeholder: Quiz]
note: translators: placeholder: Quiz.
en: %s Reverted to Draft
nl: %s teruggezet naar concept

[ctx: placeholder: Quiz]
note: translators: placeholder: Quiz.
en: %s Published Privately
nl: %s privé gepubliceerd

[ctx: placeholder: Quiz]
note: translators: placeholder: Quiz.
en: %s Published
nl: %s gepubliceerd

[ctx: placeholder: Quizzes]
note: translators: placeholder: Quizzes.
en: No %s found in Trash
nl: Geen %s gevonden in prullenbak

[ctx: placeholder: Quizzes]
note: translators: placeholder: Quizzzes.
en: No %s found
nl: Geen %s gevonden

[ctx: placeholder: Quizzes]
note: translators: placeholder: Quizzes.
en: Search %s
nl: Zoek %s

[ctx: placeholder: Quiz]
note: translators: placeholder: Quiz.
en: View %s
nl: Bekijk %s

[ctx: placeholder: Quiz]
note: translators: placeholder: Quiz.
en: New %s
nl: Nieuwe %s

[ctx: placeholder: Quiz]
note: translators: placeholder: Quiz.
en: Edit %s
nl: Bewerk %s

[ctx: placeholder: Quiz]
note: translators: placeholder: Quiz.
en: Add New %s
nl: Voeg nieuwe %s toe

[ctx: placeholder: Topic]
note: translators: placeholder: Topic.
en: %s Updated
nl: %s bijgewerkt

[ctx: placeholder: Topic]
note: translators: placeholder: Topic.
en: %s Scheduled
nl: %s gepland

[ctx: placeholder: Topic]
note: translators: placeholder: Topic.
en: %s Reverted to Draft
nl: %s teruggezet naar concept

[ctx: placeholder: Topic]
note: translators: placeholder: Topic.
en: %s Published Privately
nl: %s privé gepubliceerd

[ctx: placeholder: Topic]
note: translators: placeholder: Topic.
en: %s Published
nl: %s gepubliceerd

[ctx: placeholder: Topic]
note: translators: placeholder: Topic.
en: No %s found in Trash
nl: Geen %s gevonden in prullenbak

[ctx: placeholder: Topics]
note: translators: placeholder: Topics.
en: No %s found
nl: Geen %s gevonden

[ctx: placeholder: Topics]
note: translators: placeholder: Topics.
en: Search %s
nl: Zoek %s

[ctx: placeholder: Topic]
note: translators: placeholder: Topic.
en: View %s
nl: Bekijk %s

[ctx: placeholder: Topic]
note: translators: placeholder: Topic.
en: New %s
nl: Nieuwe %s

[ctx: placeholder: Topic]
note: translators: placeholder: Topic.
en: Edit %s
nl: Bewerk %s

[ctx: placeholder: Topic]
note: translators: placeholder: Topic.
en: Add New %s
nl: Voeg nieuwe %s toe

en: Enroll in Group
nl: Inschrijven voor groep

[ctx: placeholder: Group]
note: translators: placeholder: Group.
en: Add your first %s
nl: Voeg uw eerste %s toe

[ctx: Placeholder: Groups]
note: translators: placeholder: Groups.
en: You don't have any %s yet
nl: Je hebt nog geen %s

[ctx: placeholder: PayPal Purchase price, Stripe Currency]
note: translators: placeholder: PayPal Purchase price, Stripe Currency.
en: PayPal: %1$s %2$s
nl: PayPal: %1$s: %2$s

[ctx: placeholder: Course, Group]
note: translators: placeholder: Course, Group.
en: Enrolled %1$s / %2$s
nl: Ingeschreven %1$s / %2$s

[ctx: placeholder: Groups]
note: translators: placeholder: Groups.
en: All %s
nl: Alle %s

en: Show All Transactions Types
nl: Toon alle transactie-types

[ctx: placeholder: Group Leaders Count]
note: translators: placeholder: Group Leaders Count.
en: Leaders %d
nl: Groepsleiders %d

[ctx: placeholder: Group Users Count]
note: translators: placeholder: Group Users Count.
en: Users: %d
nl: Gebruikers: %d

[ctx: placeholder: Courses]
note: translators: placeholder: Courses.
en: %s / Users
nl: %s / Gebruikers

en: (no parent)
nl: (geen bovenliggende)

[ctx: placeholder: Group]
note: translators: placeholder: Group.
en: %s Attributes
nl: %s attributen

[ctx: placeholder: Started Group date, Group]
note: translators: placeholder: Started Group Date, Group.
en: Started: %1$s (%2$s Access)
nl: Gestart: %1$s (groepstoegang %2$s)

[ctx: placeholder: Groups]
note: translators: placeholder: Groups.
en: Search %s
nl: Zoek %s

[ctx: placeholder: Group]
note: translators: placeholder: Group.
en: Please login as a %s Administrator
nl: Log a.u.b. in als %s beheerder

[ctx: placeholder: Group]
note: translators: Group.
en: %s Administration
nl: %s administratie

[ctx: placeholder: Group]
note: translators: placeholder: Group.
en: Edit %s
nl: Bewerk %s

[ctx: placeholder: Groups]
note: translators: Groups.
en: Search Leader %s
nl: Zoek groepsleider %s

[ctx: placeholder: Groups]
note: translators: Groups.
en: Leader of %s
nl: Groepsleider van %s

[ctx: placeholder: Groups]
note: translators: Groups.
en: Search Enrolled %s
nl: Zoek ingeschreven %s

[ctx: placeholder: Group]
note: translators: placeholder: Group.
en: User Enrolled in %s
nl: Student ingeschreven in %s

[ctx: placeholders: Course, Groups]
note: translators: placeholders: Course, Groups.
en: Search %1$s %2$s
nl: Zoek %1$s %2$s

[ctx: placeholder: Groups]
note: translators: Groups.
en: Search All %s
nl: Zoek alle %s

[ctx: placeholders: Groups, Course]
note: translators: placeholders: Groups, Course.
en: %1$s Using %2$s
nl: %1$s die %2$s gebruiken

[ctx: placeholder: Group, Courses]
note: translators: placeholder: Group, Courses.
en: %1$s %2$s Auto-enroll
nl: %1$s %2$s automatisch inschrijven

[ctx: placeholders: Group, Courses]
note: translators: placeholders: Group, Courses.
en: Search Assigned %1$s %2$s
nl: Zoek toegewezen %1$s %2$s

[ctx: placeholders: Group, Courses]
note: translators: placeholders: Group, Courses.
en: Search All %1$s %2$s
nl: Zoek alle %1$s %2$s

[ctx: placeholder: Group]
note: translators: placeholder: Group.
en: Search Assigned %s Leaders
nl: Zoek alle toegewezen %s groepsleiders

[ctx: placeholder: Group]
note: translators: placeholder: Group.
en: Search All %s Leaders
nl: Zoek alle %s groepsleiders

[ctx: placeholder: Group]
note: translators: placeholder: Group.
en: %s Leaders
nl: %s groepsleiders

[ctx: placeholder: Group]
note: translators: placeholder: Group.
en: Search Assigned %s Users
nl: Zoek alle toegewezen %s gebruikers

[ctx: placeholder: Group]
note: translators: placeholder: Group.
en: Search All %s Users
nl: Zoek alle %s gebruikers

[ctx: placeholder: Group]
note: translators: placeholder: Group.
en: %s Users
nl: %s gebruikers

[ctx: placeholder: course.]
note: translators: placeholder: course.
en: Some help text for %s.
nl: Wat hulptekst voor je %s.

[ctx: placeholder: Course]
note: translators: placeholder: Course.
en: %s Field Label
nl: %s veldnaam

en: Only available for YouTube and local videos. Vimeo supported if autostart is enabled.
nl: Alleen beschikbaar voor YouTube en lokale video’s. Vimeo wordt ondersteund als autostart is geactiveerd.

en: View Submitted Essays
nl: Bekijk ingezonden verslagen

en: View Assignments
nl: Opdrachten bekijken

[ctx: placeholders: Lesson, Course]
note: translators: placeholders: Lesson, Course.
en: Enter single %1$s ID to limit listing. Leave blank if used within a %2$s.
nl: Voer een %1$s ID in om de vermelding te beperken. Laat leeg indien gebruikt binnen %2$s.

[ctx: placeholders: Lesson, Course]
note: translators: placeholders: Lesson, Course.
en: Enter single %1$s ID to limit listing. Leave blank if used within a %2$s. Zero for global.
nl: Voer een enkele %1$s ID in om de lijst te beperken. Laat leeg indien gebruikt binnen een %2$s. Nul voor globaal.

[ctx: placeholders: Quiz, Quiz]
note: translators: placeholders: Quiz, Quiz.
en: %1$s ID is required when not used within a %2$s.
nl: %1$s ID is vereist wanneer niet gebruikt binnen %2$s.

[ctx: placeholder: Course]
note: translators: placeholder: Course.
en: %s Enrolled On (date)
nl: Voor %s ingeschreven op (datum)

en: [ld_course_resume] shortcode output shown here
nl: [ld_course_resume] shortcode output hier weergegeven

[ctx: placeholder: Courses]
note: translators: placeholder: Courses.
en: Enrolled %s Status
nl: Ingeschreven %s status

[ctx: placeholder: Quiz]
note: translators: placeholder: Quiz.
en: Enter a %s ID to test preview
nl: Voer een %s ID in om de preview te testen

[ctx: placeholders: Quiz, Quiz]
note: translators: placeholders: Quiz, Quiz.
en: Enter single %1$s ID. Leave blank if used within a %2$s.
nl: Voer een %1$s ID in. Laat leeg indien gebruikt binnen %2$s.

en: LearnDash Certificate
nl: LearnDash certificaat

[ctx: placeholder: courses]
note: translators: placeholder: courses.
en: You are registered for the following %s
nl: Je bent geregistreerd voor de volgende %s

[ctx: placeholders: (1) will be Course. (2) course_access_points. (3) user_course_points]
note: translators: placehodes: %1$s: Course, %2$s: course access points, %3$s: user course points
en: To take this %1$s you need at least %2$.01f total points. You currently have %3$.01f points.
nl: Om deze %1$s te halen heb je minimaal %2$.01f punten nodig. U heeft momenteel %3$.01f punten.

en: Please login to view sample content
nl: Log in om voorbeeldinhoud te bekijken

[ctx: %1$s: Lesson Steps Complete %2$s: Total lesson steps]
note: translators: placeholder: %1$s: Lesson Steps Complete %2$s: Total lesson steps
en: %1$d/%2$d Steps
nl: %1$d/%2$d stappen

en: Pages:
nl: Pagina’s:

en: Reply
nl: Reageer

[ctx: placeholder: Comma separated list of file extentions]
note: translators: placeholder: Comma separated list of file extentions
en: Allowed file types: %s
nl: Toegestane bestandtypes: %s

[ctx: placeholder: comment count]
note: translators: placeholder: comment count.
en: %d Comments
nl: %d reacties

[ctx: placeholders: Lesson, Lessons, Course]
note: translators: placeholders: Lesson, Lessons, Course.
en: Must be used with course_id. Enter single %1$s ID. Leave blank for all %2$s within %3$s.
nl: Moet worden gebruikt met course_id. Voer een enkele %1$s ID in. Laat leeg voor alle %2$s binnen %3$s.

[ctx: placeholders: Quiz]
note: translators: placeholder: Quiz.
en: Enter single %s ID.
nl: Voer een enkele %s ID in.

en: shows as button content.
nl: wordt weergegeven als knopinhoud.

en: Show as button
nl: Toon als knop

[ctx: placeholders: Course]
note: translators: placeholder: Course.
en: Return to %s link/button.
nl: Terug naar %s link/knop.

[ctx: placeholders: Course]
note: translators: placeholder: Course.
en: %s Resume
nl: Verder gaan met %s

[ctx: placeholder: Course]
note: translators: placeholder: Course.
en: All %s Status
nl: Alle %s statussen

en: Custom callback function to be used instead of default output
nl: Aangepaste terugroepfunctie die moet worden gebruikt in plaats van standaarduitvoer

en: Callback
nl: Call-back

en: User defined value to be passed into shortcode handler
nl: Door de gebruiker gedefinieerde waarde die moet worden doorgegeven aan de shortcode-handler

en: HTML class for link element
nl: HTML class voor koppelingselement

en: HTML Class
nl: HTML class

en: Label for link shown to user
nl: Label voor koppeling die aan gebruiker wordt getoond

en: This shortcode shows a Certificate download link.
nl: Deze shortcode toont een downloadlink voor certificaten.

en: Seconds - 1436
nl: Seconden - 1436

en: Time - 20min 49sec
nl: Tijd - 20min 49sec

en: This can be used to change the format of seconds. Default: "time" shows a number of seconds as <i>XXmin YYsec</i>.
nl: Dit kan worden gebruikt om het format van seconden te wijzigen. Standaard: "tijd" toont een aantal seconden als <i>XXmin YYsec</i>.

en: Seconds Format
nl: Secondenindeling

en: This can be used to change the date format. Default: "F j, Y, g:i a" shows as <i>March 10, 2001, 5:16 pm</i>. See <a target="_blank" href="http://php.net/manual/en/function.date.php">the full list of available date formating strings here.</a>
nl: Dit kan gebruikt worden om de datumnotatie aan te passen. Standaard: "F j, Y, g:i a" getoont als <i>Maart 10, 2001, 5:16 pm</i>. Zie <a target="_blank" href="http://php.net/manual/en/function.date.php">de volledige lijst van beschikbare datumnotaties.</a>

[ctx: placeholder: Quizzes]
note: translators: placeholder: Quizzes.
en: Aggregate %s Time Spent
nl: Totale tijd gespendeerd aan %s

[ctx: placeholder: Quizzes]
note: translators: placeholder: Quizzes.
en: Possible %s Aggregate Total Points
nl: Totale mogelijke punten voor %s

[ctx: placeholder: Quizzes]
note: translators: placeholder: Quizzes.
en: Aggregate %s Points
nl: Totale %s punten

[ctx: placeholder: Quizzes]
note: translators: placeholder: Quizzes.
en: Aggregate %s Score
nl: Totale %s score

[ctx: placeholder: Quizzes]
note: translators: placeholder: Quizzes.
en: Aggregate %s Percentage
nl: Totale %s percentage

[ctx: placeholder: Quizzes]
note: translators: placeholder: Quizzes.
en: Cumulative %s Time Spent
nl: Cumulatieve %s tijd besteed

[ctx: placeholder: Quizzes]
note: translators: placeholder: Quizzes.
en: Cumulative %s Percentage
nl: Cumulatief %s percentage

[ctx: placeholder: Quizzes]
note: translators: placeholder: Quizzes.
en: Possible Cumulative %s Total Points
nl: Totale mogelijke cumulatieve punten voor %s

[ctx: placeholder: Quizzes]
note: translators: placeholder: Quizzes.
en: Cumulative %s Points
nl: Cumulatieve %s punten

[ctx: placeholder: Quizzes]
note: translators: placeholder: Quizzes.
en: Cumulative %s Score
nl: Cumulatieve %s score

[ctx: placeholder: Course]
note: translators: placeholder: Course.
en: Enrolled On (date)
nl: Ingeschreven op (datum)

[ctx: placeholder: Course]
note: translators: placeholder: Course.
en: %s Completed On (date)
nl: %s voltooid op (datum)

[ctx: placeholder: Course]
note: translators: placeholder: Course.
en: %s Price Type
nl: %s prijstype

[ctx: placeholder: Course]
note: translators: placeholder: Course.
en: %s Title
nl: %s titel

[ctx: placeholder: version number]
note: translators: placeholder: version number.
en: Installed version does not match latest (%s).
nl: Geïnstalleerde versie komt niet overeen met de nieuwste (%s).

en: Status: Not Graded
nl: Status: niet beoordeeld

en: Status: Graded
nl: Status: beoordeeld

[ctx: placeholder: Quiz, Quiz]
note: translators: placeholder: Quiz, Quiz.
en: %1$s ID is required when not used within a %2$s.
nl: %1$s ID is vereist wanneer niet gebruikt binnen %2$s.

[ctx: placeholder: Course, QCourse]
note: translators: placeholder: Course, Course.
en: %1$s ID is required when not used within a %2$s.
nl: %1$s ID is vereist wanneer niet gebruikt binnen %2$s.

[ctx: placeholder: Course, Quiz, Course]
note: translators: placeholder: Course, Quiz, Course.
en: %1$s ID or %2$s ID is required when not used within a %3$s.
nl: %1$s ID of %2$s ID is vereist wanneer het niet binnen een %3$s wordt gebruikt.

[ctx: placeholder: Course]
note: translators: placeholder: Course.
en: Enter a %s ID to test preview
nl: Voer een %s ID in om de preview te testen

en: Post a comment
nl: Plaats een reactie

en: Collapse Comments
nl: Reacties samenvouwen

en: Expand Comments
nl: Vouw reacties uit

[ctx: comments]
note: translators: single approved comment, multiple approved comments
en: %s Comment | %s Comments
nl[0]: %s Reactie
nl[1]: %s Reacties

[ctx: View Questions Button Label]
note: translators: View Questions Button Label.
en: View %s
nl: Bekijk %s

[ctx: Quiz Summary]
note: translators: placeholder: Quiz.
en: %s Summary
nl: %s samenvatting

[ctx: placeholder: link to Imported Quiz.]
note: translators: placeholder: link to Imported Quiz
en: Import completed successfully: %s
nl: Importeren voltooid: %s

[ctx: Warning when no question was entered]
note: translators: placeholders: question.
en: The %s is empty, click here to edit it.
nl: De %s is leeg, klik hier om het te bewerken.

en: Answer is missing
nl: Antwoord ontbreekt

[ctx: placeholders: progress status, result count, total count]
note: translators: placeholders: result count, total count.
en: %1$s: %2$d of %3$d ProQuiz Table
nl: %1$s: %2$d van %3$d ProQuiz-tabel

en: Destination Tables
nl: Bestemmingstabellen

en: Source Tables
nl: Brontabellen

[ctx: placeholders: learndash prefix, example table name]
note: translators: placeholders: learndash prefix, example table name.
en: %1$s - LearnDash ProQuiz table prefix. Ex. %2$s
nl: %1$s - Prefix van de LearnDash ProQuiz-tabel. Bijv. %2$s

[ctx: placeholders: default prefix, example table name]
note: translators: placeholders: default prefix, example table name.
en: %1$s - Legacy ProQuiz table prefix. Ex. %2$s
nl: %1$s - Voorvoegsel van een oude ProQuiz-tabel. Bijv. %2$s

en: Reload
nl: Herlaad

[ctx: placeholder: course]
note: translators: placeholder: course.
en: This convert the %s access list setting to user meta where it can be managed more efficiently. (Optional)
nl: Dit zet de %s toegangslijstinstelling om naar gebruikersmeta waar deze efficiënter kan worden beheerd. (Optioneel)

[ctx: placeholder: Course]
note: translators: placeholder: Course.
en: Convert %s Access Lists
nl: Converteer %s toegangslijsten

en: WordPress Active Theme
nl: WordPress actief thema

en: Reset ALL LearnDash Data
nl: Reset ALLE LearnDash-gegevens

en: WordPress Active Plugins
nl: WordPress actieve plug-ins

en: Templates
nl: Sjablonen

en: LearnDash Settings
nl: LearnDash instellingen

en: Server Settings
nl: Server instellingen

[ctx: placeholder: quiz]
note: translators: placeholder: quiz.
en: The Field ID is show on the %s Custom Fields table.
nl: De veld-ID wordt weergegeven in de tabel %s aangepaste velden.

en: Custom Field ID
nl: Aangepast veld-ID

en: Custom Field
nl: Aangepast veld

[ctx: placeholder: Course]
note: translators: placeholder: Course.
en: %s Users
nl: %s gebruikers

en: Registration email exists.
nl: Registratie e-mail bestaat.

en: Registration username exists.
nl: Gebruikersnaam voor registratie bestaat.

[ctx: placeholder: Post Type Plural label]
note: translators: placeholder: Post Type Plural label.
en: Back to %s
nl: Ga terug naar %s

[ctx: placeholder: Quizzes]
note: translators: placeholder: Quizzes.
en: All %s
nl: Alle %s

en: [learndash_login] shortcode output shown here
nl: [learndash_login] shortcode-uitvoer hier weergegeven

en: Preview Action
nl: Voorbeeld van actie

en: Logout Displayed as
nl: Uitloggen weergegeven als

en: Override default logout URL
nl: Standaard afmeld-URL overschrijven

en: Logout URL
nl: Afmeld-URL

en: Logout Settings
nl: Instellingen voor afmelden

en: Login Settings
nl: Aanmeldingsinstellingen

[ctx: placeholder: course]
note: translators: placeholder: course.
en: Accessing this %s requires a login. Please enter your credentials below!
nl: Voor toegang tot deze %s is inloggen vereist. Voer hieronder je gegevens in!

[ctx: placeholder: Courses]
note: translators: placeholder: Courses.
en: No %s found
nl: Geen %s gevonden

[ctx: placeholder: search term]
note: translators: placeholder: search term.
en: You searched for "%s"
nl: U heeft gezocht naar "%s"

[ctx: placeholders: points current, points max]
note: translators: placeholders: points current, points max.
en: %1$s/%2$s Points Awarded
nl: %1$s/%2$s punten toegekend

[ctx: placeholder: commentd count]
note: translators: placeholder: commentd count.
en: %d Comments
nl: %d opmerkingen

[ctx: placeholders: assignment count approved, assignment count total]
note: translators: placeholders: assignment count approved, assignment count total.
en: %1$d/%2$d Approved
nl: %1$d/%2$d goedgekeurd

note: translators: placeholder: Link to Registration article.
en: registration
nl: registratie

[ctx: placeholder: Link to Registration article.]
note: translators: placeholder: Link to Registration article.
en: When active the LearnDash templates will be used for user login and %s pages.
nl: Indien actief worden de LearnDash-sjablonen gebruikt voor gebruikersaanmelding en %s pagina's.

[ctx: placeholder: Post Type Singlular Label, scheduled date]
note: translators: placeholder: Post Type Singlular Label, scheduled date.
en: %1$s scheduled for: %2$s.
nl: %1$s gepland voor: %2$s.

[ctx: placeholder: Post Type slug]
note: translators: placeholder: Post Type slug.
en: %s page
nl: %s pagina

[ctx: placeholder: Essay]
note: translators: placeholder: Essay.
en: %s page
nl: %s pagina

[ctx: placeholder: Assignment]
note: translators: placeholder: Assignment.
en: %s page
nl: %s pagina

[ctx: placeholder: Group]
note: translators: placeholder: Group.
en: %s page
nl: %s pagina

[ctx: placeholder: Transaction]
note: translators: placeholder: Transaction.
en: %s page
nl: %s pagina

[ctx: placeholder: Question]
note: translators: placeholder: Question.
en: %s page
nl: %s pagina

[ctx: placeholder: Quiz]
note: translators: placeholder: Quiz.
en: %s page
nl: %s pagina

[ctx: placeholder: Topic]
note: translators: placeholder: Topic.
en: %s page
nl: %s pagina

[ctx: placeholder: Lesson]
note: translators: placeholder: Lesson.
en: %s page
nl: %s pagina

[ctx: placeholder: Post Type slug]
note: translators: placeholder: Post Type slug.
en: Next %s
nl: Ga naar volgende %s

[ctx: placeholder: Post Type Singular label]
note: translators: placeholder: Post Type Singular label.
en: Next %s
nl: Ga naar volgende %s

[ctx: placeholder: Essay]
note: translators: placeholder: Essay.
en: Next %s
nl: Ga naar volgende %s

[ctx: placeholder: Assignment]
note: translators: placeholder: Assignment.
en: Next %s
nl: Ga naar volgende %s

[ctx: placeholder: Group]
note: translators: placeholder: Group.
en: Next %s
nl: Ga naar volgende %s

[ctx: placeholder: Transaction]
note: translators: placeholder: Transaction.
en: Next %s
nl: Ga naar volgende %s

[ctx: placeholder: Question]
note: translators: placeholder: Question.
en: Next %s
nl: Ga naar volgende %s

[ctx: placeholder: Quiz]
note: translators: placeholder: Quiz.
en: Next %s
nl: Ga naar volgende %s

[ctx: placeholder: Topic]
note: translators: placeholder: Topic.
en: Next %s
nl: Ga naar volgende %s

[ctx: placeholder: Lesson]
note: translators: placeholder: Lesson.
en: Next %s
nl: Ga naar volgende %s

[ctx: placeholder: Course]
note: translators: placeholder: Course.
en: Next %s
nl: Ga naar volgende %s

[ctx: placeholder: Post Type slug]
note: translators: placeholder: Post Type slug.
en: Previous %s
nl: Ga naar vorige %s

[ctx: placeholder: Post Type Singular label]
note: translators: placeholder: Post Type Singular label.
en: Previous %s
nl: Ga naar vorige %s

[ctx: placeholder: Essay]
note: translators: placeholder: Essay.
en: Previous %s
nl: Ga naar vorige %s

[ctx: placeholder: Assignment]
note: translators: placeholder: Assignment.
en: Previous %s
nl: Ga naar vorige %s

[ctx: placeholder: Group]
note: translators: placeholder: Group.
en: Previous %s
nl: Ga naar vorige %s

[ctx: placeholder: Transaction]
note: translators: placeholder: Transaction.
en: Previous %s
nl: Ga naar vorige %s

[ctx: placeholder: Question]
note: translators: placeholder: Question.
en: Previous %s
nl: Ga naar vorige %s

[ctx: placeholder: Quiz]
note: translators: placeholder: Quiz.
en: Previous %s
nl: Ga naar vorige %s

[ctx: placeholder: Topic]
note: translators: placeholder: Topic.
en: Previous %s
nl: Ga naar vorige %s

[ctx: placeholder: Lesson]
note: translators: placeholder: Lesson.
en: Previous %s
nl: Ga naar vorige %s

[ctx: placeholder: Course]
note: translators: placeholder: Course.
en: Previous %s
nl: Ga naar vorige %s

[ctx: placeholder: Post Type slug]
note: translators: placeholder: Post Type slug.
en: Back to %s
nl: Ga terug naar %s

[ctx: placeholder: Essay]
note: translators: placeholder: Essay.
en: Back to %s
nl: Ga terug naar %s

[ctx: placeholder: Essays]
note: translators: placeholder: Essays.
en: Back to %s
nl: Ga terug naar %s

[ctx: placeholder: Assignment]
note: translators: placeholder: Assignment.
en: Back to %s
nl: Ga terug naar %s

[ctx: placeholder: Assignments]
note: translators: placeholder: Assignments.
en: Back to %s
nl: Ga terug naar %s

[ctx: placeholder: Group]
note: translators: placeholder: Group.
en: Back to %s
nl: Ga terug naar %s

[ctx: placeholder: Groups]
note: translators: placeholder: Groups.
en: Back to %s
nl: Ga terug naar %s

[ctx: placeholder: Transaction]
note: translators: placeholder: Transaction.
en: Back to %s
nl: Ga terug naar %s

[ctx: placeholder: Transactions]
note: translators: placeholder: Transactions.
en: Back to %s
nl: Ga terug naar %s

[ctx: placeholder: Question]
note: translators: placeholder: Question.
en: Back to %s
nl: Ga terug naar %s

[ctx: placeholder: Quizzes]
note: translators: placeholder: Quizzes.
en: Back to %s
nl: Ga terug naar %s

[ctx: placeholder: Topic]
note: translators: placeholder: Topic.
en: Back to %s
nl: Ga terug naar %s

[ctx: placeholder: Topics]
note: translators: placeholder: Topics.
en: Back to %s
nl: Ga terug naar %s

[ctx: placeholder: Lesson]
note: translators: placeholder: Lesson.
en: Back to %s
nl: Ga terug naar %s

[ctx: placeholder: Lessons]
note: translators: placeholder: Lessons.
en: Back to %s
nl: Ga terug naar %s

[ctx: placeholder: Course]
note: translators: placeholder: Course.
en: Back to %s
nl: Ga terug naar %s

[ctx: placeholder: Page X of Y]
note: translators: placeholder: Page X of Y.
en: Page %1$s of %2$s
nl: Pagina %1$s van %2$s

[ctx: placeholder: Quiz]
note: translators: placeholder: Quiz.
en: Export %s
nl: Exporteer %s

en: Success
nl: Succes

en: Uploading
nl: Uploaden

[ctx: placeholder: Quiz]
note: translators: placeholder: Quiz.
en: %s Import/Export
nl: %s importeren/exporteren

en: You have errors on the following settings
nl: U heeft fouten bij de volgende instellingen

en: Revisions
nl: Herzieningen

en: Logout Displayed as Button
nl: Uitloggen weergegeven als knop

en: Logout Icon Placement
nl: Afmelden pictogramplaatsing

en: Override default label "Logout"
nl: Standaardlabel 'afmelden' overschrijven

en: Logout Label
nl: Afmeldlabel

en: Override default logout URL.
nl: Standaard afmeld-URL overschrijven.

en: Logout URL Redirect
nl: Afmeld-URL omleiding

en: Controls the Logout functionality.
nl: Regelt de afmeldfunctionaliteit.

en: Button
nl: Knop

en: Display as Button or link
nl: Weergeven als knop of link

en: Login Displayed as
nl: Inloggen weergegeven als

en: None - No icon
nl: Geen icoon

en: Right - To right of label
nl: Rechts van label

en: Left - To left of label
nl: Links van label

en: Login Icon Placement
nl: Inlogpictogram plaatsing

en: Override default label "Login"
nl: Standaardlabel 'Inloggen' overschrijven

en: Login Label
nl: Aanmeldingslabel

en: Override default login URL
nl: Standaard aanmeldings-URL overschrijven

en: Login URL
nl: Aanmeldings-URL

en: Controls the Login functionality.
nl: Regelt de login-functionaliteit.

en: This shortcode adds the login button on any page
nl: Deze shortcode voegt de inlogknop op elke pagina toe

en: LearnDash Login
nl: LearnDash inlog

en: LD30 template only
nl: Alleen LD30-sjabloon

en: Show Search
nl: Zoekfunctie tonen

en: Format shortcode content into proper pararaphs.
nl: Formateer shortcode inhoud in juiste paragrafen.

en: Auto Paragraph
nl: Automatische Paragraaf

en: Display results after each submitted answer
nl: Toon resultaten na elk ingediend antwoord

en: Value should be zero or greater with up to 2 decimal places.
nl: Waarde moet nul of hoger zijn met maximaal 2 decimalen.

en: e.g. 0
nl: b.v. 0

en: Automatically Submit After
nl: Automatisch verzenden na

en: The video now starts automatically on page load
nl: De video wordt nu automatisch gestart bij het laden van de pagina

en: New ProQuiz association
nl: Nieuwe ProQuiz-vereniging

en: LearnDash Facebook Group
nl: LearnDash Facebook-groep

en: Have some questions or need a helping hand? The LearnDash support team is standing by, ready to assist you!
nl: Heeft u vragen of heeft u een helpende hand nodig? Het LearnDash-ondersteuningsteam staat klaar om u te helpen!

en: Reporting
nl: Rapporteren

en: Popular Support Topics
nl: Populaire ondersteuningsonderwerpen

en: 404 Error on LearnDash Content
nl: 404 fout bij LearnDash-inhoud

en: Hiding Post Meta Data
nl: Meta-gegevens verbergen

en: Invalid License Notice
nl: Ongeldige licentiekennisgeving

en: Recommended WordPress Themes
nl: Aanbevolen WordPress-thema's

en: User Profiles
nl: Gebruikersprofielen

en: Registration & Login
nl: Registratie & inlog

en: Popular Articles
nl: Populaire artikelen

[ctx: placeholder: Course.]
note: translators: placeholder: Course.
en: %s Builder
nl: %s Bouwer

en: LearnDash Core Docs
nl: LearnDash Core Documenten

en: Getting Started Guide
nl: Aan de slag-gids

en: Getting Started
nl: Aan de slag

en: Search documentation
nl: Zoek naar documentatie

en: Search the Documentation website. A new tab will be opened on submission.
nl: Zoek op de documentatie-website. Bij indiening wordt een nieuw tabblad geopend.

en: Documentation
nl: Documentatie

en: Announcements
nl: Mededelingen

en: LearnDash News
nl: LearnDash nieuws

en: LearnDash Tips
nl: LearnDash tips

[ctx: placeholder: Courses]
note: translators: placeholder: Courses.
en: Sell Online %s
nl: Verkoop online %s

en: Tips and Tricks
nl: Tips en trucs

en: How to Get Help [Article]
nl: Hulp krijgen [artikel]

en: LearnDash YouTube Channel
nl: LearnDash YouTube-kanaal

en: LearnDash Community Facebook Group
nl: LearnDash community Facebook groep

en: User Profiles [Guide]
nl: Gebruikersprofielen [gids]

en: Course Grid Add-on [Article]
nl: Training Raster Add-on [artikel]

[ctx: placeholder: Course]
note: translators: placeholder: Course.
en: Creating a %s Listing
nl: Een %s vermelding maken

en: WooCommerce Integration [Article]
nl: WooCommerce-integratie

en: Stripe Integration [Article]
nl: Stripe-integratie

en: PayPal Settings [Article]
nl: Paypall instellingen

[ctx: placeholder: Courses.]
note: translators: placeholder: Courses.
en: Selling Your %s
nl: Uw %s verkopen

en: LearnDash Login & Registration [Guide]
nl: LearnDash Login & registratie [gids]

en: Certificate Documentation
nl: Certificaatdocumentatie

[ctx: placeholder: Quizzes.]
note: translators: placeholder: Quizzes.
en: %s Documentation
nl: %s Documentatie

[ctx: placeholder: Quizzes, course, quizzes, course, Quiz, Questions]
note: translators: placeholder: Quizzes, course, quizzes, course, Quiz, Questions.
en: %1$s are a great way to check if your learners are understanding the %2$s content. You can have one or more %3$s throughout a %4$s, or you can put it at the end. In this video we demonstrate how to create a %5$s and how to add %6$s.
nl: %1$s is een geweldige manier om te controleren of uw leerlingen de inhoud van %2$s begrijpen. Je kunt een of meer %3$s hebben in een %4$s, of je kunt het aan het einde plaatsen. In deze video laten we zien hoe u een %5$s maakt en hoe u %6$s toevoegt.

[ctx: placeholder: Quizzes]
note: translators: placeholder: Quizzes
en: Creating %s
nl: Creëer %s

[ctx: placeholder: Topics]
note: translators: placeholder: Topics.
en: %s Documentation
nl: %s Documentatie

[ctx: placeholder: Lessons]
note: translators: placeholder: Lessons.
en: %s Documentation
nl: %s Documentatie

[ctx: placeholders: Course, Lessons, Topics]
note: translators: placeholders: Course, Lessons, Topics
en: Now that you have your %1$s created, it is time to start adding content via %2$s and %3$s. In this video we will show how to do this and explain the various settings.
nl: Nu je %1$s hebt gemaakt, is het tijd om inhoud toe te voegen via %2$s en %3$s. In deze video laten we zien hoe dit te doen en leggen we de verschillende instellingen uit.

[ctx: placeholders: Lessons, Topics]
note: translators: placeholders: Lessons, Topics.
en: Adding Content Using %1$s & %2$s
nl: Inhoud toevoegen met %1$s & %2$s

[ctx: placeholder: Course]
note: translators: placeholder: Course.
en: %s Builder [Article]
nl: %s Bouwer [artikel]

[ctx: placeholder: Courses, Course]
note: translators: placeholder: Courses, Course.
en: Creating %1$s with the %2$s Builder
nl: %1$s maken met de %2$s Bouwer

en: Save license
nl: Sla licentie op

en: Full width
nl: Volledige breedte

en: Extra-wide (1600px)
nl: Extra groot (1180px)

en: Wide (1180px)
nl: Groot (1180px)

en: Narrow (768px)
nl: Smal (768px)

en: Default (960px)
nl: Standaard (960 px)

en: Adjust the maximum width of the content area within Focus Mode
nl: Pas de maximale breedte van het inhoudsgebied aan in de focusmodus

en: Focus Mode Content Width
nl: Focusmodus Inhoudsbreedte

[ctx: placeholders: Questions]
note: translators: placeholders: Questions.
en: All available %1$s have been added.
nl: Alle beschikbare %1$s zijn toegevoegd.

[ctx: placeholders: Topics]
note: translators: placeholders: Topics.
en: All available %1$s have been added.
nl: Alle beschikbare %1$s zijn toegevoegd.

[ctx: placeholders: Quizzes]
note: translators: placeholders: Quizzes.
en: All available %1$s have been added.
nl: Alle beschikbare %1$s zijn toegevoegd.

[ctx: placeholders: Lessons]
note: translators: placeholders: Lessons.
en: All available %1$s have been added.
nl: Alle beschikbare %1$s zijn toegevoegd.

[ctx: placeholders: Question]
note: translators: placeholders: Question.
en: Start adding your first %1$s
nl: Begin met het toevoegen van uw eerste %1$s

[ctx: placeholders: Topic]
note: translators: placeholders: Topic.
en: Start adding your first %1$s
nl: Begin met het toevoegen van uw eerste %1$s

[ctx: placeholders: Quiz]
note: translators: placeholders: Quiz.
en: Start adding your first %1$s
nl: Begin met het toevoegen van uw eerste %1$s

[ctx: placeholders: Lesson]
note: translators: placeholders: Lesson.
en: Start adding your first %1$s
nl: Begin met het toevoegen van uw eerste %1$s

[ctx: placeholders: questions]
note: translators: placeholders: Questions.
en: Search %1$s
nl: Zoek %1$s

[ctx: placeholders: topics]
note: translators: placeholders: Topics.
en: Search %1$s
nl: Zoek %1$s

[ctx: placeholders: quizzes]
note: translators: placeholders: Quizzes
en: Search %1$s
nl: Zoek %1$s

[ctx: placeholders: lessons]
note: translators: placeholders: Lessons.
en: Search %1$s
nl: Zoek %1$s

[ctx: placeholder: Course]
note: translators: placeholder: Course.
en: Require users to watch the full video as part of the %s progression. Use shortcode [ld_video] to move within the post content.
nl: Vereis dat gebruikers de volledige video bekijken als onderdeel van de voortgang van %s. Gebruik shortcode [ld_video] om binnen de berichtinhoud te bewegen.

en: Collapse
nl: Samenvouwen

en: Add Section Heading
nl: Sectiekop toevoegen

en: Add answer
nl: Antwoord toevoegen

[ctx: placeholder: Lesson]
note: translators: placeholders: Lesson.
en: Add %1$s
nl: %1$s toevoegen

[ctx: placeholder: Topic]
note: translators: placeholders: Topic.
en: Add %1$s
nl: %1$s toevoegen

[ctx: placeholder: Quiz]
note: translators: placeholders: Quiz.
en: Add %1$s
nl: %1$s toevoegen

[ctx: placeholder: Questions]
note: translators: placeholders: Question.
en: Add %1$s
nl: %1$s toevoegen

[ctx: placeholder: Question]
note: translators: placeholders: Question.
en: Add %1$s
nl: %1$s toevoegen

en: New Section Heading
nl: Nieuwe sectiekop

en: New answer
nl: Nieuw antwoord

[ctx: placeholder: Lesson]
note: translators: placeholders: Lesson.
en: New %1$s
nl: Nieuw %1$s

[ctx: placeholder: Topic]
note: translators: placeholders: Topic.
en: New %1$s
nl: Nieuw %1$s

[ctx: placeholder: Quiz]
note: translators: placeholders: Quiz.
en: New %1$s
nl: Nieuw %1$s

[ctx: placeholder: Question]
note: translators: placeholders: Question.
en: New %1$s
nl: Nieuw %1$s

en: Recommended at least 256M memory.
nl: Aanbevolen minimaal 256M geheugen.

en: Registration successful, please check your email to set your password.
nl: Registratie succesvol, controleer uw e-mail om uw wachtwoord in te stellen.

en: Lost Your Password?
nl: Wachtwoord vergeten?

en: Please check your email for the password reset link.
nl: Controleer uw e-mail voor de link voor het opnieuw instellen van het wachtwoord.

en: Videos will automatically resize based on screen size
nl: Het formaat van video's wordt automatisch aangepast op basis van de schermgrootte

en: This will make your videos within video progression responsive. Disable if you notice video display issues.
nl: Hierdoor worden uw video's binnen videoprogressie responsief. Schakel uit als u problemen met de videoweergave opmerkt.

en: Video Responsive CSS
nl: Video responsive CSS

en: registered useres only
nl: alleen voor geregistreerde gebruikers

en: Search or select a template…
nl: Zoek of selecteer een sjabloon…

en: Subject:
nl: Onderwerp:

en: Answer
nl: Antwoord

en: Average score
nl: Gemiddelde score

en: Custom fields
nl: Aangepaste velden

[ctx: placeholder: Question]
note: translators: placeholder: Question.
en: Add %s
nl: %s toevoegen

[ctx: placeholder: Questions]
note: translators: placeholder: Questions.
en: %s sorted
nl: %s gesorteerd

en: TextArea
nl: Tekstgebied

en: Display position
nl: Weergave positie

en: in a button
nl: in een knop

en: below the "result text"
nl: onder de "resultatentekst"

en: minute
nl: minuut

en: oldest entry
nl: oudste inzending

en: newest entry
nl: nieuwste inzending

en: best user
nl: beste gebruiker

en: Sort list by
nl: Lijst sorteren op

en: Correct and incorrect answer mark
nl: Goede en foute antwoorden gemarkeerd

en: Number answers
nl: Antwoord nummers

en: anonymous users only
nl: alleen anonieme gebruikers

en: all users
nl: alle gebruikers

en: Time limit
nl: Tijdslimiet

en: Close
nl: Sluiten

en: Active Template
nl: Actieve sjabloon

[ctx: placeholders: lesson label]
note: translators: placeholder: Lesson Label
en: Please go back and complete the previous %s.
nl: Ga terug en voltooi de vorige %s.

en: answer
nl: antwoord

[ctx: placeholder: courses]
note: translators: placeholder: courses.
en: %s per page
nl: %s per pagina

[ctx: placeholder: Question]
note: translators: placeholder: Question.
en: %s Display
nl: %s schermweergave

[ctx: placeholder: Course]
note: translators: placeholder: Course.
en: %s Price
nl: %s prijs

[ctx: placeholder: Question]
note: translators: placeholder: Question.
en: %s Completion
nl: %s voltooiing

[ctx: placeholder: Course]
note: translators: placeholder: Course.
en: %s Materials
nl: %s materialen

en: Anonymous users only
nl: Alleen anonieme gebruikers

[ctx: Course Navigation Home Label]
note: translators: placeholder: Course Navigation Home Label
en: %s Home
nl: %s home

en: Login to Enroll
nl: Log in om in te schrijven

en: Get Started
nl: Begin

[ctx: Recurring duration message]
note: translators: Recurring duration message.
en: Every %1$s %2$s
nl: Elke %1$s %2$s

en: Price
nl: Prijs

en: Not Enrolled
nl: Niet ingeschreven

en: Current Status
nl: Huidige status

en: Registration confirmation will be emailed to you.
nl: Registratiebevestiging zal naar u worden gemaild.

en: Register an Account
nl: Registreer een account

en: Invalid email.
nl: Ongeldig e-mail.

en: Invalid username.
nl: Ongeldige gebruikersnaam.

en: Registration requires a valid email.
nl: Registratie vereist een geldig e-mailadres.

en: Registration requires a username.
nl: Registratie vereist een gebruikersnaam.

en: Don't have an account? Register one!
nl: Heb je nog geen account? Registreer er een!

en: Register
nl: Registreren

en: Incorrect username or password. Please try again
nl: Foute gebruikersnaam of wachtwoord. Probeer het opnieuw

en: Print Your Certificate
nl: Druk uw certificaat af

[ctx: placeholders: Quiz label]
note: translators: placeholder: Quiz label
en: Please go back and complete the previous %s.
nl: Ga terug en voltooi de vorige %s.

[ctx: Last activity date in infobar]
note: translators: Last activity date in infobar.
en: Last activity on %s
nl: Laatste activiteit op %s

[ctx: placeholder: Progress percentage]
note: translators: placeholder: Progress percentage
en: %s%% Complete
nl: %s%% voltooid

[ctx: Placeholder: Lesson Progress]
note: translators: placeholder: Lesson Progress
en: %s Progress
nl: %s vooruitgang

en: Materials
nl: Materialen

[ctx: Lesson Complete Percentage]
note: translators: placeholder: Lesson Complete Percentage
en: %s%% Complete
nl: %s%% voltooid

[ctx: Lesson Content Label]
note: translators: Course Status Label.
en: %s Content
nl: %s inhoud

en: Download Certificate
nl: Download certificaat

en: You've earned a certificate!
nl: Je hebt een certificaat verdiend!

en: Group Leader
nl: Groepsleider

[ctx: Profile Course Content Label]
note: translators: Profile Course Content Label
en: Your %s
nl: Jouw %s

[ctx: placeholders: completed steps, total steps]
note: translators: placeholders: completed steps, total steps.
en: %1$d/%2$d Steps
nl: %1$d/%2$d stappen

[ctx: Percentage of course completion]
note: translators: Percentage of course completion
en: %s%% Complete
nl: %s%% voltooid

[ctx: Course Progress Overview Label]
note: translators: Course Progress Overview Label
en: %s Progress
nl: %s progressie

en: reset
nl: opnieuw instellen

[ctx: Profile Course Label]
note: translators: Profile Course Label
en: %s Name
nl: %s naam

[ctx: Profile Search Courses]
note: translators: Profile Search Courses
en: Search Your %s
nl: Zoeken naar je %s

en: Essays
nl: Verslagen

en: No assignments at this time
nl: Geen opdrachten op dit moment

en: Expand
nl: Uitbreiden

[ctx: User Status Course Since]
note: translators: User Status Course Since.
en: Since %s
nl: Sinds %s

[ctx: User Status Course Steps]
note: translators: User Status Course Steps.
en: %1$d/%2$d Steps
nl: %1$d/%2$d stappen

[ctx: User Status Course Progress]
note: translators: User Status Course Progress
en: %s%% Complete
nl: %s%% voltooid

[ctx: Placeholder for course home link]
note: translators: Placeholder for course home link.
en: %s Home
nl: %s home

[ctx: Focus mode welcome placeholder]
note: translators: Focus mode welcome placeholder.
en: Hello, %s!
nl: Hallo, %s!

en: No content found at this address
nl: Geen inhoud gevonden op dit adres

en: Leave a Comment
nl: Laat een reactie achter

note: translators: placeholder: %1$s: Current points, %2$s: Maximum points
en: %1$s/%2$s Points Awarded
nl: %1$s/%2$s punten toegekend

en: Waiting Review
nl: In afwachting van beoordeling

en: Download Assignment
nl: Opdracht downloaden

en: Delete Assignment
nl: Opdracht verwijderen

en: No file selected
nl: Geen bestand geselecteerd

en: Browse
nl: Bladeren

[ctx: No assignments message]
en: No assignments submitted at this time
nl: Er zijn momenteel geen opdrachten ingediend

en: You have an assignment awaiting approval.
nl: Je hebt een opdracht die nog moet worden goedgekeurd.

en: You have assignments awaiting approval.
nl: Je hebt opdrachten die wachten op goedkeuring.

en: You don't currently have access to this content
nl: U heeft momenteel geen toegang tot deze inhoud

en: This logo will appear in the Focus Mode and LearnDash Login form when enabled. Optional.
nl: Dit logo verschijnt in de focusmodus en het aanmeldformulier van LearnDash indien ingeschakeld. Optioneel.

en: Logo Upload
nl: Logo uploaden

[ctx: placeholder: courses]
note: translators: placeholder: courses.
en: Customized registration enabled for LearnDash %s
nl: Aangepaste registratie ingeschakeld voor LearnDash %s

en: Default registration used
nl: Standaard registratie gebruikt

en: Login & Registration
nl: Inloggen & registratie

[ctx: placeholder: course]
note: translators: placeholder: course.
en: Distraction-free %s experience
nl: Afleidingsvrije %s ervaring

en: Focus Mode
nl: Focus modus

en: This color is used when there are warning, important messages.
nl: Deze kleur wordt gebruikt wanneer er waarschuwingen en belangrijke berichten zijn.

en: Notifications, Warnings, etc...
nl: Meldingen, waarschuwingen, enz...

en: Color used for all successful progress-related items (completed items, certificates, and progress bars).
nl: Kleur die wordt gebruikt voor alle succesvolle voortgang gerelateerde items (voltooide items, certificaten en voortgangsbalken).

en: Progress Color
nl: Vooruitgang kleur

en: Main color used throughout the theme (buttons, action items, and highlights).
nl: Hoofdkleur die in het thema wordt gebruikt (knoppen, actie-items en hoogtepunten).

en: Accent Color
nl: Accent kleur

en: Theme LearnDash 3.0 Options
nl: Thema LearnDash 3.0 opties

en: No Pagination Match
nl: Geen paginatie-overeenkomst

en: No attributes passed in
nl: Er zijn geen kenmerken doorgegeven

en: LearnDash: Focus Mode Dropdown
nl: LearnDash: Focus modus dropdown

en: Your response is awaiting for approval.
nl: Uw reactie wacht op goedkeuring.

en: User Status
nl: Gebruikers status

[ctx: placeholders: courses]
note: translators: placeholder: Courses.
en: LearnDash - Registered %s and progress information of users. Visible only to users logged in.
nl: LearnDash - Geregistreerde %s en voortgangsinformatie van gebruikers. Alleen zichtbaar voor ingelogde gebruikers.

en: Login
nl: Inloggen

en: Logout
nl: Uitloggen

en: You must watch the video before accessing this content
nl: Je moet de video bekijken voordat je toegang krijgt tot deze inhoud

[ctx: In Progress item status]
en: Not Graded
nl: Niet Beoordeeld

[ctx: In Progress item status]
en: Graded
nl: Beoordeeld

[ctx: In Progress item status]
en: Complete
nl: Voltooid

[ctx: In Progress item status]
en: In Progress
nl: In uitvoering

en: year | years
nl[0]: jaar
nl[1]: jaren

en: month | months
nl[0]: maand
nl[1]: maanden

en: day | days
nl[0]: dag
nl[1]: dagen

[ctx: placeholder: Questions]
note: translators: placeholder: Questions.
en: Manage %s in builder
nl: Beheer %s in Bouwer

[ctx: placeholder: Post Type Singlular Label]
note: translators: placeholder: Post Type Singular Label.
en: %s draft updated.
nl: %s concept bijgewerkt.

[ctx: placeholder: Post Type Singlular Label]
note: translators: placeholder: Post Type Singular Label.
en: %s submitted.
nl: %s verzonden.

[ctx: placeholder: Post Type Singlular Label]
note: translators: placeholder: Post Type Singular Label.
en: %s saved.
nl: %s opgeslagen.

[ctx: placeholder: Post Type Singlular Label]
note: translators: placeholder: Post Type Singular Label.
en: %s published.
nl: %s gepubliceerd.

[ctx: placeholder: Post Type Singular Label, Revision Title]
note: translators: placeholders: Post Type Singular Label, Revision Title.
en: %1$s restored to revision from %2$s.
nl: %1$s hersteld naar revisie van %2$s.

[ctx: placeholder: Post Type Singlular Label]
note: translators: placeholder: Post Type Singlular Label.
en: %s updated.
nl: %s geüpdatet.

en: Certificate draft updated.
nl: Certificaatconcept bijgewerkt.

en: Certificate submitted.
nl: Certificaat ingediend.

en: Certificate saved.
nl: Certificaat opgeslagen.

note: translators: %s: date and time of the revision
en: Certificate restored to revision from %s
nl: Certificaat hersteld naar revisie van %s

en: Number of allowed assignment uploads reached.
nl: Aantal toegestane opdrachtuploads bereikt.

en: Assignment successfully uploaded.
nl: Opdracht succesvol geüpload.

en: Assignment successfully deleted.
nl: Opdracht succesvol verwijderd.

[ctx: placeholder: Question label]
note: translators: placeholder: Question label.
en: Could not delete the %s.
nl: Kan %s niet verwijderen.

[ctx: placeholder: Post Name]
note: translators: placeholder: Post Name.
en: %s Updated
nl: %s bijgewerkt

[ctx: placeholder: Post Name]
note: translators: placeholder: Post Name.
en: %s Scheduled
nl: %s gepland

[ctx: placeholder: Post Name]
note: translators: placeholder: Post Name.
en: %s Reverted to Draft
nl: %s teruggezet naar concept

[ctx: placeholder: Post Name]
note: translators: placeholder: Post Name.
en: %s Published Privately
nl: %s privé gepubliceerd

[ctx: placeholder: Post Name]
note: translators: placeholder: Post Name.
en: %s Published
nl: %s gepubliceerd

[ctx: placeholder: Lesson]
note: translators: placeholder: Lesson.
en: Select a %s
nl: Selecteer een %s

[ctx: placeholder: Lesson]
note: translators: placeholder: Lesson.
en: Search or select a %s
nl: Zoek of selecteer een %s

[ctx: placeholders: Lesson, Topic Labels]
note: translators: placeholders: Lesson, Topic Labels.
en: Select a %1$s or %2$s
nl: Selecteer een %1$s of %2$s

[ctx: placeholders: Lesson, Topic]
note: translators: placeholders: Lesson, Topic.
en: Search or select a %1$s or %2$s…
nl: Zoek of selecteer een %1$s of %2$s…

[ctx: Add New Certificate Label]
en: Add New
nl: Nieuwe toevoegen

en: Custom Button Label
nl: Klanten labelknop

note: translators: placeholders: Plugin name. Plugin update link.
en: here
nl: hier

[ctx: placeholders: Plugin name. Plugin update link.]
note: translators: placeholders: Plugin name. Plugin update link.
en: License of your plugin %1$s is invalid or incomplete. Please click %2$s and update your license.
nl: Licentie van uw plug-in %1$s is ongeldig of onvolledig. Klik op %2$s en update uw licentie.

en: Submitted Essay Updated
nl: Ingezonden verslag bijgewerkt

en: Submitted Essay Scheduled
nl: Ingezonden verslag gepland

en: Submitted Essay Reverted to Draft
nl: Ingezonden verslag teruggezet naar concept

en: Submitted Essay Published Privately
nl: Ingezonden verslag privé gepubliceerd

en: Submitted Essay Published
nl: Ingezonden verslag gepubliceerd

en: Submitted Essay Not found in Trash
nl: Ingezonden verslag niet gevonden in Prullenbak

en: Submitted Essay Not found
nl: Ingezonden verslag niet gevonden

[ctx: placeholders: Quiz, Questions]
note: translators: placeholders: Quiz, Questions.
en: Reprocess %1$s %2$s
nl: %1$s %2$s opnieuw verwerken

[ctx: placeholder: Quiz]
note: translators: placeholder: Quiz.
en: Back to %s
nl: Ga terug naar %s

[ctx: placeholder: Post Type Singular label]
note: translators: placeholder: Post Type Singular label.
en: %s page
nl: %s pagina

[ctx: placeholder: Post Type Singular label]
note: translators: placeholder: Post Type Singular label.
en: Back to %s
nl: Ga terug naar %s

[ctx: placeholder: Course]
note: translators: placeholder: Course.
en: %s page
nl: %s pagina

[ctx: placeholder: Courses]
note: translators: placeholder: Courses.
en: Back to %s
nl: Ga terug naar %s

[ctx: Essay answer grading option has not been set]
en: Not set
nl: Niet ingesteld

[ctx: Essay answer grading option]
en: Graded, Full Points Awarded
nl: Beoordeeld, volledige punten toegekend

[ctx: Essay answer grading option]
en: Not Graded, Full Points Awarded
nl: Niet beoordeeld, volledige punten toegekend

[ctx: Essay answer grading option]
en: Not Graded, No Points Awarded
nl: Niet beoordeeld, geen punten toegekend

[ctx: Submit essay answer as an upload]
en: File upload
nl: Bestand upload

[ctx: Submit essay answer in a text box]
en: Text entry
nl: Tekstinvoer

[ctx: Type of essay answer]
en: Answer format
nl: Antwoordformaat

[ctx: Content type, e.g. lesson]
en: or add an existing one from the sidebar
nl: of voeg een bestaande toe vanuit de zijbalk

[ctx: Content type, e.g. lesson]
en: Add a new
nl: Nieuwe

[ctx: Displayed when the post type, e.g. course, has no content]
en: has no content yet.
nl: heeft nog geen inhoud.

[ctx: Total points]
en: TOTAL:
nl: Totaal:

[ctx: Manage Questions in builder]
note: translators: placeholders: Questions
en: Manage %1$s in builder
nl: Beheer %1$s in Bouwer

[ctx: Builder - Final quiz. Placeholder in JavaScript]
en: Final
nl: Laatste

[ctx: Amount of steps in this course or quiz]
en: in this
nl: in deze

[ctx: plural - Amount of steps in a course or quiz]
en: steps
nl: stappen

[ctx: singular - Amount of steps in a course or quiz]
en: step
nl: stap

[ctx: placeholder: Quizzes]
note: translators: placeholders: Quizzes.
en: Drop %1$s here
nl: Zet hier %1$s neer

[ctx: placeholder: Question]
note: translators: placeholders: Question.
en: Drop %1$s here
nl: Zet hier %1$s neer

[ctx: placeholder: Lessons]
note: translators: placeholders: Lessons.
en: Drop %1$s here
nl: Zet hier %1$s neer

[ctx: No matching Lesson, Topic, Quiz or Question found]
en: Nothing matches your search
nl: Niets komt overeen met uw zoekopdracht

[ctx: Select an option]
en: Select
nl: Selecteer

[ctx: Question settings. Placeholder in JavaScript]
en: Settings
nl: Instellingen

[ctx: Sort matrix answer element]
en: Sort element
nl: Sorteer element

[ctx: Matrix answer Criteroion]
en: Criterion
nl: Criterium

[ctx: Undo action in the builder]
en: Undo
nl: Ongedaan maken

[ctx: Builder - Add selected Lessons, Topics, Quizzes or Questions]
en: Add Selected
nl: Voeg selectie toe

[ctx: Builder - Load more Lessons, Topics, Quizzes or Questions]
en: Load More
nl: Laad meer

[ctx: Builder - Refresh list of Lessons, Topics, Quizzes or Questions]
en: Refresh
nl: Herlaad

[ctx: Lesson, Topic, Quiz or Question]
en: Start adding your first
nl: Begin met het toevoegen van je eerste

[ctx: Lesson, Topic, Quiz or Question posts]
en: View all
nl: Bekijk alles

[ctx: Rename the current element in the builder interface]
en: Rename
nl: Hernoem

[ctx: Move the current element down in the builder interface]
en: Move down
nl: Naar beneden verplaatsen

[ctx: Warning when no question was entered]
note: translators: placeholders: question
en: The %s is empty.
nl: De %s is leeg.

[ctx: Move the current element up in the builder interface]
en: Move up
nl: Naar voren zetten

[ctx: Add lesson, topic, quiz...]
en: Add
nl: Toevoegen

[ctx: Please wait while the form is loading]
en: Please wait...
nl: Een momentje geduld a.u.b...

[ctx: Answer for a question]
en: Enter an answer
nl: Vul een antwoord in

[ctx: Title for the new course, lesson, quiz]
en: Enter a title
nl: Vul een titel in

en: Click here to edit the matrix
nl: Klik hier om de matrix te bewerken

en: Edit answer settings
nl: Bewerk antwoordinstellingen

en: Answer updated
nl: Antwoord bijgewerkt

[ctx: nth sort answer correct]
en: <sup>th</sup>
nl: <sup>e</sup>

[ctx: Third sort answer correct]
en: 3<sup>rd</sup>
nl: 3<sup>e</sup>

[ctx: Second sort answer correct]
en: 2<sup>nd</sup>
nl: 2<sup>e</sup>

[ctx: First sort answer correct]
en: 1<sup>st</sup>
nl: 1<sup>e</sup>

en: Update Answer
nl: Antwoord bijwerken

en: Click here to edit the answer
nl: Klik hier om het antwoord te bewerken

en: Solution hint
nl: Oplossing hint

en: Message for incorrect answer - optional
nl: Bericht voor fout antwoord - optioneel

en: Currently same message is displayed as above.
nl: Momenteel wordt hetzelfde bericht weergegeven als hierboven.

en: Use different message for incorrect answer
nl: Gebruik een ander bericht voor een onjuist antwoord

en: Message for correct answer - optional
nl: Bericht voor correct antwoord - optioneel

en: An error occurred while submitting your request. Please try again.
nl: Er is een fout opgetreden bij het indienen van uw verzoek. Probeer het opnieuw.

[ctx: Builder elements]
en: Collapse All
nl: Alles inklappen

[ctx: Builder elements]
en: Expand All
nl: Alles uitvouwen

[ctx: Builder actions dropdown]
en: Actions
nl: Acties

[ctx: Link back to the post type overview]
en: Back to
nl: Terug naar

[ctx: placeholder: Lesson]
note: translators: placeholder: Lesson.
en: Start by adding a %s.
nl: Begin met het toevoegen van een %s.

en: answers
nl: antwoorden

en: Section Headings
nl: Sectiekoppen

en: Section Heading
nl: Sectiekop

en: There was an unexpected error while loading. Please try refreshing the page. If the error continues, contact LearnDash support.
nl: Er is een onverwachte fout opgetreden tijdens het laden. Probeer de pagina te vernieuwen. Neem contact op met de ondersteuning van LearnDash als de fout zich blijft voordoen.

[ctx: placeholders: Question, Quiz]
note: translators: placeholders: Question, Quiz.
en: Remove %1$s from %2$s
nl: Verwijder %1$s uit %2$s

en: View all docs
nl: Bekijk alle documenten

[ctx: placeholder: %1$s: Lessons, %2$s: Course]
note: translators: placeholder: %1$s: Lessons, %2$s: Course
en: Creating %1$s for Your %2$s
nl: %1$s maken voor uw %2$s

[ctx: placeholder: Lesson]
note: translators: placeholder: Lesson.
en: Add your first %s
nl: Voeg uw eerste %s toe

[ctx: placeholder: Lessons]
note: translators: placeholder: Lessons.
en: You don't have any %s yet
nl: Je hebt nog geen %s

[ctx: placeholder: Topic]
note: translators: placeholder: Topic.
en: Add your first %s
nl: Voeg eerste %s toe

[ctx: placeholder: Topics]
note: translators: placeholder: Topics.
en: You don't have any %s yet
nl: Je hebt nog geen %s

[ctx: placeholder: Question]
note: translators: placeholder: Question.
en: Add your first %s
nl: Voeg je eerste %s toe

[ctx: placeholder: %1$s: Questions, %2$s: Quiz, %3$s: Questions, %4$s: Quiz]
note: translators: placeholder: %1$s: Questions, %2$s: Quiz, %3$s: Questions, %4$s: Quiz
en: You can add %1$s when you create a %2$s, or you can choose to add %3$s at any time and add them to a %4$s later.
nl: U kunt %1$s toevoegen wanneer u een %2$s maakt, of u kunt op elk gewenst moment %3$s toevoegen en deze later toevoegen aan %4$s.

[ctx: placeholder: Questions]
note: translators: placeholder: Questions.
en: You don't have any %s yet
nl: Je hebt nog geen %s

[ctx: placeholder: Quiz]
note: translators: placeholder: Quiz.
en: Add your first %s
nl: Voeg je eerste %s toe

[ctx: placeholder: %1$s: Quizzes, %2$s: Course, %3$s: Quiz, %4$s: Course]
note: translators: placeholder: %1$s: Quizzes, %2$s: Course, %3$s: Quiz, %4$s: Course
en: %1$s are a great way to check if your learners are understanding the %2$s content. You can have a %3$s in the middle of a %4$s, or you can put it at the end
nl: %1$s zijn een geweldige manier om te controleren of uw leerlingen de inhoud van %2$s begrijpen. Je kunt %3$s hebben in het midden van %4$s, of je kunt het aan het einde plaatsen

[ctx: placeholder: Quizzes]
note: translators: placeholder: Quizzes.
en: You don't have any %s yet
nl: Je hebt nog geen %s

[ctx: placeholder: Courses]
note: translators: Courses.
en: Getting started with LearnDash %s
nl: Start met LearnDash %s

[ctx: placeholder: Course]
note: translators: placeholder: Course.
en: Add your first %s
nl: Voeg je eerste %s toe

[ctx: placeholder: %1$s: Courses, %2$s: Course, %3$s: Lessons, %4$s: Topics, %5$s: Quizzes]
note: translators: placeholder: %1$s: Courses, %2$s: Course, %3$s: Lessons, %4$s: Topics, %5$s: Quizzes
en: %1$s offer a convenient and organized way for you to deliver training content. Create a %2$s and include %3$s, %4$s, %5$s, Assignments, and more!
nl: %1$s bieden een handige en georganiseerde manier voor u om trainingsinhoud te leveren. Maak een %2$s en voeg %3$s, %4$s, %5$s, opdrachten en meer toe!

[ctx: placeholder: Courses]
note: translators: placeholder: Courses.
en: You don't have any %s yet
nl: Je hebt nog geen %s

en: Related help and documentation
nl: Gerelateerde hulp en documentatie

en: Need more help?
nl: Meer hulp nodig?

[ctx: Button to add a certificate]
en: Add your first Certificate
nl: Voeg uw eerste certificaat toe

[ctx: placeholder: %1$s: Quiz, %2$s: Course]
note: translators: placeholder: %1$s: Quiz, %2$s: Course
en: Certificates can be awarded based on %1$s performance or at the very end of a %2$s. Once earned, the Certificate is available for PDF download from the user’s LearnDash profile.
nl: Certificaten kunnen worden toegekend op basis van de prestaties van %1$s of helemaal aan het einde van %2$s. Eenmaal verdiend, is het certificaat beschikbaar als pdf-download op het LearnDash-profiel van de gebruiker.

[ctx: Placeholder text when no certificates have been created]
en: You don't have any Certificates yet
nl: U heeft nog geen certificaten

[ctx: placeholder: Quiz]
note: translators: placeholder: Quiz.
en: Show %s Leaderboard
nl: Toon %s leaderboard

[ctx: placeholder: Quiz]
note: translators: placeholder: Quiz.
en: Show %s Statistics
nl: Toon %s statistieken

[ctx: placeholder: Lessons]
note: translators: placeholder: Lessons.
en: All %s
nl: Alle %s

[ctx: placeholder: Lesson]
note: translators: placeholder: Lesson.
en: -- No %s --
nl: -- Geen %s --

[ctx: placeholder: Courses]
note: translators: placeholder: Courses.
en: All %s
nl: Alle %s

[ctx: Assignment approval status]
en: Not Approved
nl: Niet goedgekeurd

[ctx: Assignment approval status]
en: Approved
nl: Goedgekeurd

en: Use <strong class="description-red">[ ]</strong> to mark multiple correct answers:<br /> <strong>I {<span class="description-red">[</span>love<span class="description-red">][</span>hate<span class="description-red">]</span>} soccer.</strong>
nl: Gebruik <strong class="description-red"> [] </strong> om meerdere juiste antwoorden te markeren: <br /> <strong> I {<span class="description-red"> [</span> love <span class="description-red">] [</span> haat <span class="description-red">] </span>} voetbal. </strong>

[ctx: Question type description for Sort Answers]
en: Please sort the answers in the right order with the "move" button. The answers will be displayed randomly.
nl: Sorteer de antwoorden in de juiste volgorde met de knop "verplaatsen". De antwoorden worden willekeurig weergegeven.

[ctx: Question type description for Free Answers]
en: correct answers (one per line) (answers will be converted to lower case)
nl: juiste antwoorden (één per regel) (antwoorden worden omgezet in kleine letters)

en: point
nl: punt

note: translators: placeholder: Link to Bootcamp page
en: mini-Bootcamp
nl: mini-bootcamp

[ctx: placeholder: Link to Bootcamp page]
note: translators: placeholder: Link to Bootcamp page
en: Go to the LearnDash %s
nl: Ga naar de LearnDash %s

en: First time using LearnDash?
nl: De eerste keer dat u LearnDash gebruikt?

[ctx: placeholders: Questions]
note: translators: placeholders: Questions.
en: Process Mismatched %s only?
nl: Alleen proces %s komen niet overeen?

[ctx: placeholders: Questions, Quiz, Quiz Title]
note: translators: placeholders: Questions, Quiz, Quiz Title.
en: Reprocess %1$s for %2$s: "%3$s"
nl: %1$s opnieuw verwerken voor %2$s "%3$s"

[ctx: placeholders: Quiz]
note: translators: placeholder: Quiz.
en: Invalid %s ID
nl: Ongeldige %s ID

en: Current Active LD Theme
nl: Huidig ​actief LD-thema

en: Path to the CA certificates
nl: Pad naar de CA-certificaten

en: Path to the CA certificates not set.
nl: Pad naar de CA-certificaten niet ingesteld.

en: Active LD Theme
nl: Actief LD-thema

en: Select a template to update or delete the title.
nl: Selecteer een sjabloon om de titel bij te werken of te verwijderen.

[ctx: placeholder: Quiz, Quiz]
note: translators: placeholder: Quiz, Quiz.
en: Customize the default time format for the %1$s Leaderboard and %2$s Statistics.
nl: Pas de standaardtijdnotatie voor het %1$s Leerbord en %2$s Statistieken aan.

[ctx: placeholder: Quiz]
note: translators: placeholder: Quiz.
en: Custom %s Time Formats
nl: Aangepaste %s tijdformaten

note: translators: placeholder: Date preview, Time preview, Date format string, Time format string,
en: Default format: %1$s %2$s  %3$s %4$s
nl: Standaard formaat: %1$s %2$s %3$s %4$s

[ctx: placeholder: questions, quizzes]
note: translators: placeholder: questions, quizzes
en: All %1$s can be used across multiple %2$s
nl: Alle %1$s kunnen worden gebruikt voor meerdere %2$s

[ctx: placeholder: placeholder: questions, quizzes, quiz]
note: translators: placeholder: questions, quizzes, quiz
en: Share %1$s across multiple %2$s. Progress and statistics are maintained on a per-%3$s basis.
nl: Deel %1$s over meerdere %2$s. vooruitgang en statistieken worden per %3$s bijgehouden.

[ctx: placeholder: questions, Quiz]
note: translators: placeholder: questions, Quiz
en: Number of additional %1$s displayed in the %2$s Builder sidebar when clicking the "Load More" link.
nl: Aantal extra %1$s dat wordt weergegeven in de zijbalk %2$s Bouwer wanneer u op de koppeling "meer laden" klikt.

[ctx: placeholder: quizzes, Quiz]
note: translators: placeholder: quizzes, Quiz.
en: Manage and create full %1$s within the %2$s Builder.
nl: Beheer en maak volledige %1$s in de %2$s Bouwer.

[ctx: placeholder: Quiz]
note: translators: placeholder: Quiz.
en: Control settings for %s creation, and visual organization
nl: Controle-instellingen voor %s creatie en visuele organisatie

[ctx: Quiz Builder]
note: translators: placeholder: Quiz.
en: Global %s Management & Display Settings
nl: Algemene %s beheer- en weergave-instellingen

en: New front-end design options and settings can be used when the LearnDash 3.0 template is activated.
nl: Nieuwe front-end ontwerpopties en -instellingen kunnen worden gebruikt wanneer de LearnDash 3.0-sjabloon wordt geactiveerd.

en: Alter the look and feel of your Learning Management System
nl: Verander het uiterlijk van uw Learning Management Systeem

en: Design & Content Elements
nl: Ontwerp- en inhoudselementen

en: Path to the CA certificates not set. Please add it to curl.cainfo in the php.ini file. Otherwise, PayPal may not work.
nl: Pad naar de CA-certificaten zijn niet ingesteld. Voeg het toe aan curl.cainfo in het php.ini-bestand. Anders werkt PayPal mogelijk niet.

en: Login Logo 2
nl: Inlog logo 2

en: Login Logo
nl: Inlog logo

en: Login / Registration Settings
nl: Login/registratie-instellingen

[ctx: Questions, quiz, question]
note: translators: placeholders: Questions, quiz, question.
en: Controls the pagination for the %1$s admin widget when editing a %2$s or %3$s.
nl: Regelt de paginering voor de %1$s beheerder-widget bij het bewerken van een %2$s of %3$s.

[ctx: placeholder: Question]
note: translators: placeholders: Question.
en: Backend %s Widget
nl: Backend %s widget

en: Controls the global pagination for the LD shortcodes as well as courseinfo widget. These can be overridden individually.
nl: Regelt de algemene paginering voor de LD-shortcodes en de traininginfo-widget. Deze kunnen afzonderlijk worden opgeheven.

en: Shortcodes & Widgets
nl: Shortcodes & widgets

[ctx: placeholder: default per page number]
note: translators: placeholder: default per page number.
en: Pagination defaults to %d
nl: Paginering staat standaard op %d

en: Controls the pagination for the WordPress Profile LearnDash elements.
nl: Regelt de paginering voor de WordPress profiel LearnDash-elementen.

en: WP Profile
nl: WP profiel

en: Specify the default number of items displayed per page for various listing outputs.
nl: Geef het standaardaantal items op dat per pagina wordt weergegeven voor verschillende lijstuitvoer.

en: Global Pagination Settings
nl: Algemene paginatie-instellingen

[ctx: placeholder: quiz, quiz]
note: translators: placeholder: quiz, quiz.
en: Manage the email content that will be sent out to the user when a %1$s is completed. You must enable "User Notification" on a per %2$s basis.
nl: Beheer de e-mailinhoud die naar de gebruiker wordt verzonden wanneer %1$s is voltooid. U moet "Gebruikersmelding" per %2$s inschakelen.

en: USER NOTIFICATIONS
nl: Gebruikers notificatie

en: ADMIN NOTIFICATIONS
nl: Beheerder notificaties

en: Supported variables
nl: Ondersteunde variabelen

[ctx: placeholder: admin email]
note: translators: placeholder: admin email.
en: This is the email address of the sender. If not provided the admin email %s will be used.
nl: Dit is het e-mailadres van de afzender. Indien niet opgegeven, wordt de beheerder-e-mail %s gebruikt.

en: This is the name of the sender. If not provided will default to the system email name.
nl: Dit is de naam van de afzender. Indien niet opgegeven, wordt standaard de e-mailnaam van het systeem gebruikt.

[ctx: placeholder: Quiz]
note: translators: placeholder: Quiz.
en: Control the %s email notification options
nl: Beheer de %s e-mail notificatie opties

[ctx: placeholder: Quiz]
note: translators: placeholder: Quiz.
en: %s Email Settings
nl: %s e-mail instellingen

[ctx: placeholder: Lesson]
note: translators: placeholder: Lesson.
en: Manage %s Tags via the Actions dropdown
nl: Beheer %s tags via de acties dropdown

[ctx: placeholder: Lesson]
note: translators: placeholder: Lesson.
en: Manage %s Categories via the Actions dropdown
nl: Beheer %s categorieën via de acties dropdown

[ctx: placeholder: Lessons]
note: translators: placeholder: lessons.
en: Control which taxonomies can be used to better organize your LearnDash %s.
nl: Bepaal welke taxonomieën kunnen worden gebruikt om uw LearnDash %s beter te organiseren.

[ctx: placeholder: Topic]
note: translators: placeholder: Topic.
en: Manage %s Tags via the Actions dropdown
nl: Beheer %s toevoeging via de acties dropdown

[ctx: placeholder: Topic]
note: translators: placeholder: Topic.
en: Manage %s Categories via the Actions dropdown
nl: Beheer %s categorieën via de acties dropdown

[ctx: placeholder: quiz]
note: translators: placeholder: quiz.
en: Enables an RSS feed for all %1$s posts.
nl: Schakelt een RSS-feed in voor alle %1$s berichten.

[ctx: placeholder: qizzes, link to WP Permalins page]
note: translators: placeholder: quizzes, link to WP Permalins page.
en: Enables the front end archive page where all %1$s are listed. You must %2$s for the change to take effect.
nl: Schakelt de front-end archiefpagina in waar alle %1$s worden vermeld. U moet %2$s hebben om de wijziging te activeren.

[ctx: placeholder: quiz]
note: translators: placeholder: quiz.
en: Includes the %s post type in front end search results
nl: Bevat het berichttype %s in front-end zoekresultaten

[ctx: placeholder: Quiz]
note: translators: placeholder: Quiz.
en: %s Search
nl: %s zoeken

en: Admin is included in reports
nl: Beheerder is opgenomen in rapporten

en: Admin is not included in reports
nl: Beheerder is niet opgenomen in rapporten

en:  Include admin users in reports, including ProPanel reporting.
nl:  Neem beheerders op in rapporten, inclusief ProPanel-rapportage.

[ctx: placeholder: course]
note: translators: placeholder:  course.
en: Admin can access %s content in any order
nl: Beheerder heeft in elke volgorde toegang tot %s inhoud

en: Admin must follow the progression and access rules
nl: Beheerder moet de voortgangs- en toegangsregels volgen

[ctx: placeholder: course]
note: translators: placeholder:  course.
en: Allow admin users to access %s content in any order bypassing progression and access limitations
nl: Sta beheerders toe om %s inhoud in elke volgorde te openen zonder progressie en toegangsbeperkingen te omzeilen

[ctx: placeholder: courses]
note: translators: placeholder: courses.
en: Admin has access to all %s automatically
nl: Beheerder heeft automatisch toegang tot alle gegevens %s

[ctx: placeholder: courses]
note: translators: placeholder: courses.
en: Admin has access to enrolled %s only
nl: Beheerder heeft alleen toegang tot ingeschreven gegevens %s

[ctx: placeholder: courses, course]
note: translators: placeholder: courses, course.
en: Allow admin users to have access to %1$s automatically without requiring %2$s enrollment.
nl: Geef beheerder-gebruikers automatisch toegang tot %1$s zonder registratie van %2$s te vereisen.

[ctx: placeholder: Course]
note: translators: placeholder: Course.
en: %s Auto-enrollment
nl: %s automatische inschrijving

[ctx: placeholder: courses]
note: translators: placeholder: courses.
en: Controls the admin user-experience navigating %s.
nl: Regelt de beheerder-gebruikerservaring bij het navigeren door %s.

[ctx: placeholder: course]
note: translators: placeholder: course.
en: Enables an RSS feed for all %1$s posts.
nl: Schakelt een RSS-feed in voor alle %1$s berichten.

[ctx: placeholders: courses, link to WP Permalins page]
note: translators: placeholders: courses, link to WP Permalins page.
en: Enables the front end archive page where all %1$s are listed. You must %2$s for the change to take effect.
nl: Schakelt de front-end archiefpagina in waar alle %1$s worden vermeld. U moet %2$s hebben om de wijziging door te voeren.

[ctx: placeholder: course]
note: translators: placeholder: course.
en: Includes the %s post type in front end search results
nl: Bevat het berichttype %s in front-end zoekresultaten

[ctx: placeholder: Course]
note: translators: placeholder: Course.
en: %s Search
nl: %s zoeken

[ctx: placeholder: questions]
note: translators: placeholder: questions.
en: Control which templates can be used to better organize your LearnDash %s.
nl: Bepaal welke sjablonen kunnen worden gebruikt om uw LearnDash %s beter te organiseren.

[ctx: placeholder: Question]
note: translators: placeholder: Quiz.
en: Global %s Management & Display Settings
nl: Globale %s beheer- en weergave-instellingen

[ctx: placeholder: Course]
note: translators: placeholder: Course.
en: Manage %s Tags via the Actions dropdown
nl: Beheer %s tags via de acties dropdown

[ctx: placeholder: Course]
note: translators: placeholder: Course.
en: Manage %s Categories via the Actions dropdown
nl: Beheer %s categorieën via de acties dropdown

[ctx: placeholder: Course]
note: translators: placeholder: courses.
en: Control which taxonomies can be used to better organize your LearnDash %s.
nl: Bepaal welke taxonomieën kunnen worden gebruikt om uw LearnDash %s beter te organiseren.

[ctx: placeholder: lesson]
note: translators: placeholder: lesson
en: Enables an RSS feed for all %1$s posts.
nl: Schakelt een RSS-feed in voor alle %1$s berichten.

[ctx: placeholder: , link to WP Permalins page]
note: translators: placeholder: lessons, link to WP Permalins page.
en: Enables the front end archive page where all %1$s are listed. You must %2$s for the change to take effect.
nl: Schakelt de front-end archiefpagina in waar alle %1$s worden vermeld. U moet %2$s hebben om de wijziging van kracht te laten worden.

[ctx: placeholder: lesson]
note: translators: placeholder: lesson.
en: Includes the %s post type in front end search results
nl: Bevat het berichttype %s in front-end zoekresultaten

[ctx: placeholder: Lesson]
note: translators: placeholder: Lesson.
en: %s Search
nl: %s zoeken

[ctx: placeholder: Lessons]
note: translators: placeholder: Lessons.
en: Control options specific to the %s post type
nl: Besturingsopties die specifiek zijn voor het berichttype van %s

en: Manage WP Tags via the Actions dropdown
nl: Beheer WP tags via de acties dropdown

en: WP Post Tags
nl: WP berichttags

en: Manage WP Categories via the Actions dropdown
nl: Beheer WP categorieën via de acties dropdown

en: WP Post Categories
nl: Categorieën van WP berichten

[ctx: placeholder: Quiz]
note: translators: placeholder: Quiz.
en: Manage %s Tags via the Actions dropdown
nl: Beheer %s labels via de acties dropdown

[ctx: placeholder: Quiz]
note: translators: placeholder: Quiz.
en: Manage %s Categories via the Actions dropdown
nl: Beheer %s categorieën via de acties dropdown

[ctx: placeholder: Default Order By, Order]
note: translators: placeholder: Default Order By, Order.
en: Using default sorting by %1$s in %2$s order
nl: Standaardsortering op %1$s gebruiken in de volgorde %2$s

[ctx: placeholder: lessons, topics]
note: translators: placeholder: lessons, topics.
en: Customize the display order of %1$s and %2$s.
nl: Pas de weergavevolgorde van %1$s en %2$s aan.

[ctx: placeholder: Lesson, Topic]
note: translators: placeholder: Lesson, Topic.
en: %1$s and %2$s Order
nl: %1$s en %2$s bestelling

[ctx: placeholder: default per page number]
note: translators: placeholder: default per page number.
en: Currently showing default pagination %d
nl: Momenteel wordt standaardpaginering %d weergegeven

[ctx: placeholder: course, course]
note: translators: placeholder: course, course.
en: Customize the pagination options for ALL %1$s content tables and %2$s navigation widgets.
nl: Pas de paginatie-opties aan voor ALLE %1$s inhoudstabellen en %2$s navigatie-widgets.

[ctx: placeholder: Course]
note: translators: placeholder: Course.
en: %s Table Pagination
nl: %s Tabel paginering

[ctx: placeholders: Lesson, topics and quizzes, courses]
note: translators: placeholders: Lesson, topics and quizzes, courses.
en: %1$s, %2$s and %3$s can be shared across multiple %4$s
nl: %1$s, %2$s en %3$s kunnen worden gedeeld over meerdere %4$s

[ctx: placeholder: lessons, topics, quizzes, courses, course, URL to admin Permalinks.]
note: translators: placeholder: lessons, topics, quizzes, courses, course, URL to admin Permalinks.
en: Share steps (%1$s, %2$s, %3$s) across multiple %4$s. Progress is maintained on a per-%5$s basis.<br /><br />Note: Enabling this option will also enable the <a href="%6$s">nested permalinks</a> setting.
nl: Deel stappen (%1$s, %2$s, %3$s) over meerdere %4$s. Vooruitgang wordt gehandhaafd op basis van per %5$s. <br /> <br /> Opmerking: Als u deze optie inschakelt, wordt ook de instelling <a href="%6$s"> geneste perm links </a> ingeschakeld.

en: Steps Displayed
nl: Stappen weergegeven

[ctx: placeholder: Lesson, Topic, Quiz, Course.]
note: translators: placeholder: Lesson, Topic, Quiz, Course.
en: Manage all %1$s, %2$s, and %3$s associations within the %4$s Builder.
nl: Beheer alle %1$s, %2$s en %3$s koppelingen binnen de %4$s Bouwer.

[ctx: placeholder: course]
note: translators: placeholder: course.
en: Control settings for %s creation, and visual organization
nl: Controle-instellingen voor %s creatie en visuele organisatie

[ctx: placeholder: Course]
note: translators: placeholder: Course.
en: Global %s Management & Display Settings
nl: Globale %s beheer- en weergave-instellingen

en: Featured image
nl: Uitgelichte afbeelding

en: Enables WordPress supported settings within the editor and theme.
nl: Hiermee worden door WordPress ondersteunde instellingen in de editor en het thema ingeschakeld.

en: Editor Supported Settings
nl: Editor ondersteunde instellingen

[ctx: placeholder: URL for RSS Feed]
note: translators: placeholder: URL for CPT Archive.
en: RSS Feed URL: %s
nl: RSS feed URL: %s

[ctx: placeholder: topic]
note: translators: placeholder: topic
en: Enables an RSS feed for all %1$s posts.
nl: Schakelt een RSS-feed in voor alle %1$s berichten.

en: RSS/Atom Feed
nl: RSS/Atom feed

[ctx: placeholder: URL for CPT Archive]
note: translators: placeholder: URL for CPT Archive.
en: Archive URL: %s
nl: Archief-URL: %s

en: re-save your permalinks
nl: bewaar uw permalinks opnieuw

[ctx: placeholder: topics, link to WP Permalins page]
note: translators: placeholder: topics, link to WP Permalins page.
en: Enables the front end archive page where all %1$s are listed. You must %2$s for the change to take effect.
nl: Schakelt de front-end archiefpagina in waar alle %1$s worden vermeld. U moet %2$s hebben om de wijziging van kracht te laten worden.

en: Archive Page
nl: Archiefpagina

[ctx: placeholder: topic]
note: translators: placeholder: topic.
en: Includes the %s post type in front end search results
nl: Bevat het berichttype %s in front-end zoekresultaten

[ctx: placeholder: Topic]
note: translators: placeholder: Topic.
en: %s Search
nl: %s zoeken

en: Select a category to update or delete the title.
nl: Selecteer een categorie om de titel bij te werken of te verwijderen.

en: Category management
nl: Categorie management

[ctx: placeholder: Question]
note: translators: placeholder: Question.
en: %s categories cannot be disabled.
nl: %s categorieën kunnen niet worden uitgeschakeld.

en: REST API must be enabled
nl: REST API moet zijn ingeschakeld

en: Customize the LearnDash REST API namespace and endpoints. Leave text fields blank to revert to default.
nl: Pas de naamruimte en eindpunten van de LearnDash REST API aan. Laat de tekst velden leeg om terug te keren naar standaard instellingen.

en: Control and customize the REST API endpoints.
nl: Beheer en pas de REST API-eindpunten aan.

en: Remove
nl: Verwijderen

en: Select image
nl: Selecteer afbeelding

en: Select/upload image
nl: Selecteer/upload afbeelding

en: remove image
nl: verwijder afbeelding

note: translators: placeholder: Course.
en: Show Profile Header
nl: Profielkop weergeven

[ctx: placeholder: topic]
note: translators: placeholder: topic.
en: The %s cannot be marked as completed until the set time has elapsed.
nl: Het %s kan pas als voltooid worden gemarkeerd als de ingestelde tijd is verstreken.

[ctx: placeholder: Topic]
note: translators: placeholder: Topic.
en: %s Timer
nl: %s timer

[ctx: placeholder: PHP file upload size]
note: translators: placeholder: PHP file upload size.
en: Default maximum file size supported is: %s
nl: De standaard maximale ondersteunde bestandsgrootte is: %s

[ctx: placeholder: toic]
note: translators: placeholder: topic.
en: Cannot be enabled while %s timer or Video progression are enabled
nl: Kan niet worden ingeschakeld terwijl %s timer of videoprogressie is ingeschakeld

[ctx: placeholder: topic, topic]
note: translators: placeholder: topic, topic.
en: The video will be visible after the user has completed the %1$s’s associated steps. The full video must be watched in order to complete the %2$s.
nl: De video is zichtbaar nadat de gebruiker de bijbehorende stappen van het %1$s heeft voltooid. De volledige video moet worden bekeken om het %2$s te voltooien.

[ctx: placeholder: topic]
note: translators: placeholder: topic.
en: The video will be shown and must be fully watched before the user can access the %s’s associated steps.
nl: De video wordt getoond en moet volledig worden bekeken voordat de gebruiker toegang heeft tot de bijbehorende stappen van %s.

[ctx: placeholder: Topic]
note: translators: placeholder: Topic.
en: Cannot be enabled while %s timer or Assignments are enabled
nl: Kan niet worden ingeschakeld terwijl %s timer of opdrachten zijn ingeschakeld

[ctx: placeholder: topic]
note: translators: placeholder: topic.
en: Any content added below is displayed on the %s page
nl: Onderstaand toegevoegde inhoud wordt geplaatst op de %s pagina

[ctx: placeholder: topic, topic]
note: translators: placeholder: topic, topic.
en: List and display support materials for the %1$s. This is visible to any user having access to the %2$s.
nl: Lijst en weergave van ondersteuningsmaterialen voor de %1$s. Dit is zichtbaar voor elke gebruiker die toegang heeft tot de %2$s.

[ctx: placeholder: topic]
note: translators: placeholder: topic.
en: Specify a delay between video completion and %s completion.
nl: Specificeer een vertraging tussen het einde van de video en de %s voltooing.

[ctx: placeholder: topic]
note: translators: placeholder: topic.
en:  Automatically mark the %s as completed once the user has watched the full video.
nl:  Markeer de %s automatisch als voltooid zodra de gebruiker de volledige video heeft bekeken.

[ctx: placeholder: Topic]
note: translators: placeholder: Topic.
en: %s auto-completion
nl: %s automatisch invullen

[ctx: placeholder: topic]
note: translators: placeholder: topic.
en: Controls the look and feel of the %s and optional content settings
nl: Bepaalt het uiterlijk van de %s en optionele inhoudsinstellingen

[ctx: placeholder: Quiz, Quiz, quiz]
note: translators: placeholder: Quiz, Quiz, quiz.
en: The %1$s Title is displayed in addition to the %2$s Post title. Recommended for %3$s shortcode usage.
nl: De titel %1$s wordt naast de titel van het bericht %2$s weergegeven. Aanbevolen voor %3$s shortcode gebruik.

[ctx: placeholder: Quiz]
note: translators: placeholder: Quiz.
en: Only the %s Post title is shown
nl: Alleen de %s titel wordt weergeven

[ctx: placeholder: quiz, Quiz, Quizzes.]
note: translators: placeholder: quiz, Quiz, Quizzes.
en: A second %1$s title will be displayed on the %2$s Post. This option is recommended if displaying %3$s via Shortcode.
nl: Een tweede titel van %1$s wordt weergegeven op het bericht %2$s. Deze optie wordt aanbevolen als %3$s wordt weergegeven via Shortcode.

[ctx: placeholder: question.]
note: translators: placeholder: question.
en: Answer display will be randomized within any given %s.
nl: De antwoordweergave wordt binnen willekeurige %s willekeurig verdeeld.

en: Randomize Answers
nl: Willekeurige antwoorden

[ctx: placeholder: Question]
note: translators: placeholder: Question.
en: %s Numbering
nl: %s nummering

en: Point Value
nl: Puntwaarde

[ctx: placeholder: Question]
note: translators: placeholder: Question.
en: Any enabled elements below will be displayed in each %s
nl: Alle ingeschakelde elementen hieronder worden weergegeven in elke %s

[ctx: placeholder: Question]
note: translators: placeholder: Question.
en: Additional %s Options
nl: Extra %s opties

[ctx: placeholder: questions]
note: translators: placeholder: questions.
en: Display subset of %s
nl: Subset van %s weergeven

[ctx: placeholder: questions]
note: translators: placeholder: questions.
en: Display all %s
nl: Toon alle %s

en: Randomize Order
nl: Bestelling willekeurig maken

en: Sort by Category
nl: Sorteer op categorie

[ctx: placeholder: Question]
note: translators: placeholder: Question.
en: Custom %s Ordering
nl: Aangepaste %s bestelling

en: Display a summary table before submission
nl: Geef een overzichtstabel weer voordat u deze indient

[ctx: placeholder: Quiz]
note: translators: placeholder: Quiz.
en: %s Summary
nl: %s samenvatting

[ctx: placeholder: Questions]
note: translators: placeholder: Quiz, Questions.
en: An overview table will be shown for all %s.
nl: Voor alle %s wordt een overzichtstabel getoond.

[ctx: placeholder: Question]
note: translators: placeholder: Question.
en: %s Overview Table
nl: \%s overzichtstabel

[ctx: placeholder: questions]
note: translators: placeholder: questions.
en: All %s at once (or paginated)
nl: Alle %s tegelijk (of gepagineerd)

[ctx: placeholder: question]
note: translators: placeholder: question.
en: One %s at a time
nl: Een %s tegelijk

[ctx: placeholder: Quiz]
note: translators: placeholder: Quiz.
en: Start automatically, without the "Start %s" button
nl: Start Automatisch, zonder de "Start %s" knop

[ctx: placeholder: Quiz]
note: translators: placeholder: Quiz.
en: Any content added below is displayed on the %s page
nl: Onderstaand toegevoegde inhoud wordt geplaatst op de %s pagina

[ctx: placeholder: quiz, quiz]
note: translators: placeholder: quiz, quiz.
en: List and display support materials for the %1$s. This is visible to any user having access to the %2$s.
nl: Lijst en weergave van ondersteuningsmaterialen voor de %1$s. Dit is zichtbaar voor elke gebruiker die toegang heeft tot de %2$s.

[ctx: placeholder: count of questions, questions label.]
note: translators: placeholder: questions.
en: out of %1$d %2$s.
nl: van de %1$d %2$s.

[ctx: placeholder: questions]
note: translators: placeholder: questions.
en: %s per page (0 = all)
nl: %s per pagina (0 = allemaal)

en: Display results at the end only
nl: Toon alleen resultaten aan het einde

en: Display Back button
nl: Terug knop weergeven

[ctx: placeholder: quiz]
note: translators: placeholder: quiz.
en: Controls how the %s will look and what will be displayed
nl: Bepaalt hoe de %s eruit ziet en wat wordt weergegeven

[ctx: placeholder: lesson]
note: translators: placeholder: lesson.
en: The %s will be available on a specific date.
nl: De %s zal beschikbaar zijn op een bepaalde datum.

en: Specific date
nl: Specifieke datum

en: Enrollment-based
nl: Inschrijving op basis van

[ctx: placeholder: lesson, course]
note: translators: placeholder: lesson, course.
en: The %1$s is made available on %2$s enrollment.
nl: De %1$s is beschikbaar gesteld voor %2$s-inschrijving.

en: Immediately
nl: Direct

[ctx: placeholder: Lessons]
note: Translators: placeholder: Lesson.
en: %s Release Schedule
nl: %s releaseschema

[ctx: placeholder: lesson, course]
note: Translators: placeholder: lesson, course.
en: This %1$s is accessible to all visitors regardless of %2$s enrollment
nl: Deze %1$s is toegankelijk voor alle bezoekers, ongeacht de inschrijving van %2$s

[ctx: placeholder: Course]
note: translators: placeholder: Course.
en: Associated %s
nl: Geassocieerde %s

[ctx: placeholder: lessons]
note: translators: placeholder: lessons.
en: Controls the timing and way %s can be accessed.
nl: Controleert de timing en de manier waarop %s toegankelijk zijn.

[ctx: placeholder: Lesson]
note: translators: placeholder: Lesson.
en: %s Access Settings
nl: %s toegangsinstellingen

[ctx: placeholder: course]
note: translators: placeholder: course.
en: Add a comma-list of user IDs to grant access to this %s
nl: Voeg een komma-lijst met student ID's toe om toegang te verlenen tot deze %s

[ctx: placeholder: course.]
note: translators: placeholder: course.
en: Displays a list of %s enrollees by user ID. Note that not all enrollees may be reflected. We do not recommend editing this field.
nl: Toont een lijst van %s inschrijvers op gebruikers-ID. Mogelijk worden niet alle inschrijvers getoond. Wij raden af dit veld te bewerken.

[ctx: placeholder: Course]
note: translators: placeholder: Course.
en: You can change the LD-%s enrollees by user ID (Proceed with caution)
nl: Wijzig LD-%s inschrijvers op basis van gebruikers-ID (Wees voorzichtig)

[ctx: placeholder: Course]
note: translators: placeholder: Course
en: Alter %s Access List
nl: Wijzig %s toegangslijst

[ctx: placeholder: course, quiz, course.]
note: translators: placeholder: course.
en: Delete the user's %1$s and %2$s data when the %3$s access expires.
nl: Verwijder de gegevens van de gebruike r%1$s en %2$s wanneer de %3$s-toegang verloopt.

[ctx: placeholder: course.]
note: translators: placeholder: course.
en: All user %s data will be deleted upon access expiration
nl: Alle %s gegevens van de student worden verwijderd bij expiratie

en: Data Deletion
nl: Gegevensselectie

[ctx: placeholder: course.]
note: translators: placeholder: course.
en: Set the number of days a user will have access to the %s from enrollment date.
nl: Stel het aantal dagen in dat een gebruiker toegang heeft tot de %s vanaf de inschrijvingsdatum.

en: days
nl: dagen

en: Access Period
nl: Toegangsperiode

[ctx: placeholder: Course]
note: translators: placeholder: Course.
en: %s Access Expiration
nl: Verlopen van %s toegang

[ctx: placeholder: course.]
note: translators: placeholder: course.
en: Number of points awarded for completing this %s.
nl: Aantal punten toegekend voor het afronden van deze %s.

en: Awarded on Completion
nl: Toegekend bij voltooiing

[ctx: placeholder: course.]
note: translators: placeholder: course.
en: Number of points required in order to gain access to this %s.
nl: Aantal punten dat nodig is om toegang te krijgen tot deze %s.

en: point(s)
nl: punt(en)

en: Required for Access
nl: Benodigd voor toegang

[ctx: placeholder: courses]
note: translators: placeholder: Courses.
en: %s to Complete
nl: %s compleet te maken

[ctx: placeholder: course, course]
note: translators: placeholder: course, course.
en: The user must complete all selected %1$s in order to access this %2$s
nl: De gebruiker moet alle geselecteerde %1$s invullen om tot %2$s toegang te krijgen

en: All Selected
nl: Alle selecties

[ctx: placeholder: course, course]
note: translators: placeholder: courses, course.
en: The user must complete any one of the selected %1$s in order to access this %2$s
nl: De gebruiker moet een van de geselecteerde %1$s invullen om toegang tot %2$s te krijgen

en: Any Selected
nl: Elke selectie

en: Compare Mode
nl: Vergelijk modus

[ctx: placeholder: Course]
note: translators: placeholder: Course.
en: %s Prerequisites
nl: %s toelatingseisen

[ctx: placeholder: course, course]
note: translators: placeholder: course, course.
en: The %1$s is protected via the LearnDash built-in PayPal and/or Stripe. Users need to purchase the %2$s (recurring fee) in order to gain access.
nl: De %1$s is beveiligd via de LearnDash ingebouwde PayPal en/of Stripe. gebruikers moeten de %2$s (terugkerende kosten) aanschaffen om toegang te krijgen.

[ctx: placeholder: course, course]
note: translators: placeholder: course, course.
en: The %1$s is protected via the LearnDash built-in PayPal and/or Stripe. Users need to purchase the %2$s (one-time fee) in order to gain access.
nl: De %1$s is beveiligd via de LearnDash ingebouwde PayPal en/of Stripe. gebruikers moeten de %2$s (eenmalige vergoeding) aanschaffen om toegang te krijgen.

en: Buy now
nl: Koop nu

[ctx: placeholder: course]
note: translators: placeholder: course.
en: The %s is protected. Registration and enrollment are required in order to access the content.
nl: De %s is beschermd. Registratie en inschrijving zijn vereist om toegang te krijgen tot de inhoud.

[ctx: placeholder: course]
note: translators: placeholder: course.
en: The %s is not protected. Any user can access its content without the need to be logged-in or enrolled.
nl: De %s is niet beschermd. Elke student heeft toegang zonder inlog of inschrijving.

en: Access Mode
nl: Toegangsmode

[ctx: placeholder: "Take this Course" button label]
note: translators: placeholder: "Take this Course" button label
en: Redirect the "%s" button to a specific URL.
nl: Stuur de knop "%s" om naar een specifieke URL.

en: Button URL
nl: URL knop

en: Valid range is 1 to 5 when the Billing Cycle is set to years.
nl: Geldig bereik is 1 tot 5 wanneer de factureringscyclus is ingesteld op jaren.

en: Valid range is 1 to 24 when the Billing Cycle is set to months.
nl: Geldig bereik is 1 tot 24 wanneer de factureringscyclus is ingesteld op maanden.

en: Valid range is 1 to 52 when the Billing Cycle is set to weeks.
nl: Geldig bereik is 1 tot 52 wanneer de factureringscyclus is ingesteld op weken.

en: Valid range is 1 to 90 when the Billing Cycle is set to days.
nl: Geldig bereik is 1 tot 90 wanneer de factureringscyclus is ingesteld op dagen.

[ctx: placeholder: course]
note: translators: placeholder: course.
en: Controls how users will gain access to the %s
nl: Bepaal hoe gebruikers toegang krijgen tot %s

[ctx: placeholder: input form field]
note: translators: placeholder: input form field.
en: From %s %% score, display this message:
nl: Vanaf %s %% score, geef dit bericht weer:

[ctx: placeholder: Questions]
note: translators: placeholder: Questions.
en: View %s Button
nl: Bekijk %s knop

en: Correct / Incorrect Messages
nl: Juiste/onjuiste berichten

[ctx: placeholder: questions]
note: translators: placeholder: questions.
en: Select which data users should be able to view when reviewing their submitted %s.
nl: Selecteer welke gegevens gebruikers moeten kunnen bekijken wanneer zij hun ingediende %s bekijken.

en: Custom Answer Feedback
nl: Aangepaste antwoordfeedback

[ctx: placeholder: Questions]
note: translators: placeholder: Questions.
en: The number of correctly answered %s is NOT displayed on the Results page.
nl: Het aantal correct beantwoorde %s wordt NIET weergegeven op de Resultatenpagina.

en: No. of Correct Answers
nl: Aantal juiste antwoorden

[ctx: placeholder: Quiz]
note: translators: placeholder: Quiz.
en: The achieved %s score is NOT be displayed on the Results page
nl: De behaalde %s score NIET weergeven op de resultatenpagina

en: Overall Score
nl: Gemiddelde score

[ctx: placeholder: Question]
note: translators: placeholder: Question.
en: Display the score achieved for each %s Category
nl: Geef de behaalde score per %s categorie weer

en: Category Score
nl: Categorie score

[ctx: placeholder: quiz]
note: translators: placeholder: quiz.
en: Display the average score of all users who took the %s
nl: Geef de gemiddelde score weer van alle gebruikers die de %s hebben gemaakt

en: Enable the items you wish to display on the Result Page
nl: Schakel de items in die u op de resultatenpagina wilt weergeven

en: Custom Results Display
nl: Aangepaste resultaten weergeven

[ctx: placeholder: Quiz]
note: translators: placeholder: Quiz.
en: Restart %s button
nl: Herstart %s knop

[ctx: placeholder: Quiz]
note: translators: placeholder: Quiz.
en: The message below is displayed on the %s results page.
nl: Het onderstaande bericht wordt weergegeven op de %s resultatenpagina.

en: When enabled, the first message will be diplayed to ALL users. To customize the message based on earned score, add new Graduation Levels and set the 'From' field to the desired grade.
nl: Indien ingeschakeld, wordt het eerste bericht weergegeven aan ALLE gebruikers. Om het bericht aan te passen op basis van de behaalde score, voegt u nieuwe afstudeerniveaus toe en stelt u het veld 'Van' in op het gewenste cijfer.

en: Result Message(s)
nl: Resultaat bericht (en)

en: Controls how the results page will look
nl: Bepaalt hoe de resultatenpagina eruit zal zien

en: Results Page Display
nl: Pagina resultaten display

[ctx: placeholder: Questions]
note: translators: placeholder: Questions.
en: All %s required to complete
nl: Alle %s zijn verplicht

en: Retries Applicable to
nl: Nieuwe pogingen Van toepassing op

en: You must input a whole number value or leave blank to default to 0.
nl: U moet een geheel getal invoeren of standaard leeg laten op 0.

en: Number of Retries Allowed
nl: Herkansing nummers toegestaan

[ctx: placeholder: Quiz]
note: translators: placeholder: Quiz.
en: Restrict %s Retakes
nl: Beperk %s herkansingen

en: Set the score needed to receive a certificate. This can be different from the "Passing Score".
nl: De benodigde score om het certificaat te ontvangen. Dit kan verschillen tussen de "behaalde scores".

en: Certificate Awarded for
nl: Certificaat prijs voor

[ctx: placeholder: Quiz]
note: translators: placeholder: Quiz.
en: %s Certificate
nl: %s certificaat

en: Passing Score
nl: Score behalen

[ctx: placeholder: Group]
note: translators: placeholder: Group.
en: Search or select a %s…
nl: Zoek of selecteer een %s…

[ctx: placeholder: quiz]
note: translators: placeholder: quiz.
en: Controls the requirement for accessing and completing the %s
nl: Bepaalt de eisen voor toegang en invulling van de %s

en: Progression and Restriction Settings
nl: Instellingen voor progressie en beperking

en: Allowed Users
nl: Gebruikers die toegang hebben

[ctx: placeholderss: Quizzes Quiz]
note: translators: placeholderss: quizzes, quiz.
en: Select one or more %1$s that must be completed prior to taking this %2$s.
nl: Selecteer een of meer %1$s die moeten worden afgerond voor deelname aan deze %2$s.

[ctx: placeholder: Quiz]
note: translators: placeholder: Quiz.
en: %s Prerequisites
nl: %s toelatingseisen

[ctx: placeholder: Quiz.]
note: translators: placeholder: Quiz.
en: No previous %s required
nl: Geen eerdere %s vereist

[ctx: placeholder: Lesson, Topic]
note: translators: placeholder: Lesson, Topic.
en: Select a %1$s or %2$s
nl: Selecteer een %1$s of %2$s

[ctx: placeholder: Lesson, Topic]
note: translators: placeholder: Lesson, Topic.
en: Search or select a %1$s or %2$s…
nl: Zoek of selecteer een %1$s of %2$s…

[ctx: placeholder: quiz]
note: translators: placeholder: quiz.
en: Controls the requirements for accessing the %s
nl: Controleert de vereisten voor de toegang tot de %s

[ctx: placeholder: Quiz]
note: translators: placeholder: Quiz.
en: %s Access Settings
nl: %s toegangsinstellingen

[ctx: placeholder: Course]
note: translators: placeholder: Course.
en: Allows the user to move freely through the %s without following the designated step sequence
nl: Laat de gebruiker toe zich vrij door de %s te bewegen zonder de aangegeven stapvolgorde te volgen

en: Free form
nl: Vrije vorm

[ctx: placeholder: Course]
note: translators: placeholder: Course.
en: Requires the user to progress through the %s in the designated step sequence
nl: Vereist dat de gebruiker de %s in de aangegeven volgorde doorloopt

en: Linear
nl: Lineair

[ctx: placeholder: Course]
note: translators: placeholder: Course.
en: %s Progression
nl: %s progressie

en: Controls how users interact with the content and their navigational experience
nl: Bepaalt hoe gebruikers omgaan met de inhoud en hun navigatie-ervaring

[ctx: placeholder: course]
note: translators: placeholder: course.
en: %s Navigation Settings
nl: %s navigatie instellingen

en: Cannot be enabled while Video progression or Assignments are enabled
nl: Kan niet worden ingeschakeld terwijl videoprogressie of toewijzingen zijn ingeschakeld

[ctx: placeholder: Lesson]
note: translators: placeholder: topic.
en: The %s cannot be marked as completed until the set time has elapsed.
nl: Het %s kan pas als voltooid worden gemarkeerd als de ingestelde tijd is verstreken.

en: Manually grade
nl: Gemiddeld cijfer

en: No grading or approval needed. The assignment will be automatically approved and full points will be awarded.
nl: Geen beoordeling of goedkeuring nodig. De opdracht wordt automatisch goedgekeurd en volledige punten worden toegekend.

en: Auto-approve
nl: Automatische verbeterpunten

en: Grading Type
nl: Sorteringstype

en: available point(s)
nl: beschikbare punt(en)

en: Award points for submitting assignments
nl: Awardpunten voor het indienen van opdrachten

en: Default maximum file size supported is controlled by your host.
nl: Standaard maximale ondersteunde bestandsgrootte wordt bepaald door uw host.

en: File Size Limit
nl: Bestandsgroottelimiet

en: Specify the type of files users can upload. Leave blank for any.
nl: Geef het type bestanden op dat gebruikers kunnen uploaden. Laat dit leeg.

en: File Extensions
nl: Bestandsextensies

[ctx: placeholder: Lesson]
note: translators: placeholder: Lesson.
en: Cannot be enabled while %s timer or Video progression are enabled
nl: Kan niet worden ingeschakeld terwijl %s timer of videoprogressie is ingeschakeld

en: Assignment Uploads
nl: Opdracht Uploads

en: Users can pause, move backward and forward within the video
nl: Gebruikers kunnen gepauzeerd worden, ga heen en weer in de video door de cursor te gebruiken

en: Only available for YouTube and local videos.
nl: Alleen beschikbaar voor YouTube en lokale video's.

en: Video Controls Display
nl: Video controle display

[ctx: placeholder: Lesson, Lesson]
note: translators: placeholder: Lesson, Lesson.
en: The video will be visible after the user has completed the %1$s’s associated steps. The full video must be watched in order to complete the %2$s.
nl: De video is zichtbaar nadat de gebruiker de bijbehorende stappen van het %1$s heeft voltooid. De volledige video moet worden bekeken om het %2$s te voltooien.

en: After completing sub-steps
nl: Na het compleet maken van de sub-stappen

[ctx: placeholder: Lesson]
note: translators: placeholder: Lesson.
en: The video will be shown and must be fully watched before the user can access the %s’s associated steps.
nl: De video wordt getoond en moet volledig worden bekeken voordat de gebruiker toegang heeft tot de bijbehorende stappen van %s.

en: Before completed sub-steps
nl: Sub-stappen voordat u verder kan gaan met het compleet maken

en: Display Timing
nl: Timing weergeven

en: Input URL, iFrame, or shortcode here.
nl: Voer hier URL, iframe of shortcode in.

[ctx: placeholder: Lesson]
note: translators: placeholder: Lesson.
en: Cannot be enabled while %s timer or Assignments are enabled
nl: Kan niet worden ingeschakeld terwijl %s timer of opdrachten zijn ingeschakeld

[ctx: placeholder: Course]
note: translators: placeholder: Course.
en: The below video is tied to %s progression
nl: Onderstaande video is verbonden met de %s voortgang

en: Video Progression
nl: Video progressie

[ctx: placeholder: Lesson]
note: translators: placeholder: Lesson.
en: Any content added below is displayed on the %s page
nl: Onderstaand toegevoegde inhoud wordt geplaatst op de %s pagina

[ctx: placeholder: lesson, lesson]
note: translators: placeholder: lesson, lesson.
en: List and display support materials for the %1$s. This is visible to any user having access to the %2$s.
nl: Lijst en weergave van ondersteuningsmaterialen voor de %1$s. Dit is zichtbaar voor elke gebruiker die toegang heeft tot de %2$s.

[ctx: placeholder: Lesson]
note: translators: placeholder: Lesson.
en: %s Materials
nl: %s opties

en: Allow the user to delete their own uploaded files. This is only possible up until the assignment has been approved.
nl: Laat de gebruiker zijn eigen geüploade bestanden verwijderen. Dit is alleen mogelijk totdat de opdracht is goedgekeurd.

en: Allow file deletion
nl: Verwijderen van bestanden toestaan

en: Specify the maximum number of files a user can upload for this assignment.
nl: Geef het maximale aantal bestanden op dat een gebruiker voor deze opdracht mag uploaden.

en: file(s) maximum
nl: bestand(en) maximum

[ctx: placeholder: lesson]
note: translators: placeholder: lesson.
en: Display the Mark Complete button on a %s even if not yet clickable.
nl: Toon de markeren als voltooid knop bij een %s, ook als deze niet klikbaar is.

en: Mark Complete Button
nl: Markeren als voltooid knop

[ctx: placeholder: lesson]
note: translators: placeholder: lesson.
en: Specify a delay between video completion and %s completion.
nl: Specificeer een vertraging tussen het einde van de video en de %s voltooing.

en: Completion delay
nl: Voltooiing vertraging

[ctx: placeholder: lesson]
note: translators: placeholder: lesson.
en:  Automatically mark the %s as completed once the user has watched the full video.
nl:  Markeer de %s automatisch als voltooid zodra de gebruiker de volledige video heeft bekeken.

[ctx: placeholder: Lesson]
note: translators: placeholder: Lesson.
en: %s auto-completion
nl: %s automatisch invullen

[ctx: placeholder: lesson]
note: translators: placeholder: lesson.
en: Controls the look and feel of the %s and optional content settings
nl: Bepaalt het uiterlijk van de %s en optionele inhoudsinstellingen

en: Order Direction
nl: Orderrichting

[ctx: placeholder: lesson order by, lesson order direction labels]
note: translators: placeholder: lesson order by, lesson order direction labels.
en: Using default sorting by %1$s in %2$s order
nl: Standaardsortering op %1$s gebruiken in de volgorde %2$s

[ctx: placeholders: lessons, topics]
note: translators: placeholders: lessons, topics.
en: Customize the display order of %1$s and %2$s.
nl: Pas de weergavevolgorde van %1$s en %2$s aan.

[ctx: placeholder: Lesson]
note: translators: placeholder: Lesson.
en: Custom %s Order
nl: Aangepaste %s volgorde

en: Currently showing default pagination
nl: Momenteel wordt standaardpaginering weergegeven

[ctx: placeholders: course, course]
note: translators: placeholders: course, course.
en: Customize the pagination options for this %1$s content table and %2$s navigation widget.
nl: De paginering opties aanpassen voor deze %1$s inhoudstabel en %2$s navigatie widget.

en: Custom Pagination
nl: Aangepaste paginering

en: Only visible to enrollees
nl: Alleen zichtbaar voor ingeschreven personen

en: Always visible
nl: Altijd zichtbaar

[ctx: placeholder: Course]
note: translators: placeholder: Course.
en: Choose whether to display the %s content table to ALL users or only enrollees
nl: Kies of u de %s inhoudsopgave aan ALLE studenten wilt tonen of alleen ingeschreven studenten

[ctx: placeholder: Course]
note: translators: placeholder: Course.
en: %s Certificate
nl: %s certificaat

en: Add a list of needed documents or URLs. This field supports HTML.
nl: Voeg een lijst met benodigde documenten of URL's toe. Dit veld ondersteunt HTML.

[ctx: placeholder: Course]
note: translators: placeholder: Course.
en: Any content added below is displayed on the main %s page
nl: Onderstaand toegevoegde inhoud wordt geplaatst op de %s hoofdpagina

[ctx: placeholder: course]
note: translators: placeholder: course.
en: List and display support materials for the %s. This is visible to all users (including non-enrollees) by default.
nl: Lijst en weergave van ondersteunend materiaal voor de %s. Dit is standaard zichtbaar voor alle studenten (inclusief niet-inschrijvers).

en: Select Certificate
nl: Selecteer een certificaat

en: Search or select a certificate…
nl: Zoek of selecteer een certificaat…

[ctx: placeholder: course]
note: translators: placeholder: course.
en: Controls the look and feel of the %s and optional content settings
nl: Bepaalt het uiterlijk van de %s en optionele inhoudsinstellingen

en: Display and Content Options
nl: Beeldscherm en content opties

[ctx: placeholder: quizzes]
note: translators: placeholder: quizzes.
en: Browser cookies have limited memory. This may not work with large %s.
nl: Internet cookies hebben een gelimiteerd geheugen. Het werkt mogelijk niet met deze grote %s.

en: Browser Cookie Answer Protection
nl: Gebruikersbescherming voor internet cookies

en: Advanced Settings
nl: Geavanceerde instellingen

[ctx: placeholder: Quiz]
note: translators: placeholder: Quiz.
en: %s Templates
nl: %s thema's

en: Admin
nl: Beheerder

en: Email Notifications
nl: E-mail notificaties

en: Front-end Profile Display
nl: Voorpagina profielweergave

[ctx: placeholder: Quiz.]
note: translators: placeholder: Quiz.
en: %s Statistics
nl: %s Statistieken

[ctx: placeholder: links to Real Simple CAPTCHA]
note: translators: placeholder: links to Real Simple CAPTCHA.
en: This option requires additional plugin: %s
nl: Deze optie vereist extra plugin: %s

en: Really Simple CAPTCHA
nl: Echt eenvoudig CAPTCHA

[ctx: placeholder: Quiz.]
note: translators: placeholder: Quiz.
en: Display on %s results page
nl: Weergave op %s resultatenpagina

en: Number of displayed entries
nl: Aantal weergegeven vermeldingen

en: Automatic user entry
nl: Automatische gebruikersinvoer

en: Users can apply more than once to the leaderboard
nl: Gebruikers kunnen meerdere keren op het leaderboard van toepassing zijn

en: Multiple Applications per user
nl: Meerdere applicaties per gebruiker

en: All user
nl: Alle gebruikers

en: Who can apply?
nl: Wie kan zich inschrijven?

[ctx: placeholder: quiz, quiz]
note: translators: placeholder: quiz, quiz.
en: At the end of the %1$s (before the %2$s result)
nl: Aan het einde van de %1$s (voor het %2$s resultaat)

[ctx: placeholder: quiz.]
note: translators: placeholder: quiz.
en: On the %s startpage
nl: Op de %s startpagina

[ctx: placeholder: quiz, Quiz]
note: translators: placeholder: quiz, Quiz
en: Enable this option to gather data from your users before or after the %1$s. All data is stored in the %2$s Statistics.
nl: Schakel deze optie in om gegevens van uw studenten voor of na de %1$s te verzamelen. Alle gegevens worden opgeslagen in de %2$s statistieken.

en: seconds
nl: seconden

[ctx: placeholder: Quiz]
note: translators: placeholder: Quiz.
en: Save the user’s answers into a browser cookie until the %s is submitted
nl: Sla de antwoorden van de student op in een browser cookie totdat de %s is verzonden

en: Cookie time limit
nl: Cookie tijdslimiet

[ctx: placeholder: quiz]
note: translators: placeholder: quiz.
en: The admin will receive an email notification when the following users have taken the %s.
nl: De beheerder ontvangt een e-mailbericht wanneer de volgende studenten de %s hebben voltooid.

en: Email trigger
nl: E-mail trigger

en: Protect the statistics from spam. Results will only be saved every X minutes.
nl: Bescherm de statistieken tegen spam. Resultaten worden alleen om de X minuten opgeslagen.

en: IP-lock time limit
nl: IP-slot tijdslimiet

en: Re-apply after
nl: Opnieuw aanvragen na

en: Select a ProQuiz association
nl: Selecteer een ProQuiz-associatie

en: Controls data handling options, notifications and templates.
nl: Regelt opties voor gegevensverwerking, meldingen en sjablonen.

en: Administrative and Data Handling Settings
nl: Instellingen voor beheer en gegevensverwerking

[ctx: placeholders: Lesson, Course]
note: translators: placeholders: Lesson, Course.
en: Associate this %1$s with a %2$s.
nl: Koppel deze %1$s aan een %2$s.

[ctx: placeholder: Lesson]
note: translators: placeholder: Lesson.
en: Associated %s
nl: Bijbehorende %s

[ctx: placeholder: Topic, Course.]
note: translators: placeholders: Topic, Course.
en: Associate this %1$s with a %2$s.
nl: Koppel deze %1$s aan een %2$s.

[ctx: placeholder: Lesson]
note: translators: placeholder: Lesson.
en: Select %s
nl: Selecteer %s

[ctx: placeholder: Lesson]
note: translators: placeholder: Lesson.
en: Search or select a %s…
nl: Zoek of selecteer een %s…

[ctx: placeholder: course]
note: translators: placeholder: course.
en: Select %s
nl: Selecteer %s

[ctx: placeholder: course]
note: translators: placeholder: course.
en: Search or select a %s…
nl: Zoek of selecteer een %s…

[ctx: placeholder: topic]
note: translators: placeholder: topic.
en: Controls how, where, and when the %s can be accessed.
nl: Controleert hoe, waar en wanneer de %s toegankelijk zijn.

[ctx: placeholder: Topic]
note: translators: placeholder: Topic.
en: %s Access Settings
nl: %s toegangsinstellingen

[ctx: placeholder: Quiz]
note: translators: placeholder: Quiz.
en: Use %s Builder
nl: Gebruik %s Bouwer

[ctx: placeholder: Quiz]
note: translators: placeholder: Quiz.
en: %s Builder
nl: %s Bouwer

[ctx: placeholder: Course Label]
note: translators: placeholder: Course Label.
en: %s Shortcodes
nl: %s shortcodes

[ctx: Topic Settings]
en: Settings
nl: Instellingen

[ctx: Course Settings]
en: Settings
nl: Instellingen

[ctx: Toggles visibility of the LearnDash Bootcamp section]
en: Show LearnDash Bootcamp
nl: Laat LearnDash bootcamp zien

en: View more
nl: Bekijk hier meer

en: Something went wrong connecting to www.learndash.com. Please reload the page.
nl: Er is iets misgegaan. Ga naar www.learndash.com en laad de pagina opnieuw.

[ctx: placeholder: courses]
note: translators: placeholder: courses.
en: Setting up a learning site is no small task – but you are not alone! Below are some resources available to you so that you can get the most out of your LearnDash powered %s!
nl: Het opzetten van een leersite is geen kleine taak! Hieronder vindt u enkele hulpmiddelen die u kunt gebruiken om het meeste uit de LearnDash %s te halen!

en: Important Resources
nl: Belangrijke bronnen

en: Adding a User Profile Page
nl: Een gebruikersprofielpagina toevoegen

[ctx: placeholder: Course, Courses, Course]
note: translators: placeholder: Course, Courses, Course.
en: Your %1$s is created and you have also configured registration/login and how you will accept payment (in the event that you are selling your %2$s). It is now time to create a %3$s Listing which is easy to do using the Course Grid Add-on.
nl: Uw %1$s is gemaakt en u hebt ook registratie/login geconfigureerd en hoe u de betaling accepteert (in het geval dat u uw %2$s verkoopt). Het is nu tijd om een %3$s-aanbieding te maken die gemakkelijk te doen is met de add-on voor het training raster.

[ctx: placeholders: Courses, courses]
note: translators: placeholders: Courses, courses.
en: If you are selling your %1$s then you have many options available to you! In the first video we demonstrate how you can quickly start accepting payments with PayPal and Stripe. In the second video we will show you how to sell %2$s using the popular WordPress shopping cart WooCommerce.
nl: Als u uw %1$s verkoopt, hebt u veel opties voor u beschikbaar! In de eerste video laten we zien hoe je snel beginnen met het accepteren van betalingen met PayPal en Stripe. In de tweede video laten we u zien hoe u%2$s verkoopt met behulp van de populaire WordPress-winkelwagen WooCommerce.

[ctx: placeholder: Courses]
note: translators: placeholder: Courses
en: Once you have finished creating your %s it is time to configure user registration so that people can access them! In this video we explain how to create an attractive login and registration form.
nl: Zodra u klaar bent met het aanmaken van uw %s is het tijd om de studentenregistratie zo te configureren dat mensen er toegang toe hebben! In deze video leggen we uit hoe je een aantrekkelijk inlog- en registratieformulier kunt maken.

en: Setting-up User Registration
nl: Gebruikersregistratie instellen

en: Additional Resources:
nl: Aanvullende bronnen:

en: Contact Support
nl: Contact opnemen met ondersteuning

en: Getting Started [Guide]
nl: Aan de slag [gids]

en: LearnDash Documentation
nl: LearnDash van de documentatie

en: Additional Resources
nl: Aanvullende bronnen

en: In this video we will briefly explain the layout of LearnDash, our free add-ons, and where you can go to read more details about our features.
nl: In deze video leggen we kort de lay-out van LearnDash uit, onze gratis hulpmiddelen, en waar u meer informatie over onze functies kunt lezen.

en: You do not have sufficient permissions to change the license information.
nl: U hebt onvoldoende rechten om de licentiegegevens te wijzigen.

[ctx: License key]
en: Enter your license key here
nl: Vul hier uw licentie code in

[ctx: License email]
en: Enter your Email here
nl: Vul hier uw e-mail in

note: translators: placeholder: Link to the license page on the LearnDash website.
en: on your account.
nl: op uw account.

[ctx: Link to the license page on the LearnDash website]
note: translators: placeholder: Link to the license page on the LearnDash website.
en: You can also find them listed %1$s
nl: U vindt ze ook vermeld %1$s

en: Your license details were emailed to you after purchase.
nl: Uw aangekochte licentiegegevens zijn naar u gemaild.

en: Your active license gives you access to product support and updates that we push out.
nl: Uw actieve licentie geeft u toegang tot productondersteuning en updates die we uitbrengen.

en: We know you are excited to get started, but before you do it is very important that you first add your license details below!
nl: Je wilt vast graag aan de slug, maar voordat je dit doet is het belangrijk dat je eerst je licentiegegevens hieronder toevoegt!

en: Welcome to LearnDash!
nl: Welkom bij LearnDash!

[ctx: Bootcamp headline]
en: Enter Your License
nl: Vul hier uw licentie in

en: Hide LearnDash Bootcamp
nl: Verberg LearnDash bootcamp

[ctx: LearnDash Bootcamp Title]
en: LearnDash Bootcamp
nl: LearnDash bootcamp

[ctx: placeholder: link to purchase LearnDash]
note: translators: placeholder: Link to purchase LearnDash.
en: Please enter your email and a valid license or %s a license now.
nl: Vul uw e-mail en een geldige licentie in of %s nu een licentie.

en: Mark Incomplete
nl: Gemarkeerd als onvoltooid

en: LearnDash Overview
nl: Overzicht geleerde onderdelen

[ctx: Lesson Settings]
en: Settings
nl: Les instellingen

[ctx: Question Settings]
en: Settings
nl: Instellingen

[ctx: Quiz Settings]
en: Settings
nl: Snelle instellingen

[ctx: placeholder: Quiz]
note: translators: placeholder: Quiz.
en: Primary %s
nl: Primaire %s

[ctx: placeholder: Quiz]
note: translators: placeholder: Quiz.
en: Select a %s
nl: Selecteer een %s

[ctx: placeholder: Quiz]
note: translators: placeholder: Quiz.
en: %s switcher
nl: %s schakelaar

en: Please go back and complete the previous step.
nl: Ga terug en voltooi de vorige stap.

[ctx: placeholder: commentd count]
note: translators: placeholder: comments count.
en: Comments (%d)
nl: Reacties (%d)

en: View
nl: Bekijken

en: Edit date
nl: Datum aanpassen

en: Set Enrolled Date:
nl: Ingeschreven datum instellen:

en: Select Template
nl: Selecteer sjabloon

[ctx: placeholder: Question]
note: translators: placeholder: Question.
en: Skip %s
nl: Overslaan %s

[ctx: placeholder: Questions]
note: translators: placeholder: Questions.
en: %s displayed
nl: %s weergegeven

[ctx: placeholder: quizzes]
note: translators: placeholder: quizzes.
en: shows %s with mentioned WP tag id.
nl: toont %s met genoemde WP tag-ID.

[ctx: placeholder: quizzes]
note: translators: placeholder: quizzes.
en: shows %s with mentioned WP tag slug.
nl: toont %s met genoemde WP tag slug.

[ctx: placeholder: quizzes]
note: translators: placeholder: quizzes.
en: shows %s with mentioned WP category slug.
nl: toont %s met genoemde WP categorie slug.

[ctx: placeholder: quizzes]
note: translators: placeholder: quizzes.
en: shows %s with mentioned WP category id.
nl: toont %s met genoemde WP categorie-ID.

[ctx: placeholder: Quizzes]
note: translators: placeholder: Quizzes.
en: shows %s with mentioned tag slug.
nl: toont %s met genoemde label overzicht.

[ctx: placeholder: quizzes]
note: translators: placeholder: quizzes.
en: shows %s with mentioned tag id.
nl: toont %s met genoemde tag ID.

[ctx: placeholder: Quizzes]
note: translators: placeholder: Quiz.
en: %s Tag ID
nl: %s label ID

[ctx: placeholder: quiz]
note: translators: placeholder: quiz.
en: shows a %s category dropdown.
nl: toont een dropdown van de categorie %s.

[ctx: placeholder: Quizzes]
note: translators: placeholder: Quizzes.
en: shows %s with mentioned category slug.
nl: toont %s met genoemde categorie slug.

[ctx: placeholder: quizzes]
note: translators: placeholder: quizzes.
en: shows %s with mentioned category id.
nl: toont %s met genoemde categorie-ID.

en: Quick Links
nl: Snelle Links

en: Statistic time format
nl: Statistisch tijdformaat

en: WordPress default
nl: WordPress standaard

[ctx: placeholder: Quiz]
note: translators: placeholder: Quiz.
en: %s Complete
nl: %s compleet

[ctx: placeholder: Quiz]
note: translators: placeholder: Quiz.
en: %s Template Management
nl: %s sjabloonbeheer

[ctx: placeholder: Quiz]
note: translators: placeholder: Quiz.
en: LearnDash %s Builder
nl: LearnDash %s Bouwer

[ctx: placeholder: Quiz]
note: translators: placeholder: Quiz.
en: LearnDash %s Complete
nl: LearnDash %s voltooid

[ctx: placeholder: quizzes]
note: translators: placeholder: quizzes.
en: Control which Taxonomies can be used with the LearnDash %s.
nl: Bepaal welke taxonomieën kunnen worden gebruikt met de LearnDash %s.

[ctx: placeholder: Quiz]
note: translators: placeholder: Quiz.
en: %s Taxonomies
nl: %s taxonomieën

[ctx: placeholder: Quizzes]
note: translators: placeholder: Quizzes.
en: Control the LearnDash %s Custom Post Type Options.
nl: Beheer de aangepaste berichttype-opties van LearnDash %s.

[ctx: placeholder: Quiz]
note: translators: placeholder: Quiz.
en: %s Custom Post Type Options
nl: %s aangepaste berichttype-opties

[ctx: placeholder: Quiz, Questions]
note: translators: placeholder: Quiz, Questions.
en: Shared %1$s %2$s
nl: Gedeeld %1$s %2$s

[ctx: placeholder: Link to Data Upgrade page]
note: translators: placeholder: Link to Data Upgrade page.
en: The Data Upgrade %s must be run to enable the following settings.
nl: De data upgrade %s moet worden uitgevoerd om de volgende instellingen in te schakelen.

en: Result in percent
nl: Resultaat in percentages

en: Message
nl: Bericht

[ctx: placeholder: Admin Email]
note: translators: placeholder: Admin Email.
en: This is the email address of the sender. If not provided the admin email <strong>(%s)</strong> will be used.
nl: Dit is het e-mailadres van de afzender. Indien niet ingevuld, wordt het admin e-mailadres <strong>(%s)</strong> gebruikt.

en: From Email
nl: Afzender e-mail

en: From Name
nl: Voornaam

en: Separate multiple email addresses with a comma, e.g. wp@test.com, test@test.com.
nl: Scheid meerdere e-mailadressen met een komma, b.v. wp@test.com, test@test.com.

en: Mail To
nl: Mailen naar

en: Template deleted.
nl: Template verwijderd.

en: Template updated.
nl: Thema bijgewerkt.

[ctx: placeholder: Question]
note: translators: placeholder: Question.
en: Manage %s templates. Select a template then update the title or delete.
nl: Manage %s themas. Selecteer een theme en bewerk de titel of verwijder deze.

[ctx: placeholder: Question]
note: translators: placeholder: Question.
en: %s templates
nl: %s thema

en: Select a template
nl: Selecteer een thema

[ctx: placeholder: Quiz]
note: translators: placeholder: Quiz.
en: %s template management
nl: %s sjabloonbeheer

[ctx: placeholder: Quiz, Questions]
note: translators: placeholder: Quiz, Questions.
en: Control which taxonomies can be used with the LearnDash %1$s %2$s.
nl: Bepaal welke taxonomieën kunnen worden gebruikt met de LearnDash %1$s%2$s.

[ctx: placeholder: Question]
note: translators: placeholder: Quiz.
en: %s Taxonomies
nl: %s taxonomieën

[ctx: placeholder: Question]
note: translators: placeholder: Quiz.
en: %s Custom Post Type Options
nl: %s aangepaste berichttype-opties

en: Category deleted.
nl: Categorie verwijderd.

en: Category updated.
nl: Categorie bijgewerkt.

en: Select a category
nl: Selecteer een categorie

[ctx: placeholder: Quiz]
note: translators: placeholder: Quiz.
en: %s Tag base
nl: %s Basis label

[ctx: placeholder: Quiz]
note: translators: placeholder: Quiz.
en: %s Category base
nl: %s Basis categorie

[ctx: placeholder: quizzes]
note: translators: placeholder: quizzes.
en: %s per page
nl: %s per pagina

en: Label to replace "questions" (plural).
nl: Label ter vervanging van "vragen" (meervoud).

en: Label to replace "question" (singular).
nl: Label ter vervanging van "vraag" (enkelvoud).

en: Controls if comments are enabled.
nl: Bepaalt of opmerkingen zijn ingeschakeld.

en: Comments enabled
nl: Reacties ingeschakeld

en: Public
nl: Publiek

en: Controls access to view single Assignments on the front-end.
nl: Bepaalt de toegang om afzonderlijke toewijzingen aan de voorkant te bekijken.

en: Publicly Viewable
nl: Openbaar zichtbaar

en: Control the LearnDash Assignment Custom Post Type Options.
nl: De opties voor aangepast berichttype van LearnDash beheren.

en: Assignment Custom Post Type Options
nl: Opdracht aangepaste berichttype-opties

[ctx: placeholder: Quiz]
note: translators: placeholder: Quiz.
en: %s Materials
nl: %s materialen

[ctx: placeholder: Question]
note: translators: placeholder: Question.
en: %s Position
nl: %s positie

en: Import/Export
nl: Importeren/exporteren

en: LearnDash Import/Export
nl: LearnDash importeren/exporteren

[ctx: placeholder: Quiz]
note: translators: placeholder: Quiz.
en: Use cookies for %s Answers
nl: Gebruik cookies voor %s antwoorden

[ctx: placeholder: quiz]
note: translators: placeholder: quiz.
en: Hide the "Restart %s" button in the Frontend.
nl: Verberg de "herstart %s" knop in de Frontend.

[ctx: placeholder: quiz]
note: translators: placeholder: quiz.
en: Hide "Restart %s" button
nl: Verberg "herstart" %s knop

[ctx: placeholder: quiz]
note: translators: placeholder: quiz.
en: The title serves as %s heading.
nl: De titel fungeert als %s kop.

[ctx: placeholder: quiz]
note: translators: placeholder: quiz.
en: Hide %s title
nl: Verberg %s titel

[ctx: placeholder: Questions]
note: translators: placeholders: Questions.
en: No associated %s
nl: Geen bijbehorende %s

en: LearnDash LMS Blocks
nl: LearnDash LMS blokken

[ctx: placeholder: topic]
note: translators: placeholder: Topic.
en: %s Category Selector
nl: %s categoriekeuze

[ctx: placeholder: topics]
note: translators: placeholder: topics.
en: shows %s with mentioned tag slug.
nl: toont %s met genoemde tag slug.

[ctx: placeholder: Topics]
note: translators: placeholder: Topics.
en: shows a %s category dropdown.
nl: toont een lijst van de categorie %s.

[ctx: placeholder: Groups]
note: translators: placeholder: Groups.
en: shows %s with mentioned category ID.
nl: toont %s met genoemde categorie-ID.

[ctx: placeholder: topics]
note: translators: placeholder: topics.
en: shows %s with mentioned category slug.
nl: toont %s met genoemde categorie slug.

[ctx: placeholder: Topics]
note: translators: placeholder: placeholder: Topics.
en: shows %s with mentioned WP tag ID.
nl: toont %s met genoemde WP tag-ID.

[ctx: placeholder: Topics]
note: translators: placeholder: Topics.
en: shows %s with mentioned WP tag slug.
nl: toont %s met genoemde WP tag slug.

[ctx: placeholder: Topics]
note: translators: placeholder: Topics.
en: shows %s with mentioned category ID.
nl: toont %s met genoemde categorie-ID.

[ctx: placeholder: Topics]
note: translators: placeholder: Topics.
en: shows %s with mentioned WP category slug.
nl: toont %s met genoemde WP categorie slug.

[ctx: placeholder: Topics]
note: translators: placeholder: Topics.
en: shows %s with mentioned tag ID.
nl: toont %s met genoemde tag-ID.

[ctx: placeholder: Topics]
note: translators: placeholder: Topics.
en: %s per page
nl: %s per pagina

[ctx: placeholders: Topics]
note: translators: placeholder: Topics.
en: This block shows a list of %s.
nl: Dit blok toont een lijst met %s.

[ctx: placeholder: Topic]
note: translators: placeholder: Topic.
en: LearnDash %s List
nl: LearnDash %s lijst

[ctx: placeholder: Topic]
note: translators: placeholder: Topic.
en: %s Category ID
nl: %s categorie ID

[ctx: placeholder: Topic]
note: translators: placeholder: Topic.
en: %s Tag Settings
nl: %s tag instellingen

[ctx: placeholder: Topic]
note: translators: placeholder: Topic.
en: %s Category Settings
nl: %s categorie-instellingen

[ctx: placeholder: Quizzes]
note: translators: placeholder: Quizzes.
en: shows %s with mentioned WP tag ID.
nl: toont %s met genoemde WP tag ID.

[ctx: placeholder: Quizzes]
note: translators: placeholder: Quizzes.
en: shows %s with mentioned WP tag slug.
nl: toont %s met genoemde WP tag slug.

[ctx: placeholder: Quizzes]
note: translators: placeholder: Quizzes.
en: shows %s with mentioned category ID.
nl: toont %s met genoemde categorie-ID.

[ctx: placeholder: Quizzes]
note: translators: placeholder: Quizzes.
en: shows %s with mentioned WP category slug.
nl: toont %s met genoemde WP categorie slug.

[ctx: placeholder: Quizzes]
note: translators: placeholder: Quizzes.
en: shows %s with mentioned tag ID.
nl: toont %s met genoemde tag-ID.

[ctx: placeholder: Quizzes]
note: translators: placeholder: Quizzes.
en: shows a %s category dropdown.
nl: toont een dropdown van de categorie %s.

[ctx: placeholder: quizzes]
note: translators: placeholder: quizzes.
en: shows %s with mentioned tag slug.
nl: toont %s met genoemde tag slug.

[ctx: placeholder: quizzes]
note: translators: placeholder: quizzes.
en: shows %s with mentioned category slug.
nl: toont %s met genoemde categorie slug.

[ctx: placeholder: Quizzess]
note: translators: placeholder: Quizzes.
en: %s per page
nl: %s per pagina

[ctx: placeholders: Quizzes]
note: translators: placeholder: Quizzes.
en: This block shows a list of %s.
nl: Dit blok toont een lijst met %s.

[ctx: placeholder: groups]
note: translators: placeholder: groups.
en: shows %s with mentioned category slug.
nl: toont %s met genoemde categorie slug.

[ctx: placeholder: Lessons]
note: translators: placeholder: Lessons.
en: shows %s with mentioned category slug.
nl: toont %s met genoemde categorie slug.

[ctx: placeholders: Lessons]
note: translators: placeholder: Lessons.
en: This block shows a list of %s.
nl: Dit blok toont een lijst met %s.

[ctx: placeholder: Lesson]
note: translators: placeholder: Lesson.
en: LearnDash %s List
nl: LearnDash %s lijst

[ctx: placeholder: Lesson]
note: translators: placeholder: Lesson.
en: %s Tag Settings
nl: %s tag-instellingen

[ctx: placeholder: Lesson]
note: translators: placeholder: Lesson.
en: %s Category Settings
nl: %s categorie-instellingen

[ctx: placeholder: Quiz]
note: translators: placeholder: Quiz.
en: LearnDash %s List
nl: LearnDash %s lijst

[ctx: placeholder: Quiz]
note: translators: placeholder: Quiz.
en: %s Category ID
nl: %s categorie-ID

[ctx: placeholder: Quiz]
note: translators: placeholder: Quiz.
en: %s Tag ID
nl: %s tag ID

[ctx: placeholder: Quiz]
note: translators: placeholder: Quiz.
en: %s Tag Slug
nl: %s label slug

[ctx: placeholder: Quiz]
note: translators: placeholder: Quiz.
en: %s Tag Settings
nl: %s tag-instellingen

[ctx: placeholder: Quiz]
note: translators: placeholder: Quiz.
en: %s Category Selector
nl: %s categoriekeuze

[ctx: placeholder: Quiz]
note: translators: placeholder: Quiz.
en: %s Category Slug
nl: %s categorie instellingen

[ctx: placeholder: Quiz]
note: translators: placeholder: Quiz.
en: %s Category Settings
nl: %s categorie-instellingen

[ctx: placeholder: Lessons]
note: translators: placeholder: Lessons.
en: shows %s with mentioned WP tag ID.
nl: toont %s met genoemde WP tag ID.

[ctx: placeholder: Lessons]
note: translators: placeholder: Lessons.
en: shows %s with mentioned WP tag slug.
nl: toont %s met genoemde WP tag slug.

[ctx: placeholder: Lessons]
note: translators: placeholder: Lessons.
en: shows %s with mentioned category ID.
nl: toont %s met genoemde categorie-ID.

[ctx: placeholder: Lessons]
note: translators: placeholder: Lessons.
en: shows %s with mentioned WP category slug.
nl: toont %s met genoemde WP categorie slug.

[ctx: placeholder: Lessons]
note: translators: placeholder: Lessons.
en: shows %s with mentioned tag ID.
nl: toont %s met genoemde tag-ID.

[ctx: placeholder: Lessons]
note: translators: placeholder: Lessons.
en: shows %s with mentioned tag slug.
nl: toont %s met genoemde tag slug.

[ctx: placeholder: Lessons]
note: translators: placeholder: Lessons.
en: shows a %s category dropdown.
nl: toont een dropdown van de categorie %s.

[ctx: placeholders: Course, Course]
note: translators: placeholders: Course, Course.
en: Enter single %1$s ID to limit listing. Leave blank if used within a %2$s.
nl: Voer een %1$s ID in om de vermelding te beperken. Laat leeg indien gebruikt binnen %2$s.

[ctx: placeholder: Course]
note: translators: placeholder: Course.
en: LearnDash %s Expire Status
nl: LearnDash %s verlopen status

en: [ld_topic_list] shortcode output shown here
nl: [ld_topic_list] shortcode-uitvoer hier weergegeven

en: [ld_quiz_list] shortcode output shown here
nl: [ld_quiz_list] shortcode-uitvoer hier weergegeven

en: [ld_lesson_list] shortcode output shown here
nl: [ld_lesson_list] shortcode-uitvoer hier weergegeven

en: Show Progress Bar
nl: Toon voortgangsbalk

en: Grid Settings
nl: Raster instellingen

[ctx: placeholder: Course]
note: translators: placeholder: Course.
en: No associated %s
nl: Geen bijbehorende %s

en: Available
nl: Beschikbaar

en: Recommended
nl: Aanbevolen

[ctx: placeholder: Language directory]
note: translators: placeholder: Language directory.
en: All translations are stored into the directory: %s
nl: Alle vertalingen worden opgeslagen in de map: %s

en: LearnDash Transactions Options
nl: LearnDash-transactieopties

en: LearnDash Certificates Options
nl: LearnDash certificaten opties

[ctx: placeholder: Question]
note: translators: placeholder: Question
en: LearnDash %s Settings
nl: LearnDash %s instellingen

[ctx: placeholder: Quiz]
note: translators: placeholder: Quiz.
en: LearnDash %s Settings
nl: LearnDash instellingen %s

[ctx: placeholder: Topic]
note: translators: placeholder: Topic.
en: LearnDash %s Settings
nl: LearnDash %s instellingen

[ctx: placeholder: Lesson]
note: translators: placeholder: Lesson.
en: LearnDash %s Settings
nl: LearnDash %s instellingen

[ctx: placeholder: "Take This Course" button label]
note: translators: placeholder: "Take This Course" button label.
en: Entering a URL in this field will enable the "%s" button. The button will not display if this field is left empty. Relative URL beginning with a slash is acceptable.
nl: Als u een URL in dit veld invoert, wordt de knop '%s' ingeschakeld. De knop wordt niet weergegeven als dit veld leeg is gelaten. Relatieve URL die begint met een schuine streep is acceptabel.

[ctx: placeholder: Course]
note: translators: placeholder: Course.
en: LearnDash %s Settings
nl: LearnDash instellingen %s

[ctx: placeholder: Question]
note: translators: placeholder: Question.
en: New %s Tag Name
nl: Nieuw labelnaam %s

[ctx: placeholder: Question]
note: translators: placeholder: Question.
en: Add New %s Tag
nl: Nieuw label toevoegen %s

[ctx: placeholder: Question]
note: translators: placeholder: Question.
en: Update %s Tag
nl: Update label %s

[ctx: placeholder: Question]
note: translators: placeholder: Question.
en: Edit %s Tag
nl: Bewerk label %s

[ctx: placeholder: Question]
note: translators: placeholder: Question.
en: Parent %s Tag:
nl: Bovenliggende %s label:

[ctx: placeholder: Question]
note: translators: placeholder: Question.
en: Parent %s Tag
nl: Bovenliggende %s label

[ctx: placeholder: Question]
note: translators: placeholder: Question.
en: All %s Tags
nl: Alle %s tags

[ctx: placeholder: Question]
note: translators: placeholder: Question.
en: Search %s Tag
nl: Label zoeken %s

[ctx: placeholder: Question]
note: translators: placeholder: Question.
en: %s Tag
nl: %s label

[ctx: placeholder: Question]
note: translators: placeholder: Question.
en: %s Tags
nl: %s labels

[ctx: placeholder: Question]
note: translators: placeholder: Question.
en: New %s Category Name
nl: Nieuwe %s categorienaam

[ctx: placeholder: Question]
note: translators: placeholder: Question.
en: Add New %s Category
nl: Nieuwe %s categorie toevoegen

[ctx: placeholder: Question]
note: translators: placeholder: Question.
en: Update %s Category
nl: Update %s categorie

[ctx: placeholder: Question]
note: translators: placeholder: Question.
en: Edit %s Category
nl: Bewerk %s categorie

[ctx: placeholder: Question]
note: translators: placeholder: Question.
en: Parent %s Category:
nl: Bovenliggende %s categorie:

[ctx: placeholder: Question]
note: translators: placeholder: Question.
en: Parent %s Category
nl: Bovenliggende %s categorie

[ctx: placeholder: Question]
note: translators: placeholder: Question.
en: All %s Categories
nl: Alle %s categorieën

[ctx: placeholder: Question]
note: translators: placeholder: Question.
en: Search %s Categories
nl: Zoek %s categorieën

[ctx: placeholder: Question]
note: translators: placeholder: Question.
en: %s Categories
nl: %s categories

[ctx: placeholder: Quiz]
note: translators: placeholder: Quiz.
en: New %s Tag Name
nl: Nieuwe %s labelnaam toevoegen

[ctx: placeholder: Quiz]
note: translators: placeholder: Quiz.
en: Add New %s Tag
nl: Nieuwe %s label toevoegen

[ctx: placeholder: Quiz]
note: translators: placeholder: Quiz.
en: Update %s Tag
nl: Update label %s

[ctx: placeholder: Quiz]
note: translators: placeholder: Quiz.
en: Edit %s Tag
nl: Label bewerken %s

[ctx: placeholder: Quiz]
note: translators: placeholder: Quiz.
en: Parent %s Tag:
nl: Bovenliggende %s label:

[ctx: placeholder: Quiz]
note: translators: placeholder: Quiz.
en: Parent %s Tag
nl: Bovenliggende %s label

[ctx: placeholder: Quiz]
note: translators: placeholder: Quiz.
en: All %s Tags
nl: Alle %s labels

[ctx: placeholder: Quiz]
note: translators: placeholder: Quiz.
en: Search %s Tag
nl: Label %s zoeken

[ctx: placeholder: Quiz]
note: translators: placeholder: Quiz.
en: %s Tag
nl: %s label

[ctx: placeholder: Quiz]
note: translators: placeholder: Quiz.
en: %s Tags
nl: %s labels

[ctx: placeholder: Quiz]
note: translators: placeholder: Quiz.
en: New %s Category Name
nl: Nieuwe %s categorienaam

[ctx: placeholder: Quiz]
note: translators: placeholder: Quiz.
en: Add New %s Category
nl: Nieuwe %s categorie toevoegen

[ctx: placeholder: Quiz]
note: translators: placeholder: Quiz.
en: Update %s Category
nl: Update %s categorie

[ctx: placeholder: Quiz]
note: translators: placeholder: Quiz.
en: Edit %s Category
nl: Bewerk %s categorie

[ctx: placeholder: Quiz]
note: translators: placeholder: Quiz.
en: Parent %s Category:
nl: Bovenliggende %s categorie:

[ctx: placeholder: Quiz]
note: translators: placeholder: Quiz.
en: Parent %s Category
nl: Bovenliggende %s categorie

[ctx: placeholder: Quiz]
note: translators: placeholder: Quiz.
en: All %s Categories
nl: Alle %s categorieën

[ctx: placeholder: Quiz]
note: translators: placeholder: Quiz.
en: Search %s Categories
nl: Zoek %s categorie

[ctx: placeholder: Quiz]
note: translators: placeholder: Quiz.
en: %s Category
nl: %s categorie

[ctx: placeholder: Quiz]
note: translators: placeholder: Quiz.
en: %s Categories
nl: %s categorieën

en: Missing ProQuiz Associated Settings.
nl: Ontbrekende ProQuiz-gekoppelde instellingen.

[ctx: placeholder: Question]
note: translators: placeholder: Question.
en: All %s Types
nl: Alle %s types

[ctx: placeholder: Quiz]
note: translators: placeholder: Quiz.
en: -- No %s --
nl: -- Geen %s --

[ctx: placeholder: Questions]
note: translators: placeholder: Questions.
en: Back to %s
nl: Ga terug naar %s

[ctx: placeholder: Question]
note: translators: placeholder: Question.
en: %s Category
nl: %s categorie

[ctx: placeholder: Quiz]
note: translators: placeholder: Quiz.
en: Assigned %s
nl: Toegewezen %s

[ctx: placeholder: Quiz Title]
note: translators: Quiz Title.
en: Revert: %s
nl: Terugdraaien: %s

[ctx: placeholder: Quiz]
note: translators: placeholder: Quiz.
en: LearnDash %s Custom Fields Settings
nl: LearnDash %s aangepaste velden instellingen

[ctx: placeholder: Quiz]
note: translators: placeholder: Quiz.
en: LearnDash %s Leaderboard Settings
nl: Leerbord-instellingen van de LearnDash %s

[ctx: placeholder: Quiz]
note: translators: placeholder: Quiz.
en: LearnDash %s Template Settings
nl: LearnDash %s sjablooninstellingen

[ctx: placeholder: Quiz]
note: translators: placeholder: Quiz.
en: LearnDash %s Result Text Settings
nl: LearnDash %s resultaat tekstinstellingen

[ctx: placeholder: Quiz]
note: translators: placeholder: Quiz.
en: LearnDash %s Mode Settings
nl: LearnDash %s modus instellingen

[ctx: placeholder: Quiz]
note: translators: placeholder: Quiz.
en: LearnDash %s Result Settings
nl: LearnDash %s resultaten instellingen

[ctx: placeholder: Quiz]
note: translators: placeholder: Quiz.
en: LearnDash %s Advanced Settings
nl: LearnDash %s geavanceerde instellingen

en: new template name
nl: nieuwe template naam

en: Select a templates to save or new
nl: Selecteer een sjabloon om op te slaan of nieuw

en: Save as Template
nl: Opgeslagen thema's

en: Select a Template to load
nl: Selecteer een sjabloon om te laden

[ctx: placeholder: Question Title]
note: translators: Question Title.
en: Revert: %s
nl: Terugzetten: %s

en: Use Template
nl: Gebruikte thema's

en: Each Sort Element must be unique, and only one-to-one associations are supported.
nl: Elk sorteerelement moet uniek zijn en alleen individuele koppelingen worden ondersteund.

en: In this mode, Sort Elements must be assigned to their corresponding Criterion.
nl: In deze modus moeten sorteerelementen worden toegewezen aan hun bijbehorende criterium.

en: Answer Type
nl: Antwoord type

en: Template
nl: Sjabloon

[ctx: placeholders: Question]
note: translators: placeholders: Question.
en: %s Category
nl: %s categorie

[ctx: placeholder: quiz]
note: translators: placeholder: quiz.
en: This upgrade will sync your existing user data for %s into a new database table for better reporting. (Required)
nl: Deze upgrade synchroniseert uw bestaande gebruikersgegevens voor %s in een nieuwe databasetabel voor betere rapportage. (Verplicht)

[ctx: placeholder: Quiz]
note: translators: placeholder: Quiz.
en: Upgrade User %s Data
nl: Upgrade gebruiker %s data

[ctx: placeholder: course]
note: translators: placeholder: Course, course.
en: This upgrade will sync your existing user data for %s into a new database table for better reporting. (Required)
nl: Deze upgrade synchroniseert uw bestaande gebruikersgegevens voor %s in een nieuwe databasetabel voor betere rapportage. (Verplicht)

[ctx: placeholder: Course]
note: translators: placeholder: Course.
en: Upgrade User %s Data
nl: Upgrade gebruiker %s data

[ctx: placeholders: progress status, result count, total count]
note: translators: placeholders: result count, total count.
en: %1$s: %2$d of %3$d Users
nl: %1$s: %2$d of %3$d gebruikers

en: Rename WPProQuiz DB Tables
nl: Hernoem WPProQuiz DB-tabellen

[ctx: placeholder: ProQuiz Question ID, ProQuiz Quiz ID]
note: translators: placeholder: ProQuiz Question ID, ProQuiz Quiz ID.
en: ProQuestion ID [%1$d] ProQuiz ID Model not found [%2$d].
nl: ProQuestion ID [%1$d] ProQuiz ID model niet gevonden [%2$d].

[ctx: placeholder: ProQuiz Question ID, ProQuiz Quiz ID]
note: translators: placeholder: ProQuiz Question ID, ProQuiz Quiz ID.
en: ProQuestion ID [%1$d] ProQuiz ID empty [%2$d].
nl: ProQuestion ID [%1$d] ProQuiz ID leeg [%2$d].

[ctx: placeholder: ProQuiz Question ID]
note: translators: placeholder: ProQuiz Question ID.
en: ProQuestion ID [%d] Model not found.
nl: ProQuestion ID [%d] model niet gevonden.

[ctx: placeholders: Quiz questions, Quiz]
note: translators: placeholders: Quiz questions, Quiz.
en: This upgrade will convert the %1$s %2$s to WordPress custom post type. <strong>This is required before enabling %3$s Builder.</strong> (Optional)
nl: Deze upgrade converteert de %1$s%2$s naar een aangepast WordPress-berichttype. <strong> Dit is vereist voordat %3$s Bouwer wordt ingeschakeld. </strong> (optioneel)

en: Incomplete
nl: Incompleet

en: Complete
nl: Compleet

en: Continue previous upgrade processing?
nl: Doorgaan met de vorige upgradeverwerking?

en: points
nl: punten

[ctx: placeholder: Total of question points]
note: translators: placeholder: Total of question points.
en: Total Points: %s
nl: Totaal aantal punten: %s

[ctx: placeholder: Question Points]
note: translators: placeholder: Question Points.
en: (%dpt) | (%dpts)
nl[0]: (%d punt)
nl[1]: (%d punten)

[ctx: placeholder: Question]
note: translators: placeholder: Question.
en: %s Types
nl: %s types

[ctx: placeholders: post type labels like Question]
note: translators: placeholders: post type labels like Question.
en: Are you sure you want to move this %s to Trash?
nl: Weet je zeker dat je deze %s naar de prullenbak wilt verplaatsen?

[ctx: placeholders: post type labels like Question, second Quiz]
note: translators: placeholders: post type labels like Question, second Quiz.
en: Are you sure you want to remove this %1$s from the %2$s?
nl: Weet u zeker dat u deze %1$s van de %2$s wilt verwijderen?

[ctx: placeholder: Quiz]
note: translators: placeholder: Quiz.
en: You have unsaved %s Builder changes. Are you sure you want to leave?
nl: Je hebt niet-opgeslagen %s Builder-wijzigingen. Weet je zeker dat je dit scherm wilt verlaten?

[ctx: placeholder: Questions label, number of questions]
note: translators: placeholder: Questions label, number of questions.
en: Total %1$s: %2$s
nl: Totaal %1$s: %2$s

[ctx: placeholder: Questions]
note: translators: placeholder: Questions.
en: Drop %s Here
nl: Zet hier %s neer

[ctx: placeholder: Question]
note: translators: placeholder: Question.
en: Click the '+' to add a new %s
nl: Klik op de '+' om een ​​nieuwe %s toe te voegen

[ctx: placeholder: Course]
note: translators: placeholder: Course.
en: You have unsaved %s Builder changes. Are you sure you want to leave?
nl: Je hebt niet-opgeslagen %s Builder-wijzigingen. Weet je zeker dat je dit scherm wilt verlaten?

en: Recommended at least 100M memory.
nl: Aanbevolen ten minste 100M geheugen.

[ctx: placeholder: Quiz, Questions]
note: translators: placeholder: Quiz, Questions.
en: %1$s Shared %2$s
nl: %1$s gedeelde %2$s

[ctx: placeholder: Quiz]
note: translators: placeholder: Quiz.
en: %s Builder Interface
nl: %s Bouwer interface

[ctx: placeholder: Taxonomy singular name]
note: translators: placeholder: Taxonomy singular name.
en: Filter by %s
nl: Gefilterd door %s

[ctx: placeholders: Post Type singular label]
note: translators: placeholders: Post Type singular label.
en: Add %s content.
nl: Voeg %s inhoud toe.

[ctx: placeholders: Post Type singular label]
note: translators: placeholders: Post Type singular label.
en: Add %s title
nl: Voeg %s titel toe

[ctx: placeholders: default per page]
note: translators: placeholders: default per page.
en: Default %d. Set to zero for all.
nl: Standaard %d.  Zet op 0 voor alles.

en: Sorry, you are not allowed to view this item.
nl: Sorry, u mag dit item niet bekijken.

[ctx: placeholder: course]
note: translators: placeholder: course.
en: Limit results to be within a specific %s. Required for non-admin users.
nl: Beperk resultaten tot binnen een specifieke %s. Vereist voor niet-beheerders.

[ctx: placeholder: Course]
note: translators: placeholder: Course.
en: This block shows the content if the user is enrolled into the %s but not yet completed.
nl: Dit blok toont de inhoud als de gebruiker is ingeschreven bij de %s maar nog niet is voltooid.

[ctx: placeholder: Quiz]
note: translators: placeholder: Quiz.
en: Show User %s Attempts
nl: %s pogingen weergeven

[ctx: placeholder: Quiz]
note: translators: placeholder: Quiz.
en: %s Attempts
nl: %s pogingen

[ctx: placeholder: Quiz]
note: translators: placeholder: Quiz.
en: Show %s Attempts
nl: %s pogingen weergeven

[ctx: placeholder: Courses]
note: translators: placeholder: Courses.
en: shows %s with mentioned WP tag ID.
nl: toont %s met genoemde WP tag ID.

[ctx: placeholder: Courses]
note: translators: placeholder: Courses.
en: shows %s with mentioned WP tag slug.
nl: toont %s met genoemde WP tag slug.

[ctx: placeholder: Courses]
note: translators: placeholder: Courses.
en: shows %s with mentioned category ID.
nl: toont %s met genoemde categorie-ID.

[ctx: placeholder: Courses]
note: translators: placeholder: Courses.
en: shows %s with mentioned WP category slug.
nl: toont %s met genoemde WP categorie slug.

[ctx: placeholder: Courses]
note: translators: placeholder: Courses.
en: shows %s with mentioned tag ID.
nl: toont %s met genoemde tag-ID.

[ctx: placeholder: Courses]
note: translators: placeholder: Courses.
en: shows %s with mentioned tag slug.
nl: toont %s met genoemde tag slug.

[ctx: placeholder: Courses]
note: translators: placeholder: Courses.
en: shows a %s category dropdown.
nl: toont een dropdown van de categorie %s.

[ctx: placeholder: Courses]
note: translators: placeholder: Courses.
en: shows %s with mentioned category slug.
nl: toont %s met genoemde categorie slug.

[ctx: placeholder: Courses]
note: translators: placeholder: Courses.
en: Registered %s
nl: Geregistreerd %s

[ctx: placeholder: Courses]
note: translators: placeholder: Courses.
en: Show Registered %s
nl: Toon geregistreerde %s

[ctx: placeholders: Groups]
note: translators: placeholder: Groups.
en: This block shows a list of %s.
nl: Dit blok toont een lijst met %s.

[ctx: placeholders: Courses]
note: translators: placeholder: Courses.
en: This block shows the %s and progress for the user.
nl: Dit blok toont de %s en de voortgang voor de gebruiker.

[ctx: placeholder: default per page]
note: translators: placeholder: default per page.
en: Leave empty for default (%d) or 0 to show all items.
nl: Laat leeg voor standaard (%d) of 0 om alle items te tonen.

[ctx: placeholder: Lessons]
note: translators: placeholder: Lessons.
en: %s per page
nl: %s per pagina

[ctx: placeholders: Course, Course]
note: translators: placeholders: Course, Course.
en: %1$s ID is required when not used within a %2$s.
nl: %1$s ID is vereist wanneer niet gebruikt binnen %2$s.

[ctx: placeholders: Group, Group]
note: translators: placeholders: Group, Group.
en: Enter single %1$s ID. Leave blank if used within a %2$s.
nl: Voer een %1$s ID in. Laat leeg indien gebruikt binnen %2$s.

[ctx: placeholders: Course]
note: translators: placeholder: Course.
en: This block shows the content if the user is not enrolled into the %s.
nl: Dit blok toont de inhoud als de gebruiker niet is ingeschreven bij een %s.

[ctx: placeholders: Course]
note: translators: placeholder: Course.
en: This block shows the earned %s points for the user.
nl: Dit blok toont de verdiende %s punten voor de gebruiker.

[ctx: placeholders: Course]
note: translators: placeholder: Course.
en: This block shows the content if the user is enrolled in the %s.
nl: Dit blok toont de inhoud als de gebruiker is ingeschreven in de %s.

[ctx: placeholders: Course]
note: translators: placeholder: Course.
en: This block displays users progress bar for the %s.
nl: Dit blok geeft de voortgangsbalk van gebruikers weer voor de %s.

[ctx: placeholders: Course]
note: translators: placeholder: Course.
en: This block shows the content if the user is enrolled into the %s but not yet started.
nl: Dit blok toont de inhoud als de gebruiker is ingeschreven bij de %s maar nog niet is gestart.

[ctx: placeholders: Course]
note: translators: placeholder: Course.
en: This block displays the user %s access expire date.
nl: Dit blok geeft de vervaldatum van de gebruiker %s toegang weer.

[ctx: placeholders: Course]
note: translators: placeholder: Course.
en: This block shows the content if the user is enrolled into the %s and it is completed.
nl: Dit blok toont de inhoud als de gebruiker is ingeschreven bij de %s en deze is voltooid.

[ctx: placeholder: Course]
note: translators: placeholder: Course.
en: Total User %s Points
nl: Totaal aantal %s punten gebruiker

[ctx: placeholder: Course]
note: translators: placeholder: Course.
en: This block displays %s related information
nl: Dit blok geeft %s gerelateerde informatie weer

[ctx: placeholder: Course]
note: translators: placeholder: Course.
en: LearnDash %s Info [courseinfo]
nl: LearnDash %s info [courseinfo]

[ctx: placeholder: Course]
note: translators: placeholder: Course.
en: LearnDash %s Not Started
nl: LearnDash %s niet gestart

[ctx: placeholder: Course]
note: translators: placeholder: Course.
en: LearnDash %s List
nl: LearnDash %s lijst

[ctx: placeholder: Course]
note: translators: placeholder: Course.
en: %s Tag Settings
nl: %s tag-instellingen

[ctx: placeholder: Course]
note: translators: placeholder: Course.
en: %s Category Settings
nl: %s categorie-instellingen

[ctx: placeholder: Course]
note: translators: placeholder: Course.
en: %s Access Settings
nl: %s toegangsinstellingen

[ctx: placeholder: Course]
note: translators: placeholder: Course.
en: LearnDash %s In Progress
nl: LearnDash %s in vooruitgang

[ctx: placeholder: Course]
note: translators: placeholder: Course.
en: LearnDash %s Info [ld_course_info]
nl: LearnDash %s info [ld_course_info]

[ctx: placeholder: Course]
note: translators: placeholder: Course.
en: LearnDash %s Content
nl: Content van de LearnDash %s

[ctx: placeholder: Course]
note: translators: placeholder: Course.
en: LearnDash %s Complete
nl: LearnDash %s voltooid

en: LearnDash Visitor
nl: Gast LearnDash

en: This block displays User meta field
nl: Dit blok geeft het metageveld gebruiker weer

en: LearnDash User meta
nl: LearnDash gebruiker meta

en: [usermeta] shortcode output shown here
nl: [usermeta] shortcode-uitvoer hier weergegeven

en: [user_groups] output shown here
nl: [user_groups] output hier getoond

en: [ld_user_course_points] shortcode output shown here
nl: [ld_user_course_points] shortcode-uitvoer hier weergegeven

en: Preview User ID
nl: Voorbeeld van gebruikers-ID

en: LearnDash Student
nl: LearnDash student

en: LearnDash Profile
nl: LearnDash profiel

en: [ld_profile] shortcode output shown here
nl: [ld_profile] shortcode-uitvoer hier weergegeven

en: LearnDash Payment Buttons
nl: LearnDash Betaalknoppen

en: [learndash_payment_buttons] shortcode output shown here
nl: [learndash_payment_buttons] shortcode-uitvoer hier weergegeven

en: [courseinfo] shortcode output shown here
nl: [courseinfo] shortcode-uitvoer hier weergegeven

en: This can be used to change the date format. Default: "F j, Y, g:i a.
nl: Dit kan worden gebruikt om het datumformaat te wijzigen. Standaard: "F j, Y, g: i a.

en: [learndash_course_progress] shortcode output shown here
nl: [learndash_course_progress] shortcode-uitvoer hier weergegeven

en: [ld_course_list] shortcode output shown here
nl: [ld_course_list] shortcode-uitvoer hier weergegeven

en: WP Tag Settings
nl: WP tag-instellingen

en: WP Category Settings
nl: WP categorie-instellingen

en: Show Content
nl: Laat inhoud zien

en: Show Grid
nl: Raster tonen

en: [ld_course_info] shortcode output shown here
nl: [ld_course_info] shortcode-uitvoer hier weergegeven

en: per page
nl: per pagina

en: Show Thumbnail
nl: Miniatuur weergeven

en: Label Before
nl: Label eerder

en: [ld_course_expire_status] shortcode output shown here
nl: [ld_course_expire_status] shortcode-uitvoer hier weergegeven

en: Enter a User ID to test preview
nl: Voer een gebruikers-ID in om een ​​voorbeeld te testen

en: Label After
nl: Label na

en: Show Preview
nl: Voorbeeld weergeven

en: [course_content] shortcode output shown here
nl: [course_content] shortcode-uitvoer hier weergegeven

note: translators: placeholder: Group.
en: Settings
nl: Instellingen

[ctx: placeholder: Course]
note: translators: placeholder: Course.
en: %s Price Type must be Free, PayNow or Subscribe.
nl: %s prijstype moet Gratis, PayNow of Abonneren zijn.

en: Please enable one or more 'Show' options within the Block Settings.
nl: Schakel een of meer 'toon'-opties in de blokinstellingen in.

[ctx: placeholder: Course]
note: translators: placeholder: Course.
en: Invalid %1$s ID.
nl: Ongeldige %1$s ID.

[ctx: placeholder: Course, Course]
note: translators: placeholder: Course, Course.
en: %1$s ID is required when not used within a %2$s.
nl: %1$s ID is vereist wanneer niet gebruikt binnen %2$s.

[ctx: placeholder: course]
note: translators: placeholder: course.
en: This upgrade will upgrade the %s meta elements. (Optional)
nl: Deze upgrade zal de %s meta-elementen upgraden. (Optioneel)

[ctx: placeholder: Course]
note: translators: placeholder: Course.
en: Upgrade %s Meta
nl: Upgrade %s meta

en: Check Updates
nl: Check updates

en: You must first complete the following:
nl: U moet eerst het volgende invullen:

en: Show Profile Link
nl: Profiel link weergeven

en: REST API Settings
nl: REST API-instellingen

en: Invalid user ID.
nl: Ongeldige gebruikersnaam.

en: Invalid User ID.
nl: Ongeldige gebruikersnaam.

en: User ID to enroll user into.
nl: Gebruikers-ID om gebruiker in te schrijven.

en: Invalid user ID. #1
nl: Ongeldige gebruikersnaam. # 1

en: User IDs to remove from Group.
nl: Gebruikers-ID's om uit de groep te verwijderen.

en: User IDs to enroll into Group.
nl: Gebruikers-ID's om in te schrijven bij groep.

en: Missing User IDs.
nl: Ontbrekende gebruikers-ID's.

en: Filter returned results by step type.
nl: Filter geretourneerde resultaten op staptype.

en: Returned values.
nl: Geretourneerde waarden.

en: The page number requested is larger than the number of pages available.
nl: Het gevraagde paginanummer is groter dan het aantal beschikbare pagina's.

en: You need to define an include parameter to order by include.
nl: U moet een inclusief-parameter definiëren om per inclusief te bestellen.

en: You need to define a search term to order by relevance.
nl: U moet een zoekterm definiëren om te sorteren op relevantie.

en: Essay URL
nl: Verslag-URL

en: Assignment URL
nl: Opdracht URL

en: LearnDash LMS Purchase Transactions
nl: LearnDash LMS Aankooptransacties

en: Order Date
nl: Besteldatum

en: Billing ZIP
nl: Postcode

en: Billing State
nl: Provincie

en: Billing City
nl: Stad

en: Billing Address
nl: Factuuradres

en: IP Address
nl: IP adres

en: Phone #
nl: Telefoonnummer #

en: Zip
nl: Postcode

en: State
nl: Provincie

en: City
nl: Stad

en: Street Address
nl: Straat naam

en: Middle Initial
nl: Middelste initialen

en: Cardholder Name
nl: Naam kaarthouder

en: Invoice
nl: Factuur

en: 2Checkout
nl: 2e checkout mogelijkheid

en: Last Name
nl: Achternaam

en: First Name
nl: Voornaam

en: Order Email
nl: Bestel e-mail

en: Order Total
nl: Totale bestelling

en: Order Item
nl: Bestel item

en: Stripe
nl: Streep

en: Transaction Type
nl: Transactie Type

[ctx: placeholder: Quiz]
note: translators: placeholder: Quiz.
en: LearnDash LMS %s Essays
nl: LearnDash LMS %s opstel

[ctx: placeholder: Course]
note: translators: placeholder: Course.
en: LearnDash LMS %s Assignments
nl: LearnDash LMS %s opdrachten

en: Essay Upload Dir
nl: Opstel upload Dir

en: Directory not writable
nl: Adresboek niet beschrijfbaar

en: Directory does not exists
nl: Adresboek bestaat niet

en: Assignment Upload Dir
nl: Opdracht Upload Dir

[ctx: placeholder: percent complete]
note: translators: placeholder: percent complete
en: %s%% Complete
nl: %1$s%% Compleet

[ctx: placeholders: Translation Name, Translation Locale]
note: translators: placeholders: Translation Name, Translation Locale.
en: <h2>Updating translations for %1$s (%2$s)...</h2>
nl: <h2>Update vertalingen voor %1$s (%2$s)...</h2>

[ctx: placeholder: human relative date time]
note: translators: placeholder: Human relative date time.
en: %s ago
nl: %s geleden

[ctx: placeholders: Topics, default per page]
note: translators: placeholders: Topics, default per page.
en: %1$s per page. Default is %2$d. Set to zero for all.
nl: %1$s per pagina. Standaard is %2$d. Zet op 0 voor alles.

[ctx: placeholder: Topics]
note: translators: placeholder: Topics.
en: %s Per Page
nl: %s per pagina

[ctx: placeholder: quizzes]
note: translators: placeholder: Quizzes.
en: %s Per Page
nl: %s per pagina

[ctx: placeholder: Courses, default per page]
note: translators: placeholder: placeholder: Courses, default per page.
en: %1$s per page. Default is %2$d. Set to zero for all.
nl: %s per pagina. Standaard is %d. Zet op 0 voor alles.

[ctx: placeholders: Lessons, default per page]
note: translators: placeholders: Lessons, default per page.
en: %1$s per page. Default is %2$d. Set to zero for all.
nl: %1$s per pagina. Standaard is %2$d. Zet op 0 voor alles.

[ctx: placeholders: Courses, default per page]
note: translators: placeholders: Courses, default per page.
en: %1$s per page. Default is %2$d. Set to zero for all.
nl: %1$s per pagina. Standaard is %2$d. Zet op 0 voor alles.

[ctx: placeholder: Groups]
note: translators: placeholder: Groups.
en: %s Per Page
nl: %s per pagina

[ctx: placeholder: Quizzes]
note: translators: placeholder: Quizzes.
en: Order of %s displayed.
nl: Volgorde van getoonde %s.

[ctx: placeholder: Quizzes]
note: translators: placeholder: Quizzes.
en: %s Order
nl: %s volgorde

en: Date Taken (default) - Order by date taken
nl: Datum gevolgd (standaard) - volgorde op datum gevolgd

note: translators: placeholder: Quizzes.
en: See <a target="_blank" href="https://codex.wordpress.org/Class_Reference/WP_Query#Order_.26_Orderby_Parameters">the full list of available orderby options here</a>.
nl: Zie <a target="_blank" href="https://codex.wordpress.org/Class_Reference/WP_Query#Order_.26_Orderby_Parameters">voor de volledige lijst van beschikbare volgorde opties</a>.

[ctx: placeholders: Quizzes, default per page]
note: translators: placeholders: Quizzes, default per page.
en: %1$s per page. Default is %2$d. Set to zero for all.
nl: %1$s per pagina. Standaard is %2$d. Zet op 0 voor alles.

[ctx: placeholders: courses, default per page]
note: translators: placeholders: courses, default per page.
en: %1$s per page. Default is %2$d. Set to zero for all.
nl: %1$s per pagina. Standaard is %2$d. Zet op 0 voor alles.

[ctx: placeholders: courses, default per page]
note: translators: placeholders: courses, default per page.
en: Registered %1$s per page. Default is %2$d. Set to zero for all.
nl: Geregistreerd %1$s per pagina. Standaard is %2$d. Zet op 0 voor alles.

[ctx: placeholders: Quizzes, default per page]
note: translators: placeholders: Quizzes, default per page.
en: %1$s per page. Default is %1$d. Set to zero for all.
nl: %1$s per pagina. Standaard is %1$d. Ingesteld op nul voor iedereen.

[ctx: placeholders: groups, default per page]
note: translators: placeholders: groups, default per page.
en: %1$s per page. Default is %2$d. Set to zero for all.
nl: %1$s per pagina. Standaard is %2$d. Zet op 0 voor alles.

[ctx: placeholder: Default per page]
note: translators: placeholder: Default per page number.
en: Default per page controls all shortcodes and widget. Default is %d. Set to zero for no pagination.
nl: De standaard per pagina geldt voor alle shortcodes en widgets. Standaard is %d. Zet op 0 voor geen paginering.

en: DESC (default) - highest to lowest values
nl: DESC (standaard) - van hoog naar laag

[ctx: placeholders: default per page]
note: translators: placeholders: Default amount shown per page
en: Default is %d. Set to zero for no pagination.
nl: Standaard is %d. Zet op 0 voor geen paginering.

[ctx: placeholders: Language Name, Language code]
note: translators: placeholders: Language Name, Language code.
en: Translation removed: %1$s (%2$s)
nl: Vertaling verwijderd: %1$s (%2$s)

[ctx: placeholders: Language Name, Language code]
note: translators: placeholders: Language Name, Language code.
en: Translation updated: %1$s (%2$s)
nl: Vertaling geüpdate: %1$s (%2$s)

[ctx: placeholders: Language Name, Language code]
note: translators: placeholders: Language Name, Language code.
en: Translation installed: %1$s (%2$s)
nl: Vertaling geïnstalleerd: %1$s (%2$s)

[ctx: placeholder: plugin title]
note: translators: placeholder: plugin title.
en: %s: Translations
nl: %s: vertalingen

en: Directory successfully renamed.
nl: Map succesvol hernoemd.

[ctx: placeholder: user name]
note: translators: placeholder: user name.
en: User statistics: %s
nl: Gebruikers statistieken: %s

en: -- Select --
nl: -- Selecteer --

[ctx: placeholder: Quizzes]
note: translators: placeholder: Quizzes.
en: %s order by
nl: %s volgorde op

[ctx: placeholder: Courses]
note: translators: placeholder: Courses.
en: %s Order
nl: %s volgorde

[ctx: placeholder: Courses]
note: translators: placeholder: Courses.
en: %s order by
nl: %s volgorde op

[ctx: placeholder: Courses]
note: translators: placeholder: Courses.
en: Order of %s displayed
nl: Volgorde van %s getoond

en: Progress Order
nl: Voortgang volgorde

en: Registered order by
nl: Geregistreerde volgorde door

en: Registered per page
nl: Geregistreerd per pagina

[ctx: placeholder: Quizzes]
note: translators: placeholder: Quizzes.
en: %s per page
nl: %s per pagina

[ctx: placeholder: Course]
note: translators: placeholder: Course.
en: %s Progress Overview
nl: %s voortgangsoverzicht

en: Latest Version Installed
nl: Recentste versie ge&#239;nstalleerd

note: translators: %s: Plugin version
en: Newer Version (%s) Installed
nl: Nieuwere versie (%s) geïnstalleerd

en: Install Update Now
nl: Bijwerken Ad Categorie

en: <strong>Warning:</strong> This plugin has <strong>not been marked as compatible</strong> with your version of WordPress.
nl: <strong>Waarschuwing:</strong> deze plug-in is <strong>niet gemarkeerd als compatibel</strong> met uw versie van WordPress.

en: <strong>Warning:</strong> This plugin has <strong>not been tested</strong> with your current version of WordPress.
nl: <strong>Waarschuwing:</strong> Deze plugin is <strong>niet getest</strong> met deze versie van WordPress.

en: Contributors
nl: Medewerkers

note: translators: placeholder: Number of stars
en: %d star | %d stars
nl[0]: %d ster
nl[1]: %d sterren

note: translators: 1: number of stars (used to determine singular/plural), 2: number of reviews
en: Reviews with %1$d star: %2$s. Opens in a new window. | Reviews with %1$d stars: %2$s. Opens in a new window.
nl[0]: Waarderingen met %1$d ster: %2$s. Opent in een nieuw venster.
nl[1]: Waarderingen met %1$d sterren: %2$s; wordt in een nieuw venster geopend.

en: Read all reviews on WordPress.org or write your own!
nl: Lees alle reviews op WordPress.org of schrijf je eigen!

note: translators: placeholder: Number of ratings
en: (based on %s rating) | (based on %s ratings)
nl[0]: (op basis van %s waardering)
nl[1]: (op basis van %s waarderingen)

en: Average Rating
nl: Gemiddelde waardering

en: Plugin Homepage &#187;
nl: Plugin Homepagina &#187;

en: WordPress.org Plugin Page &#187;
nl: WordPress.org Plugin Pagina &#187;

[ctx: Active plugin installations]
en: Less Than 10
nl: Minder dan 10

[ctx: Active plugin installations]
en: 1+ Million
nl: 1+ miljoen

en: Active Installations:
nl: Actieve Installaties:

en: Compatible up to:
nl: Compatible tot:

note: translators: %s: WordPress version
en: %s or higher
nl: %s of hoger

en: Requires WordPress Version:
nl: Vereist Wordpress-versie:

en: Author:
nl: Auteur:

en: Version:
nl: Versie:

en: Plugin Installation
nl: Plugin installatie

[ctx: Plugin installer section title]
en: Other Notes
nl: Andere notities

[ctx: Plugin installer section title]
en: Reviews
nl: Beoordelingen

[ctx: Plugin installer section title]
en: Screenshots
nl: Schermafbeeldingen

[ctx: Plugin installer section title]
en: Installation
nl: Installatie

[ctx: Plugin installer section title]
en: Description
nl: Beschrijving

[ctx: placeholder: points awarded values (30/100) 30%]
note: translators: placeholder: points awarded values (30/100) 30%.
en: Points Awarded: %s
nl: Punten toegekend: %s

en: Unable to write to UPLOADS directory. Is this directory writable by the server?
nl: Kan niet naar de map UPLOADS schrijven. Heeft de map schrijfrechten op de server?

[ctx: placeholder: Quizzes]
note: translators: placeholder: Quizzes.
en: %s order:
nl: %s volgorde:

[ctx: placeholder: Quizzes]
note: translators: placeholder: Quizzes.
en: %s order by:
nl: %s volgorde op:

[ctx: placeholder: Quizzes]
note: translators: placeholder: Quizzes.
en: %s per page:
nl: %s per pagina:

en: Progress order:
nl: Voortgang volgorde:

en: Progress order by:
nl: Voortgang volgorde op:

[ctx: placeholder: Course]
note: translators: placeholder: Course.
en: %s progress per page:
nl: %s voortgang per pagina:

en: ASC (default) - lowest to highest values
nl: ASC (standaard) - van laag naar hoog

en: Registered order:
nl: Geregistreerde volgorde:

en: ID - Order by post id
nl: ID - volgorde op post id

en: Title (default) - Order by post title
nl: Titel (standaard) - volgorde op post titel

en: Registered order by:
nl: Geregistreerde volgorde op:

en: Registered per page:
nl: Geregistreerd per pagina:

en: Registered show thumbnail:
nl: Geregistreerd toon thumbnail:

en: Download the original strings (POT) File.
nl: Download de originele strings (POT) file.

[ctx: placeholder: Lessons]
note: translators: placeholder: Lessons.
en: %s Per Page
nl: %s per pagina

en: Unable to rename the update to match the existing directory.
nl: Kan de update niet hernoemen ten einde overeen te komen met de huidige map.

en: Activate Plugin
nl: Activeer plugin

en: Return to LearnDash Add-ons Page
nl: Keer terug naar LearnDash add-ons pagina

[ctx: plugin]
en: Installed
nl: Geïnstalleerd

[ctx: plugin]
note: translators: %s: Plugin name
en: Network Activate %s
nl: Netwerk-wijd activeren %s

en: Network Activate
nl: Netwerk-wijd activeren

[ctx: plugin]
note: translators: %s: Plugin name
en: Activate %s
nl: %s activeren

[ctx: plugin]
en: Active
nl: Actief

note: translators: 1: Plugin name and version
en: Update Now
nl: Nu updaten

note: translators: 1: Plugin name and version
en: Update %s now
nl: %s bijwerken

note: translators: 1: Plugin name and version.
en: Install Now
nl: Installeer nu

note: translators: 1: Plugin name and version.
en: Install %s now
nl: Installeer %s

en: Third Party
nl: Derde partij

note: Description of the plugin
en: LearnDash LMS Plugin - Turn your WordPress site into a learning management system.
nl: LearnDash LMS plugin - Zet je WordPress site om in een e-learning systeem.

note: Plugin URI of the plugin Author URI of the plugin
en: http://www.learndash.com
nl: https://www.learndash.com/

[ctx: placeholder: lesson]
note: translators: placeholder: lesson.
en: Please go back and complete the previous %s.
nl: Ga terug en voltooi de vorige %s.

[ctx: placeholder: topic URL]
note: translators: placeholder: topic URL.
en: Please go back and complete the previous %s.
nl: Ga terug en voltooi de vorige %s.

en:  on
nl:  op

en:  . Points:
nl:  . Punten:

en:  question(s)
nl:  vraag/vragen

en:  out of
nl:  van

en: Rank:
nl: Stand:

en: comments
nl: opmerkingen

[ctx: profile remove quiz link label]
en: (remove)
nl: (verwijder)

[ctx: placeholder: quiz]
note: translators: placeholder: quiz.
en: remove this %s item
nl: verwijder dit %s item

[ctx: profile edit quiz link label]
en: (edit)
nl: (bewerk)

[ctx: placeholders: quiz, attempts count]
note: translators: placeholders: quiz, attempts count.
en: You have already taken this %1$s %2$d time(s) and may not take it again.
nl: Je hebt deze al %1$s %2$d keer gedaan en je kan deze niet nog een keer doen.

[ctx: placeholders: topic label]
note: translators: placeholder: Topic label
en: Please go back and complete the previous %s.
nl: Ga a.u.b. terug en rond eerst de vorige %s af.

[ctx: placeholders lesson]
note: translators: placeholder: Lesson
en: Please go back and complete the previous %s.
nl: Ga a.u.b. terug en rond eerst het vorige %s af.

[ctx: Pending Certificate Status Label]
en: Pending
nl: Bezig

en: Edit profile
nl: Bewerk profiel

[ctx: placeholder lesson]
note: translators: placeholder: lesson.
en: Please go back and complete the previous %s.
nl: Ga a.u.b. terug en rond eerst de vorige %s af.

[ctx: placeholder: lesson URL]
note: translators: placeholder: lesson URL.
en: Please go back and complete the previous %s.
nl: Ga terug en voltooi de vorige %s.

[ctx: placeholder: quiz URL]
note: translators: placeholder: quiz URL.
en: Please go back and complete the previous %s.
nl: Ga terug en voltooi de vorige %s.

en: page
nl: pagina

en: Delete this uploaded Assignment
nl: Verwijder deze geüploade opdracht

en: Files you have uploaded
nl: Bestanden die je hebt geüpload

[ctx: placeholder: comma list of file extentions]
note: translators: placeholder: comma list of file extentions.
en: Allowed file types: %s
nl: Toegestane bestandtypes: %s

[ctx: placeholders: (1) will be Course. (2) course_access_points. (3) user_course_points]
note: translators: placeholders: (1) will be Course. (2) course_access_points. (3) user_course_points.
en: To take this %1$s you need at least %2$.01f total points. You currently have %3$.01f points.
nl: Om deze %1$s te halen heb je minimaal %2$.01f punten nodig. U heeft momenteel %3$.01f punten.

note: translators: Date when content will be available.
en: <span class="ld-display-label">Available on:</span> <span class="ld-display-date">%s</span>
nl: <span class="ld-display-label">Beschikbaar op:</span> <span class="ld-display-date">%s</span>

[ctx: placeholders: completed steps, total steps]
note: translators: placeholders: completed steps, total steps.
en: %1$d out of %2$d steps completed
nl: %1$d van de %2$d stappen afgerond

[ctx: profile edit course link label]
en: (edit)
nl: (bewerk)

en: Certificate
nl: Certificaat

[ctx: placeholder: Courses]
note: translators: placeholder: Courses.
en: Shared %s
nl: Gedeelde %s

[ctx: placeholder: Course]
note: translators: placeholder: Course.
en: Primary %s
nl: Primair %s

[ctx: placeholder: Course]
note: translators: placeholder: Course.
en: Select a %s
nl: Selecteer als %s

[ctx: placeholder: Course]
note: translators: placeholder: Course.
en: Switch to the Primary %s to edit this setting
nl: Wissel naar primaire %s om deze instelling te wijzigen

[ctx: placeholder: Course]
note: translators: placeholder: Course.
en: %s switcher
nl: %s schakelaar

en: Return to
nl: Terug naar

en: Set all parent steps as incomplete?
nl: Markeer alle bovenliggende stappen als niet afgerond?

en: Set all children steps as incomplete?
nl: Markeer alle onderliggende stappen als niet afgerond?

en: Read more.
nl: Lees verder.

[ctx: placeholder: quiz]
note: translators: placeholder: quiz.
en: Are you sure that you want to remove this %s item?
nl: Weet je zeker dat je dit %s item wilt verwijderen?

[ctx: placeholder: Course]
note: translators: placeholder: Course.
en: Extra %s points
nl: Extra %s punten

[ctx: Course Status Label]
note: translators: Course Status Label.
en: %s Status:
nl: %s status:

en: Front
nl: Voorkant

en: special filter
nl: speciaal filter

en: History
nl: Geschiedenis

en: not ticked
nl: niet aangevinkt

en: ticked
nl: aangevinkt

en: (view)
nl: (bekijk)

en: only anonymous users
nl: alleen anonieme gebruikers

en: only registered users
nl: alleen geregistreerde gebruikers

en: all
nl: alle

en: Which users should be displayed:
nl: Welke gebruikers moeten worden getoond:

en: Reset entire statistic
nl: Reset alle statistieken

en: Reset user statistics
nl: Reset gebruikers statistieken

en: Reset statistics
nl: Reset statistieken

en: Sub-Total:
nl: Subtotaal:

en: Points scored
nl: Behaalde punten

en: Time
nl: Tijd

en: Hints used
nl: Gebruikte hints

en: average
nl: gemiddeld

en: Anonymous user
nl: Anonieme gebruiker

en: Select a test:
nl: Selecteer een test:

en: Please select user name:
nl: Selecteer gebruikersnaam:

en: Overview
nl: Overzicht

en: Users
nl: Gebruikers

en: Activate statistics
nl: Schakel statistieken in

en: Stats not enabled
nl: Statistieken niet ingeschakeld

[ctx: placeholders: Quiz, Quiz Name/Title]
note: translators: placeholders: Quiz, Quiz Name/Title.
en: %1$s: %2$s - Statistics
nl: %1$s: %2$s - Statistieken

en: Import only *.wpq or *.xml files from known and trusted sources.
nl: Importeer alleen *.wpq of *.xml bestanden van bekende en vertrouwde bronnen.

en: Start export
nl: Start exporteren

en: or
nl: of

en: Format:
nl: Formaat:

en: Choose the respective Quiz, which you would like to export and press on "Start export"
nl: Kies de betreffende quiz die je wilt exporteren en klik op "Start exporteren"

en: Export
nl: Exporteer

en: Add field
nl: Nieuw veld toevoegen

en: One entry per line
nl: Eén inzending per regel

en: Edit list
nl: Bewerk lijst

en: Yes/No
nl: Ja/nee

en: Radio
nl: Rondje

en: Drop-Down menu
nl: Drop-down menu

en: Textarea
nl: Tekstvak

en: Text
nl: Tekst

en: Required?
nl: Verplicht?

en: Field name
nl: Veldnaam

[ctx: At the end of the quiz (before the quiz result)]
note: translators: placeholders: quiz, quiz.
en: At the end of the %1$s (before the %2$s result)
nl: Aan het einde van de %1$s (voor het %2$s resultaat)

en: Where should the fields be displayed:
nl: Waar moeten de velden worden getoond:

en: Display Position
nl: Toon positie

en: If you enable this option, custom fields are enabled.
nl: Als je deze optie selecteert dan kunnen er aangepaste velden worden gemaakt.

en: Custom fields enable
nl: Aangepaste velden inschakelen

en: The statistic function have to be enabled.
nl: De statistieken functie moet ingeschakeld zijn.

en: You can create custom fields, e.g. to request the name or the e-mail address of the users.
nl: Je kunt aangepaste velden maken, bijvoorbeeld om de naam en het e-mailadres van de gebruiker te vragen.

en: Custom Fields
nl: Aangepaste velden

en: (0 = All on one page)
nl: (0 = Alle op één pagina)

en: Check -> continue
nl: Check -> verder gaan

en: Normal + Back-Button
nl: Normaal + terug-knop

en: Normal
nl: Normaal

en: In a button
nl: In een knop

en: Below the result text
nl: Onder de resultaattekst

en: don't display
nl: niet weergeven

en: Where should leaderboard be displayed:
nl: Waar moet het scorebord worden weergegeven:

en: Entries
nl: Inzendingen

en: How many entries should be displayed
nl: Hoeveel vermeldingen moeten worden weergegeven

en: minutes
nl: minuten

en: User can apply after:
nl: Een gebruiker kan reageren na:

en: Users can apply multiple times
nl: Geberuikers kunnen meerderen keren reageren

en: Sort list by?
nl: Lijst sorteren op?

en: Plugin is not installed.
nl: Plugin is niet geïnstalleerd.

en: Plugin has been detected.
nl: Plugin is gevonden.

en: This option requires additional plugin:
nl: Deze optie heeft een extra plugin nodig:

en: If you enable this option, additional captcha will be displayed for users who are not registered.
nl: Als je deze optie selecteert dan wordt er een captha toegevoegd aan gebruikers die niet zijn geregistreerd.

en: display captcha
nl: toon CAPTCHA

en: If you enable this option, logged in users will be automatically entered into leaderboard
nl: Als je deze optie selecteert dan worden ingelogde gebruikers automatisch aan het leaderboard toegevoegd

en: insert automatically
nl: automatisch invoegen

en: Not registered users have to enter name and e-mail (e-mail won't be displayed)
nl: Niet geregistreerde gebruikers moeten hun naam en e-mailadres invullen. Het e-mailadres wordt niet op de site getoond.

en: Registered users only
nl: Enkel geregistreerde gebruikers

en: Who can sign up to the list
nl: Wie kan zich aanmelden voor de lijst

en: The leaderboard works independent from internal statistics function.
nl: Het leaderboard werkt onafhankelijk van de interne statistieken functie.

en: The leaderboard allows users to enter results in public list and to share the result this way.
nl: Het leaderboard geeft gebruikers de mogelijkheid om hun resultaten op een publieke lijst te zetten en op die manier de resultaten met anderen te delen.

en: If you enable this option, category will be displayed in the question.
nl: Als je deze optie selecteert dan wordt de categorie in de vraag getoond.

en: Display category
nl: Toon categorie

en: If you enable this option, answers won't be color highlighted as correct or incorrect.
nl: Als je deze optie selecteert dan worden de goede en foute antwoorden niet met een kleur gemarkeerd.

en: Correct / Incorrect Answer Marks
nl: Markeer geen goed en fout antwoord

en: If you enable this option, no correct- or incorrect message will be displayed.
nl: Als je deze optie selecteert dan wordt er geen goed- of foutbericht getoond.

en: Hide correct- and incorrect message
nl: Verberg goed- en fout bericht

en: If this option is activated, all answers are numbered (only single and multiple choice)
nl: Als je deze optie selecteert dan zijn alle antwoorden genummerd (alleen single en multiple choice).

en: Number Answers
nl: Antwoorden per nummer

[ctx: placeholder: quiz]
note: translators: placeholder: quiz.
en: Shows in %s, how many points are reachable for respective question.
nl: Toont in de %s, hoeveel punten gehaald kunnen worden voor iedere respectievelijke vraag.

en: Show points
nl: Laat punten zien

en: If you enable this option, final score won't be displayed on the results page anymore.
nl: Als je deze optie selecteert dan wordt de eindscore niet op de resultatenpagina getoond.

en: Hide score - display
nl: Verberg eindscore op resultatenpagina

[ctx: placeholder: quiz]
note: translators: placeholder: quiz.
en: If you enable this option, the time for finishing the %s won't be displayed on the results page anymore.
nl: Als je deze optie aanzet, zal de tijd voor het maken van de %s niet getoond worden op de resultaten pagina.

en: If you enable this option, the results of each category is displayed on the results page.
nl: Als je deze optie selecteert dan worden de resultaten van elke categorie op de resultatenpagina getoond.

en: Show category score
nl: Laat categorie score zien

en: Statistics-function must be enabled.
nl: Statistieken functie moet ingeschakeld zijn.

en: Show average points
nl: Laat gemiddeld aantal punten zien

en: Add graduation
nl: Diploma uitreiking toevoegen

en: Delete graduation
nl: Verwijder geslaagd

[ctx: placeholder: 0]
note: translators: placeholder: 0.
en: (Will be displayed, when result-percent is >= <span class="resultProzent">%s</span>%%)
nl: (Wordt weergegeven als resultaatpercentag >= <span class="resultProzent">%s</span>%%)

en: percent
nl: procent

en: from:
nl: van:

en: 10,15% or 10.15% allowed (max. two digits after the decimal point)
nl: 10,15% or 10.15% toegestaan (max. twee decimalen)

en: Values can also be mixed up
nl: Waarden kunnen ook door elkaar worden gehaald

en: Maximal 15 levels
nl: Maximaal 15 niveaus

en: Activate graduation
nl: Afstuderen activeren

[ctx: placeholder: quiz]
note: translators: placeholder: quiz.
en: This text will be displayed at the end of the %s (in results). (this text is optional)
nl: Deze tekst zal getoond worden aan het eind van de %s (in de resultaten). (Deze tekst is optioneel)

en: Results text
nl: Tekst resultaten

[ctx: placeholder: quiz]
note: translators: placeholder: quiz.
en: If you enable this option, only registered users allowed start the %s.
nl: Als je deze optie aanzet, kunnen alleen geregistreerde gebruikers deze %s starten.

[ctx: placeholder: quiz]
note: translators: placeholder: quiz.
en: Only registered users are allowed to start the %s
nl: Alleen geregistreerde gebruikers zijn toegestaan om deze %s te starten

[ctx: placeholder: quiz]
note: translators: placeholder: quiz.
en: If you enable this option, the %s will start automatically after the page is loaded.
nl: Als je deze optie aanzet, zal de %s automatisch starten nadat de pagina is geladen.

en: Autostart
nl: Automatisch starten

[ctx: placeholder: course]
note: translators: placeholder: course.
en: If you enable this option, an email is sent with his %s result to the user. (only registered users)
nl: Als je deze optie aanzet, zal een e-mail met de %s resultaten naar de gebruiker worden gestuurd. (Enkel geregistreerde gebruikers)

en: User e-mail notification
nl: E-mailmelding gebruiker

en: E-Mail settings can be edited in global settings.
nl: De e-mail instellingen kunnen worden bewerkt in de algemene instellingen.

[ctx: placeholder: quiz]
note: translators: placeholder: quiz.
en: If you enable this option, you will be informed if a user completes this %s.
nl: Als je deze optie aanzet, zul je worden geïnformeerd als een gebruiker deze %s afrond.

en: for all users
nl: voor alle gebruikers

en: for registered users only
nl: alleen voor geregistreerde gebruikers

en: Admin e-mail notification
nl: E-mailmelding admin

[ctx: placeholders: quiz, quiz]
note: translators: placeholders: quiz, quiz.
en: If you enable this option, no %1$s overview will be displayed, before finishing %2$s.
nl: Als je deze optie aanzet, wordt het %1$s overzicht niet getoond voordat %2$s wordt beëindigd.

[ctx: placeholders: quizzes]
note: translators: placeholder: quizzes.
en: In all selected %s statistic function have to be active. If it is not it will be activated automatically.
nl: In alle geselecteerde %s moeten de statistiek functies actief zijn. Als dat niet zo is zal dit automatisch geactiveerd worden.

[ctx: placeholders: quiz, quiz]
note: translators: placeholders: quiz, quiz.
en: If you enable this option, you can choose %1$s, which user have to finish before he can start this %2$s.
nl: Als u deze optie inschakelt, kunt u %1$s kiezen, welke gebruiker moet voltooien voordat hij deze %2$s kan starten.

en: Prerequisites
nl: Toelatingseisen

en: in percent
nl: in procenten

en: Resets user identification for all users.
nl: Reset gebruikersidentificatie voor alle gebruikers.

en: User identification has been reset.
nl: Gebruikersidentificatie is opnieuw ingesteld.

en: Reset the user identification
nl: Reset de gebruikersidentificatie

en: If you activate this option, a cookie is set additionally for unregistrated (anonymous) users. This ensures a longer assignment of the user than the simple assignment by the IP address.
nl: Als je deze optie activeert, wordt er automatisch een cookie geïnstalleerd bij niet-geregistreerde (anonieme) gebruikers. Dit zorgt voor een langere 'assignment' van de gebruiker dan de 'assignment' door alleen het IP-adres.

en: user identification by cookie
nl: gebruikersidentificatie door cookie

en: Anonymous user only
nl: Alleen anonieme gebruikers

en: registered users only
nl: alleen geregistreerde gebruikers

en: All users
nl: Alle gebruikers

en: This option applies to:
nl: Deze optie is van toepassing op:

[ctx: placeholders: quiz, quiz]
note: translators: placeholders: quiz, quiz.
en: If you activate this option, the user can complete the %1$s only once. Afterwards the %2$s is blocked for this user.
nl: Als je deze optie aanzet, kan de deelnemer %1$s slechts één keer afronden. Daarna is %2$s geblokkeerd voor deze deelnemer.

[ctx: placeholder: quiz]
note: translators: placeholder: quiz.
en: Enable user to view statistics for this %s on their profile.
nl: Sta toe dat de gebruiker de statistieken van de %s in het eigen profiel kan bekijken.

en: View Profile Statistics
nl: Bekijk de profiel statistieken

en: Protect the statistics from spam. Result will only be saved every X minutes from same IP. (0 = deactivated)
nl: Bescherm de statistieken tegen spam. Resultaten worden alleen elke X minuten bewaard van het zelfde IP-adres. (0 = gedeactiveerd)

en: in minutes (recommended 1440 minutes = 1 day)
nl: in minuten (aanbevolen 1440 minuten = 1 dag)

en: Statistics IP-lock
nl: Statistieken IP-slot

[ctx: placeholder: quiz]
note: translators: placeholder: quiz.
en: Statistics about right or wrong answers. Statistics will be saved by completed %s, not after every question. The statistics is only visible over administration menu. (internal statistics)
nl: Statistieken over goede of slechte antwoorden, Statistieken worden opgeslagen bij afgeronde %s, niet na elke vraag. De statistieken zijn enkel zichtbaar in het admin menu. (interne statistieken)

[ctx: placeholder: Quiz]
note: translators: placeholder: Quiz.
en: 0 = Don't save answers. This option will save the user's answers into a browser cookie until the %s is submitted.
nl: 0 = sla de antwoorden niet op. Deze optie zal de antwoorden van de gebruiker in een browser cookie opslaan totdat de %s is afgerond.

en: 0 = no limit
nl: 0 = geen limiet

en: Seconds
nl: Seconden

en: Display answers randomly
nl: Laat vragen in willekeurige volgorde zien

en: Hide the "View question" button in the Frontend.
nl: Verberg "bekijk vraag" knop in front-end.

en: Hide "View question" button
nl: Verberg "bekijk vraag" knop

en: Hide title
nl: Verberg titel

en: Save order
nl: Sla volgorde op

en: Total
nl: Totaal

en: "Different points - mode 2" enabled
nl: "Verschillende punten - modus 2" geactiveerd

en: "Different points - mode 2" disable
nl: "Verschillende punten - modus 2" gedeactiveerd

en: "Different points for each answer" enabled
nl: "Verschillende punten voor elk antwoord" geactiveerd

en: Explanation of points calculation
nl: Uitleg van puntenberekening

en: Disable correct and incorrect
nl: Schakel juist en onjuist uit

en: Disables the distinction between correct and incorrect.
nl: Zet het onderscheid tussen juist en onjuist uit.

en: Different points - modus 2 activate
nl: Verschillende punten - modus 2 activatie

en: If "Different points for each answer" is activated, you can activate a special mode.<br> This changes the calculation of the points
nl: Als "Verschillende punten voor elk antwoord" is geactiveerd, dan kan je een speciale modus activeren.<br> Dit wijzigt de berekening van de punten

en: Single choice options
nl: Opties enkele keuze

en: Graded, Full Points Awarded
nl: Punten gegeven, volledige punten toegekend

en: Not Graded, Full Points Awarded
nl: Geen punten gegeven, volledige punten toegekend

en: Not Graded, No Points Awarded
nl: Geen punten gegeven, geen punten toegekend

en: The user can only progress if the essay is marked as "Graded" and if the user has enough points to move on.
nl: De student kan enkel verder gaan als het verslag met "heeft punten gekregen" is gemarkeerd en als de student voldoende punten heeft om door te gaan.

en: Upload
nl: Uploaden

en: Text Box
nl: Tekstvak

en: How should the user submit their answer?
nl: Hoe moet de student het antwoord aanleveren?

en: less true { [a] [b] [c] } more true
nl: minder waar { [a] [b] [c] } meer waar

en: less true { [1] [2] [3] [4] [5] } more true
nl: minder waar { [1] [2] [3] [4] [5] } meer waar

en: Examples:
nl: Voorbeelden:

en: The number of options in the maximum score.
nl: Het aantal opties in de maximum score.

en: Enclose a assesment with {}. The individual assessments are marked with [].
nl: Omsluit de assessment met { }. De individuele assessment worden gemarkeerd met [].

en: Here you can create an assessment question.
nl: Hier kan je een assessment vraag maken.

en: e.g. "I {play} soccer, with a {ball|3}" - "play" gives 1 point and "ball" 3 points.
nl: bijvoorbeeld "Ik {speel} voetbal, met een {bal|3}" - "speel" geeft 1 punt en "bal" 3 punten.

en: If mode "Different points for every answer" is activated, you can assign points with |POINTS. Otherwise 1 point will be awarded for every answer.
nl: Als "verschillende punten voor elk antwoord" is ingeschakeld, kun je punten toewijzen met |POINTS. Anders wordt er standaard 1 punt aan elk antwoord toegewezen.

en: You can specify multiple options for a search word. Enclose the word with [ ] e.g. <span style="font-style: normal; letter-spacing: 2px;"> "I {[play][love][hate]} soccer" </span>. In this case answers play, love OR hate are correct.
nl: Je kan meerdere opties specificeren voor een zoekterm. Zet het woord tussen [ ] bijvoorbeeld <span style="font-style: normal; letter-spacing: 2px;"> "Ik {[speel][hou van][haat]} voetbal" </span>. In dit geval zijn de antwoorden speel, hou van OF haat juist.

en: Enclose the searched words with { } e.g. "I {play} soccer". Capital and small letters will be ignored.
nl: Omsluit de zoektermen met { } bijvoorbeeld "Ik {speel} voetbal". Hoofdletters en kleine letters worden genegeerd.

en: correct answers (one per line) (answers will be converted to lower case)
nl: corrigeer antwoorden (één per regel) (antwoorden worden geconverteerd naar kleine letters)

en: Criterion
nl: Criterium

en: Add Media
nl: Voeg media toe

en: Delete answer
nl: Verwijder antwoord

en: Allow HTML
nl: Sta HTML toe

en: Answer:
nl: Antwoord:

en: Options
nl: Opties

en: Save as template
nl: Sla op als template

en: Create new template
nl: Maak nieuw thema

en: template name
nl: template naam

en: Allows adjustment of the left column's width, and the right column will auto-fill the rest of the available space. Increase this to allow accommodate longer criterion text. Defaults to 20%.
nl: Staat aanpassing van de linker kolombreedte toe en de rechter kolom zal de rest van de ruimte automatisch opvullen. Vergroot dit om langere criteria tekst toe te staan. De standaard is 20%.

en: Percentage width of criteria table column:
nl: Percentage breedte van kolom van criterium tabel:

en: Add new answer
nl: Nieuw antwoord toevoegen

en: Please sort the answers in right order with the "Move" - Button. The answers will be displayed randomly.
nl: Sorteer de antwoorden in de goede volgorde met de "verplaats"-knop. De antwoorden worden willekeurig getoond.

en: Answers
nl: Antwoorden

en: Essay / Open Answer
nl: Verslag/open vraag

en: Assessment
nl: Beoordeling

en: Fill in the blank
nl: Vul de lege velden in

en: "Matrix Sorting" choice
nl: "Matrix sorteer" keuze

en: "Sorting" choice
nl: "Sorteer" antwoord

en: "Free" choice
nl: "Open" vraag

en: Multiple choice
nl: Meerkeuze

en: Single choice
nl: Enkele keuze

en: Answer type
nl: Type vraag

en: Activate hint for this question?
nl: Hint inschakelen voor deze vraag?

en: Here you can enter solution hint.
nl: Hier kun je een hint voor het antwoord geven.

en: This text will be visible if answered incorrectly. It can be used as explanation for complex questions. The message "Right" or "Wrong" is always displayed automatically.
nl: Deze tekst wordt getoond als de vraag fout wordt beantwoord. Je kunt dit gebruiken bij complexe vragen. Het bericht "goed" of "fout" wordt altijd automatisch weergegeven.

en: Message with the incorrect answer
nl: Bericht bij het foute antwoord

en: Same text for correct- and incorrect-message?
nl: Zelfde tekst voor goed en fout antwoord bericht?

en: This text will be visible if answered correctly. It can be used as explanation for complex questions. The message "Right" or "Wrong" is always displayed automatically.
nl: Deze tekst wordt getoond als de vraag goed is beantwoord. Je kunt dit gebruiken bij complexe vragen. Het bericht "goed" of "fout" wordt altijd automatisch weergegeven.

en: Message with the correct answer
nl: Bericht bij het goede antwoord

en: Message with the correct / incorrect answer
nl: Bericht met het goede/foute antwoord

en: Create
nl: Maak

en: Create new category
nl: Maak nieuwe categorie

en: You can manage categories in global settings.
nl: Je kunt categorieën beheren bij de algemene instellingen.

en: You can assign classify category for a question. Categories are e.g. visible in statistics function.
nl: Je kunt een categorie toewijzen aan een vraag. categorieën zijn bijvoorbeeld zichtbaar in de statistiek functie.

en: Category
nl: Categorie

en: Show reached points in the correct- and incorrect message?
nl: Laat zien hoeveel punten zijn behaald in correct- en fout berricht?

en: If you enable this option, you can enter different points for every answer.
nl: Als je deze optie inschakelt, kun je aan elk antwoord punten toewijzen.

en: Different points for each answer
nl: Verschillende punten voor ieder antwoord

en: (required)
nl: (verplicht)

[ctx: placeholder: quiz]
note: translators: placeholder: quiz.
en: The title is used for overview, it is not visible in %s. If you leave the title field empty, a title will be generated.
nl: De titel wordt gebruikt voor het overzicht, het is niet zichtbaar in %s. Als je het veld leeg laat wordt er een titel gegenereerd.

en: (optional)
nl: (optioneel)

en: load template
nl: laad template

en: Start import
nl: Begin met importeren

en: Successfully
nl: Met succes

en: Error
nl: Fout

en: Import
nl: Importeer

en: No data will be deleted. Only LDAdvQuiz tables will be repaired.
nl: Gegevens zullen niet worden verwijderd. Enkel de LDAdvToets tabellen zullen worden gerepareerd.

en: Repair database
nl: Repareer database

en: e.g. Domain with special characters in combination with IE
nl: bijvoorbeeld domein met speciale karakters in combinatie met IE

en: If you have problems with the front ajax, please activate it.
nl: Als je problemen ondervindt met de Ajax implementatie, deactiveer het dan a.u.b.

en: Is required only in rare cases.
nl: Is enkel in zeldzame gevallen vereist.

en: If you have any problems with the Touch Library, please deactivate it.
nl: Als je problemen ondervindt met de aanraak bibliotheek, deactiveer het dan a.u.b.

en: In Version 0.13 a new Touch Library was added for mobile devices.
nl: In versie 0.13 is een nieuwe aanraak bibliotheek toegevoegd voor mobiele apparaten.

en: Deactivate
nl: Deactiveer

en: Touch Library
nl: Aanraak bibliotheek

en: If you activate this option, all LDAdvQuiz-Javascript files are loaded in the header even if they are not needed.
nl: Als je deze optie activeert, zullen alle LDAdvToets-Javascript bestanden in de header worden geladen, zelfs als ze niet nodig zijn.

en: Generally all LDAdvQuiz-Javascript files are loaded in the footer and only when they are really needed.
nl: In het algemeen worden alle LDAdvToets-Javascript bestanden geladen in de footer en alleen als ze echt nodig zijn.

en: Do not load the Javascript-files in the footer
nl: Laad de Javascript bestanden niet in de footer

en: Own themes changes internal  order of filters, what causes the problems. With additional shortcode [raw] this is prevented.
nl: Eigen thema's veranderen de interne volgorde van filters, hetgeen de problemen veroorzaakt. Met additionele shortcode [raw] wordt dit vermeden.

en: If this option is activated, a [raw] shortcode is automatically set around LDAdvQuiz shortcode ( [LDAdvQuiz X] ) into [raw] [LDAdvQuiz X] [/raw]
nl: Als deze optie is geactiveerd, zal automatisch een [raw] shortcode worden gezet om de LDAdvToets shortcode ( [LDAdvToets X] ) in de [raw] [LDAdvToets X] [/raw]

en: Automatically add [raw] shortcode
nl: Voeg automatisch [raw] shortcode toe

en: These settings should only be set in cases of problems with LD Advanced Quiz.
nl: Deze instellingen dienen enkel te worden veranderd in geval van problemen met de LD Gevorderde Quiz.

en: Please note
nl: Let op

en: not to activate
nl: niet te activeren

en: to activate
nl: te activeren

en: User e-mail settings
nl: Gebruikers e-mail instellingen

en: Category-Overview
nl: Categorie-overzicht

en: IP-address of the user
nl: IP-adres van de deelnemer

en: Reached points
nl: Behaalde punten

en: Quiz-Name
nl: Toetsnaam

en: User-ID
nl: Gebruikers-ID

en: Allowed variables
nl: Toegestane variabelen

en: Message body:
nl: Bericht:

en: Activate
nl: Activeer

en: Subject
nl: Onderwerp

en: The value entered is not a valid email address
nl: Het opgegeven e-mailadres is geen geldig e-mailadres

en: From Email:
nl: Van e-mail:

en: This is the email name of the sender. If not provided will default to the system email name.
nl: Dit is de e-mail naam van de afzender. Indien niet ingevuld zal de standaard e-mail naam van het systeem gebruikt worden.

en: From Name:
nl: Van naam:

en: Separate multiple email addresses with a comma, e.g. wp@test.com, test@test.com
nl: Scheid verschillende e-mailadressen met een komma, bijvoorbeeld: wp@test.com, test@test.com

en: To:
nl: Aan:

en: Admin e-mail settings
nl: Admin e-mail instellingen

en: Time format:
nl: Tijdsformaat:

en: Select example:
nl: Selecteer een voorbeeld:

en: Statistic time format
nl: Statistieken tijdsformaat

en: Documentation on date and time formatting
nl: Documentatie over datum en tijd formaten

en: Leaderboard time format
nl: Leerbord tijdsformaat

en: Global settings
nl: Algemene instellingen

en: Settings in case of problems
nl: Instellingen bij problemen

en: E-Mail settings
nl: E-mail Instellingen

en: back to overview
nl: terug naar overzicht

en: Table is loading
nl: Tabel is aan het laden

en: Result
nl: Resultaat

note: translators: placeholder: page number
en: Page %d
nl: Pagina %d

en: Next
nl: Volgende

en: Check
nl: Controleer

en: Incorrect
nl: Fout

en: Grading can be reviewed and adjusted.
nl: Puntentelling kan worden herbeoordeeld en aangepast.

en: Correct
nl: Goed

en: This response will be reviewed and graded after submission.
nl: Dit antwoord zal beoordeeld worden en voorzien van punten na aanlevering.

en: This response will be awarded full points automatically, but it will be reviewed and possibly adjusted after submission.
nl: Dit antwoord zal automatisch alle punten opleveren, maar zal beoordeeld worden en mogelijk aangepast na aanlevering.

en: This response will be awarded full points automatically, but it can be reviewed and adjusted after submission.
nl: Dit antwoord zal automatisch alle punten opleveren, maar het kan beoordeeld en aangepast worden na aanlevering.

en: Essay type not found
nl: Verslagtype niet gevonden

en: Upload your answer to this question.
nl: Upload uw antwoord op deze vraag.

en: Type your response here
nl: Type uw antwoord hier

en: Sort elements
nl: Sorteer elementen

[ctx: placeholder: Quiz Category]
note: translators: placeholder: Quiz Category.
en: Category: %s
nl: Categorie: %s

[ctx: placeholder: total quiz points]
note: translators: placeholder: total quiz points.
en: %s point(s)
nl: %s punt(en)

en: Question
nl: Vraag

en: Show leaderboard
nl: Toon Leerbord

[ctx: Restart Quiz Button Label]
note: translators: Restart Quiz Button Label.
en: Restart %s
nl: Herstart %s

en: Your score
nl: Uw score

en: Average Score
nl: Gemiddelde score

[ctx: placeholder: number of essays, possible points]
note: translators: placeholder: number of essays, possible points.
en: %1$s Essay(s) Pending (Possible Point(s): %2$s)
nl: %1$s verslag(en) in afwachting (mogelijke punt(en): %2$s)

[ctx: placeholder: points earned, points total, points percentage]
note: translators: placeholder: points earned, points total, points percentage
en: Earned Point(s): %1$s of %2$s, (%3$s)
nl: Behaalde punt(en): %1$s of %2$s, (%3$s)

en: Time has elapsed
nl: De tijd is verstreken

[ctx: placeholder: quiz time.]
note: translators: placeholder: quiz time.
en: Your time: %s
nl: Uw tijd: %s

en: Reviews
nl: Beoordelingen

en: Answered
nl: Beantwoord

en: Time Limit
nl: Tijdslimiet

en: Information
nl: Informatie

en: You must specify a date.
nl: Je moet een datum aangeven.

en: You must specify an email address.
nl: Je moet een e-mailadres invullen.

en: You must specify a text.
nl: Je moet een tekst geven.

en: You must specify a number.
nl: Je moet een nummer geven.

en: You must fill out this field.
nl: Dit is een verplicht veld.

en: Delete all entries
nl: Verwijder alle invoeren

en: Apply
nl: Pas toe

en: cancel
nl: annuleren

en: save
nl: opslaan

en: Delete
nl: Verwijder

en: Results
nl: Resultaten

en: Entered on
nl: Ingevoerd op

en: E-Mail
nl: E-mail

en: User
nl: Gebruiker

en: UR = unregistered user, R = registered user
nl: OR = ongeregistreerde gebruiker, R = geregistreerde gebruiker

en: How many entries should be shown on one page:
nl: Hoeveel invoeren moeten er op een pagina worden getoond:

en: Oldest entry
nl: Oudste inzending

en: Newest entry
nl: Nieuwste inzending

en: Best user
nl: Beste deelnemer

en: Sort by:
nl: Sorteer op:

en: WP-Pro-Quiz
nl: WP Pro-Quiz

[ctx: placeholders: Quiz, quiz]
note: translators: placeholder: Quiz, quiz.
en: LearnDash %1$s
    
    You have completed the %2$s "$quizname".
    
    Points: $points
    Result: $result
nl: LearnDash %1$s
    
    Je hebt de %2$s "$quiznaam" voltooid.
    
    Punten: $punten
    Resultaat: $resultaat

[ctx: placeholders: Quiz, quiz]
note: translators: placeholder: Quiz, quiz.
en: LearnDash %1$s
    
    The user "$username" has completed "$quizname" the %2$s.
    
    Points: $points
    Result: $result
nl: LearnDash %1$s
    
    De student "$username" heeft de toets "$quizname" gedaan %2$s.
    
    Punten: $points
    Resultaat: $result

en: XML could not be loaded.
nl: XML kon niet geladen worden.

en: File is not compatible with the current version
nl: Bestand is niet compatibel met de huidige versie

en: File have wrong format
nl: Bestand heeft het verkeerde formaat

en: File was not uploaded
nl: Bestand is niet geüpload

en: You entered wrong captcha code.
nl: Je hebt de verkeerde CAPTCHA code ingevoerd.

en: Your name can not exceed 15 characters.
nl: Uw naam kan uit niet meer dan 15 tekens bestaan.

en: You can not enter again.
nl: Je kunt er niet opnieuw in.

en: You signed up successfully.
nl: Je bent ingeschreven.

en: No name or e-mail entered.
nl: Geen naam of e-mail ingevuld.

en: Ungraded
nl: Geen punten gegeven

en: Deleted user
nl: Verwijderde deelnemer

en: Anonymous
nl: Anoniem

en: No category
nl: Geen categorie

en: Not categorized
nl: Niet gecategoriseerd

[ctx: Create quiz]
note: translators: placeholder: quiz.
en: Create %s
nl: Maak nieuwe %s

en: File cannot be processed
nl: Bestand kan niet worden uitgevoerd

note: translators: placeholder: questions, quiz.
en: All fields have to be filled.
nl: Alle velden moeten worden ingevuld.

en: Today
nl: Vandaag

en: Cannot delete only answer
nl: Kan niet alleen het antwoord verwijderen

en: You must specify a template name.
nl: Je moet een templatenaam opgeven.

en: Not all fields completed.
nl: Niet alle velden zijn compleet.

en: This entry should really be deleted?
nl: Weet je zeker dat je deze invoer wilt verwijderen?

en: You must specify a name.
nl: Je moet een naam opgeven.

en: "Different points for every answer" is not possible at "Free" choice
nl: "Verschillende punten voor elk antwoord" is niet mogelijk bij "Open" antwoord

en: No sort element in the criterion
nl: Geen sorteerelement in het criterium

en: No data available
nl: Geen data beschikbaar

note: translators: placeholder: quiz.
en: Do you really want to reset the statistic?
nl: Weet je zeker dat je de statistieken wilt resetten?

en: No number in the field "Points" or less than 0
nl: Geen nummer in het veld "punten" of minder dan 0

en: No number in the field "Points" or less than 1
nl: Geen nummer in het veld "punten" of minder dan 1

note: translators: placeholder: quiz.
en: The percent values in result text are incorrect.
nl: De percentages in de resultaat tekst zijn onjuist.

en: No answer deposited!
nl: Geen antwoord ingegeven!

note: translators: placeholder: question.
en: Correct answer was not selected!
nl: Het goede antwoord was niet geselecteerd!

note: translators: placeholder: quiz.
en: Title is not filled!
nl: Titel is niet ingevuld!

en: An error has occurred.
nl: Er is iets fout gegaan.

en: You are not allowed to access this file.
nl: Je hebt geen toegang tot dit bestand.

en: PayPal - The safer, easier way to pay online.
nl: PayPal - De veiligere en gemakkelijkere manier om online te betalen.

[ctx: placeholder: course]
note: translators: placeholder: course.
en: This shortcode shows the content if the user is not enrolled in the %s. The shortcode can be used on <strong>any</strong> page or widget area.
nl: Deze shortcode toont de inhoud als de gebruiker niet is ingeschreven in de %s. De shortcode kan gebruikt worden op <strong>elke</strong> pagina of widget gebied.

en: Visitor
nl: Bezoeker

en: This parameter determines the information to be shown by the shortcode.
nl: Deze parameter stelt de informatie vast die getoond wordt door de shortcode.

en: Field
nl: Veld

en: This shortcode takes a parameter named field, which is the name of the user meta data field to be displayed. See <a href="http://codex.wordpress.org/Function_Reference/get_userdata#Notes">the full list of available fields here. Note for security reasons some fields are not allowed.</a>
nl: Deze shortcode toont een parameter named field, hetgeen de naam is van het gebruikers meta data veld. Zie: <a href="http://codex.wordpress.org/Function_Reference/get_userdata#Notes">voor de volledige lijst. NB: in verband met security reasons zijn sommige velden niet toegestaan.</a>

en: User meta
nl: Gebruiker meta

[ctx: placeholder: course]
note: translators: placeholder: course.
en: This shortcode shows the content if the user is enrolled in the %s. The shortcode can be used on <strong>any</strong> page or widget area.
nl: Deze shortcode laat de inhoud zien als de gebruiker is ingeschreven in de %s. De shortcode kan gebruikt worden op <strong>elke gewenste</strong> pagina of widget gebied.

[ctx: placeholder: Quiz]
note: translators: placeholder: Quiz.
en: Enter single %s attempt timestamp
nl: Voer een %s in voor tijdstip poging

en: Enter specific User ID
nl: Voer een specifieke gebruikers-ID in

[ctx: placeholder: Course]
note: translators: placeholder: Course.
en: Enter single %s ID
nl: Voer een %s ID in

note: translators: placeholder: Course.
en: Time Spent
nl: Tijd gespendeerd

[ctx: placeholder: Quiz]
note: translators: placeholder: Quiz.
en: %s Title
nl: %s titel

en: Total Points
nl: Totaal aantal punten

en: Timestamp
nl: Tijdstip

en: Pass
nl: Geslaagd

[ctx: placeholder: Quiz]
note: translators: placeholder: Quiz.
en: %s Info
nl: %s informatie

en: This shortcode can show the payment buttons on any page.
nl: Deze shortcode kan de betaalknoppen op elke pagina tonen.

en: Payment Buttons
nl: Betaalknoppen

[ctx: placeholders: course, course, lesson, quiz]
note: translators: placeholders: course, course, lesson, quiz.
en: This shortcode displays users progress bar for the %1$s in any %2$s/%3$s/%4$s pages.
nl: Deze shortcode kan de voortgangsbalk van de gebruikers voor de %1$s tonen in elk van de %2$s/%3$s/%4$s pagina's.

[ctx: placeholder: Course]
note: translators: placeholder: Course.
en: %s Progress
nl: %s voortgang

[ctx: placeholder: topic]
note: translators: placeholder: topic
en: %s Video
nl: %s video

[ctx: placeholder: lesson]
note: translators: placeholder: lesson
en: %s Video
nl: %s video

[ctx: placeholders: Lessons, Topics]
note: translators: placeholders: Lessons, Topics.
en: This shortcode is used on %1$s and %2$s where Video Progression is enabled. The video player will be added above the content. This shortcode allows positioning the player elsewhere within the content. This shortcode does not take any parameters.
nl: Deze shortcode wordt gebruikt op %1$s en %2$s waar video voortgang is geactiveerd. De videospeler zal boven de inhoud geplaatst worden. Deze shortcode geeft de mogelijkheid om de videospeler ergens anders in de inhoud te plaatsen. In deze shortcode kunnen geen aanvullende parameters gebruikt worden.

[ctx: placeholders: course, course]
note: translators: placeholder: course.
en: This shortcode shows the earned %s points for the user.
nl: Deze shortcode laat de gebruiker de behaalde %s punten zien.

[ctx: placeholder: Course]
note: translators: placeholder: Course.
en: User %s Points
nl: Gebruikers %s punten

[ctx: placeholder: topics]
note: translators: placeholder: topics.
en: shows %s with mentioned WP tag id.
nl: toont %s met genoemde WP tag-ID.

[ctx: placeholder: topics]
note: translators: placeholder: topics.
en: shows %s with mentioned WP tag slug.
nl: toont %s met genoemde WP tag slug.

[ctx: placeholder: topics]
note: translators: placeholder: topics.
en: shows %s with mentioned WP category slug.
nl: toont %s met genoemde WP categorie slug.

[ctx: placeholder: topics]
note: translators: placeholder: topics.
en: shows %s with mentioned WP category id.
nl: toont %s met genoemde WP categorie-ID.

[ctx: placeholder: Topics]
note: translators: placeholder: Topics.
en: shows %s with mentioned tag slug.
nl: toont %s met genoemde label overzicht.

[ctx: placeholder: Topic]
note: translators: placeholder: Topic.
en: %s Tag Slug
nl: %s tag slug

[ctx: placeholder: topics]
note: translators: placeholder: topics.
en: shows %s with mentioned tag id.
nl: toont %s met genoemde tag ID.

[ctx: placeholder: Topic]
note: translators: placeholder: Topic.
en: %s Tag ID
nl: %s tag ID

[ctx: placeholder: topic]
note: translators: placeholder: topic.
en: shows a %s category dropdown.
nl: toont een dropdown van de categorie %s.

[ctx: placeholder: Topic]
note: translators: placeholder: Topic.
en: %s Category Selector
nl: %s categorie selecteren

[ctx: placeholder: Topics]
note: translators: placeholder: Topics.
en: shows %s with mentioned category slug.
nl: toont %s met genoemde categorie slug.

[ctx: placeholder: Topic]
note: translators: placeholder: Topic.
en: %s Category Slug
nl: %s categorie slug

[ctx: placeholder: topics]
note: translators: placeholder: topics.
en: shows %s with mentioned category id.
nl: toont %s met genoemde categorie-ID.

[ctx: placeholder: Topics]
note: translators: placeholder: Topic.
en: %s Category ID
nl: %s categorie ID

[ctx: placeholder: topic]
note: translators: placeholder: topic.
en: shows a %s thumbnail.
nl: toont een %s thumbnail.

[ctx: placeholder: Topic]
note: translators: placeholder: Topic.
en: Show %s Thumbnail
nl: Toont %s thumbnail

[ctx: placeholder: topic]
note: translators: placeholder: topics.
en: shows %s content.
nl: toont %s inhoud.

[ctx: placeholder: Topic]
note: translators: placeholder: Topic.
en: Show %s Content
nl: Toon %s inhoud

[ctx: placeholders: topics, topics (URL slug)]
note: translators: placeholders: topics, topics (URL slug).
en: This shortcode shows list of %1$s. You can use this shortcode on any page if you do not want to use the default <code>/%2$s/</code> page.
nl: Deze shortcode toont een lijst van %1$s. U deze shortcode op elke pagina gebruiken als u de standaardpagina niet wilt <code>/%2$s/</code> gebruiken.

[ctx: placeholder: Topic]
note: translators: placeholder: Topic.
en: %s List
nl: %s lijst

[ctx: placeholder: quiz]
note: translators: placeholder: quiz.
en: shows a %s thumbnail.
nl: toont een %s thumbnail.

[ctx: placeholder: Quiz]
note: translators: placeholder: Quiz.
en: Show %s Thumbnail
nl: Toont %s thumbnail

[ctx: placeholder: quiz]
note: translators: placeholder: quiz.
en: shows %s content.
nl: toont %s inhoud.

[ctx: placeholder: Quiz]
note: translators: placeholder: Quiz.
en: Show %s Content
nl: Toont %s inhoud

[ctx: placeholders: quizzes, quizzes (URL slug)]
note: translators: placeholders: quizzes, quizzes (URL slug).
en: This shortcode shows list of %1$s. You can use this shortcode on any page if you don't want to use the default <code>/%2$s/</code> page.
nl: Deze shortcode toont een lijst van %s. Je kan deze shortcode op elke gewenste pagina gebruiken als je niet de standaard <code>/%s/</code> pagina wilt gebruiken.

[ctx: placeholder: Quiz]
note: translators: placeholder: Quiz.
en: %s List
nl: %s lijst

[ctx: placeholder: Course]
note: translators: placeholder: Course.
en: Expand All %s sections
nl: Vouw alle %s secties uit

[ctx: placeholder: Course]
note: translators: placeholder: Course.
en: Expand All %s Sections
nl: Vouw alle %s secties uit

[ctx: placeholder: Course]
note: translators: placeholder: Course.
en: Show Earned %s Points
nl: Laat behaalde %s punten zien

[ctx: placeholder: Courses]
note: translators: placeholder: Courses.
en: %s per page
nl: %s per pagina

[ctx: placeholder: courses, course, quiz]
note: translators: placeholder: placeholder: placeholder: courses, course, quiz.
en: Displays user's enrolled %1$s, %2$s progress, %3$s scores, and achieved certificates.
nl: Laat ingeschreven gebruikers zien %1$s, %2$s voortgang, %3$s scores, en behaalde certificaten.

en: Profile
nl: Profiel

[ctx: placeholder: lessons]
note: translators: placeholder: lessons.
en: shows %s with mentioned WP tag id.
nl: toont %s met genoemde WP tag-ID.

[ctx: placeholder: lessons]
note: translators: placeholder: lessons.
en: shows %s with mentioned WP tag slug.
nl: toont %s met genoemde WP tag slug.

[ctx: placeholder: lessons]
note: translators: placeholder: lessons.
en: shows %s with mentioned WP category slug.
nl: toont %s met genoemde WP categorie slug.

[ctx: placeholder: lessons]
note: translators: placeholder: lessons.
en: shows %s with mentioned WP category id.
nl: toont %s met genoemde WP categorie-ID.

[ctx: placeholder: lessons]
note: translators: placeholder: lessons.
en: shows %s with mentioned tag slug.
nl: toont %s met genoemde tag slug.

[ctx: placeholder: Lesson]
note: translators: placeholder: Lesson.
en: %s Tag Slug
nl: %s tag slug

[ctx: placeholders: lessons]
note: translators: placeholder: lessons.
en: shows %s with mentioned tag id.
nl: toont %s met genoemde tag ID.

[ctx: placeholder: Lesson]
note: translators: placeholder: Lesson.
en: %s Tag ID
nl: %s tag ID

[ctx: placeholder: lesson]
note: translators: placeholder: lesson.
en: shows a %s category dropdown.
nl: toont een dropdown van de categorie %s.

[ctx: placeholder: Lesson]
note: translators: placeholder: Lesson.
en: %s Category Selector
nl: %s categorie selecteren

[ctx: placeholders: lessons]
note: translators: placeholder: lessons.
en: shows %s with mentioned category slug.
nl: toont %s met genoemde categorie slug.

[ctx: placeholder: Lesson]
note: translators: placeholder: Lesson.
en: %s Category Slug
nl: %s categorie slug

[ctx: placeholder: lessons]
note: translators: placeholder: lessons.
en: shows %s with mentioned category id.
nl: toont %s met genoemde categorie-ID.

[ctx: placeholder: Lesson]
note: translators: placeholder: Lesson.
en: %s Category ID
nl: %s categorie ID

[ctx: placeholders: lesson]
note: translators: placeholder: lesson.
en: shows a %s thumbnail.
nl: toont een %s thumbnail.

[ctx: placeholder: Lesson]
note: translators: placeholder: Lesson.
en: Show %s Thumbnail
nl: Toon %s thumbnail

[ctx: placeholders: lesson]
note: translators: placeholder: lesson.
en: show %s content.
nl: toon %s inhoud.

[ctx: placeholder: Lesson]
note: translators: placeholder: Lesson.
en: Show %s Content
nl: Toon %s Inhoud

note: translators: placeholder: course.
en: DESC - highest to lowest values
nl: DESC - van hoog naar laag

[ctx: placeholder: course]
note: translators: placeholder: course.
en: Order per %s (default)
nl: Volgorde op %s (standaard)

note: translators: placeholder: course.
en: ID - Order by post id.
nl: ID - volgorde op basis van bericht ID.

[ctx: placeholder: course]
note: translators: placeholder: course.
en: Order by %s. (default)
nl: Volgorde op %s. (standaard)

[ctx: placeholders: Course, Courses]
note: translators: placeholders: Course, Courses.
en: Enter single %1$s ID. Leave blank for all %2$s.
nl: Voer een %1$s ID in. Laat leeg voor de huidige %2$s.

[ctx: placeholders: lessons, lessons (URL slug)]
note: translators: placeholders: lessons, lessons (URL slug).
en: This shortcode shows list of %1$s. You can use this shortcode on any page if you do not want to use the default <code>/%2$s/</code> page.
nl: Deze shortcode toont een lijst van %1$s. U deze shortcode op elke pagina gebruiken als u de standaardpagina niet wilt <code>/%2$s/</code> gebruiken.

[ctx: placeholder: Lesson]
note: translators: placeholder: Lesson.
en: %s List
nl: %s lijst

en: Group
nl: Groep

[ctx: placeholder: Groups]
note: translators: placeholder: Groups.
en: shows %s with mentioned WP tag ID.
nl: toont %s met genoemde WP tag-ID.

en: WP Tag ID
nl: WP tag ID

[ctx: placeholder: Groups]
note: translators: placeholder: Groups.
en: shows %s with mentioned WP tag slug.
nl: toont %s met genoemde WP tag slug.

en: WP Tag Slug
nl: WP tag Slug

en: shows a WP category dropdown.
nl: toont een WP categorie dropdown.

en: WP Category Selector
nl: WP categorie selecteren

[ctx: placeholder: groups]
note: translators: placeholder: groups.
en: shows %s with mentioned WP category id.
nl: toont %s met genoemde WP categorie-ID.

en: WP Category ID
nl: WP categorie ID

[ctx: placeholder: Groups]
note: translators: placeholder: Groups.
en: shows %s with mentioned WP category slug.
nl: toont %s met genoemde WP categorie slug.

en: WP Category Slug
nl: WP categorie slug

[ctx: placeholder: Groups]
note: translators: placeholder: Groups.
en: shows %s with mentioned tag ID.
nl: toont %s met genoemde tag-ID.

[ctx: placeholder: Course]
note: translators: placeholder: Course.
en: %s Tag ID
nl: %s tag ID

[ctx: placeholder: Groups]
note: translators: placeholder: Groups.
en: shows %s with mentioned tag slug.
nl: toont %s met genoemde tag slug.

[ctx: placeholder: Course]
note: translators: placeholder: Course.
en: %s Tag Slug
nl: %s tag slug

[ctx: placeholder: Groups]
note: translators: placeholder: Groups.
en: shows a %s category dropdown.
nl: toont een dropdown van de categorie %s.

[ctx: placeholder: Course]
note: translators: placeholder: Course.
en: %s Category Selector
nl: %s categorie selecteren

[ctx: placeholder: groups]
note: translators: placeholder: groups.
en: shows %s with mentioned category id.
nl: toont %s met genoemde categorie-ID.

[ctx: placeholder: Course]
note: translators: placeholder: Course.
en: %s Category ID
nl: %s categorie ID

[ctx: placeholder: Groups]
note: translators: placeholder: Groups.
en: shows %s with mentioned category slug.
nl: toont %s met genoemde categorie slug.

[ctx: placeholder: Course]
note: translators: placeholder: Course.
en: %s Category Slug
nl: %s categorie slug

[ctx: placeholders: course]
note: translators: placeholder: course.
en: number of columns to show when using %s grid addon
nl: aantal kolommen om te tonen wanneer %s grid add-on gebruikt wordt

en: Columns
nl: Kolommen

[ctx: placeholder: group]
note: translators: placeholder: group.
en: shows a %s thumbnail.
nl: toont een %s thumbnail.

[ctx: placeholder: Course]
note: translators: placeholder: Course.
en: Show %s Thumbnail
nl: Toont %s thumbnail

en: Yes (default)
nl: Ja (standaard)

[ctx: placeholder: group]
note: translators: placeholder: group.
en: shows %s content.
nl: toont %s inhoud.

[ctx: placeholder: Course]
note: translators: placeholder: Course.
en: Show %s Content
nl: Toon %s inhoud

[ctx: placeholders: courses]
note: translators: placeholders: courses.
en: Show not-Enrolled %s only
nl: Toon alleen niet-ingeschreven %s

[ctx: placeholders: courses]
note: translators: placeholders: courses.
en: Show Enrolled %s only
nl: Toon alleen ingeschreven %s

[ctx: placeholders: courses]
note: translators: placeholders: courses.
en: Show All %s (default)
nl: Toon alles %s (standaard)

[ctx: placeholders: courses]
note: translators: placeholder: courses.
en: show current user's %s.
nl: toon huidige gebruikers %s.

[ctx: placeholder: Courses]
note: translators: placeholder: Courses.
en: My %s
nl: Mijn %s

en: Number
nl: Nummer

en: ASC - lowest to highest values
nl: ASC - van laag naar hoog

en: DESC - highest to lowest values (default)
nl: DESC - van hoog naar laag (standaard)

en: Order
nl: Volgorde

en: Menu - Order by Page Order Value
nl: Menu - volgorde per pagina volgorde waarde

en: Date - Order by post date
nl: Datum - volgorde op datum bericht

en: Title - Order by post title
nl: Titel - volgorde op titel bericht

en: ID - Order by post id. (default)
nl: ID - volgorde op bericht ID. (standaard)

en: Order by
nl: Volgorde op

[ctx: placeholders: groups, groups (URL slug)]
note: translators: placeholders: groups, groups (URL slug).
en: This shortcode shows list of %1$s. You can use this shortcode on any page if you do not want to use the default <code>/%2$s/</code> page.
nl: Deze shortcode toont een lijst van %1$s. U deze shortcode op elke pagina gebruiken als u de standaardpagina niet wilt <code>/%2$s/</code> gebruiken.

[ctx: placeholder: Course]
note: translators: placeholder: Course.
en: %s List
nl: %s lijst

[ctx: placeholder: Quizzes]
note: translators: placeholder: Quizzes.
en: Other %s
nl: Andere %s

[ctx: placeholder: Course]
note: translators: placeholder: Course.
en: Resume %s
nl: Hervat %s

[ctx: placeholder: courses]
note: translators: placeholder: courses.
en: This shortcode shows the %s and progress for the user.
nl: Deze shortcode toont de %s en voortgang aan de gebruiker.

[ctx: placeholder: Course]
note: translators: placeholder: Course.
en: LD %s Info
nl: LD %s informatie

en: The label prefix shown after access has expired
nl: De tekst die getoond wordt nadat toegang verstreken is

en: Label after
nl: Tekst na

en: The label prefix shown before the access expires
nl: De tekst die getoond wordt voordat de toegang verstrijkt

en: Label before
nl: Tekst voor

[ctx: placeholders: course]
note: translators: placeholder: course.
en: This shortcode displays the user %s access expire date.
nl: Deze shortcode toont de gebruiker %s de datum waarop de toegang verstrijkt.

[ctx: placeholder: Course]
note: translators: placeholder: Course.
en: %s Expire Status
nl: %s status verstrijken

en: Number of decimal places to show. Default is 2.
nl: Aantal decimalen te tonen. Standaard is 2.

en: Decimals
nl: Decimalen

en: This can be used to change the date format. Default: "F j, Y, g:i a" shows as <i>March 10, 2001, 5:16 pm</i>. See <a target="_blank" href="http://php.net/manual/en/function.date.php">the full list of available date formating strings  here.</a>
nl: Dit kan gebruikt worden om de datumnotatie aan te passen. Standaardt: "F j, Y, g:i a" toont als <i>Maart 10, 2001, 5:16 pm</i>. Zie <a target="_blank" href="http://php.net/manual/en/function.date.php">de volledige lijst van beschikbare datumnotaties .</a>

[ctx: placeholder: Course]
note: translators: placeholder: Course.
en: Total User %s Time
nl: Totale gebruikerstijd %s

[ctx: placeholder: Course]
note: translators: placeholder: Course.
en: Earned %s Points:
nl: Behaalde %s punten:

en: Show
nl: Toon

[ctx: placeholder: course, quizzes, course]
note: translators: placeholder: course, quizzes, course.
en: This shortcode displays %1$s related information on the certificate. <strong>Unless specified otherwise, all points, scores and percentages relate to the %2$s associated with the %3$s.</strong>
nl: Deze shortcode toont de %s gerelateerde informatie op het certificaat. <strong>Tenzij anders gespecificeerd worden alle punten, scores en percentage gerelateerd aan de bijbehorende %s met de %s.</strong>

[ctx: placeholder: Course]
note: translators: placeholder: Course.
en: %s Info
nl: %s informatie

[ctx: placeholders: course]
note: translators: placeholder: course.
en: This shortcode shows the content if the user has access to the %s but not yet started. The shortcode can be used on <strong>any</strong> page or widget area.
nl: Deze shortcode toont de inhoud als de gebruiker toegang heeft tot de %s maar nog niet gestart is. De shortcode kan gebruikt worden op <strong>elke gewenste</strong> pagina of widget gebied.

[ctx: placeholder: Course]
note: translators: placeholder: Course.
en: %s Not Started
nl: %s niet gestart

[ctx: placeholders: Quiz, Quiz]
note: translators: placeholders: Quiz, Quiz.
en: Enter single %1$s ID. Leave blank for current %2$s.
nl: Voer een %1$s ID in. Laat leeg voor de huidige %2$s.

[ctx: placeholders: course]
note: translators: placeholder: course.
en: This shortcode shows the content if the user has started but not completed the %s. The shortcode can be used on <strong>any</strong> page or widget area.
nl: Deze shortcode toont de inhoud als de gebruiker gestart is maar de %s nog niet heeft afgerond. De shortcode kan gebruikt worden op <strong>elke gewenste </strong> pagina of widget gebied.

[ctx: placeholder: Course]
note: translators: placeholder: Course.
en: %s In Progress
nl: %s Mee bezig

[ctx: placeholders: Course]
note: translators: placeholder: Course.
en: Enter single %s ID
nl: Voer een %s ID in

[ctx: placeholders: Course, lesson, topics, quizzes]
note: translators: placeholders: Course, lesson, topics, quizzes.
en: This shortcode displays the %1$s Content table (%2$s, %3$s, and %4$s) when inserted on a page or post.
nl: Deze shortcode toont de %1$s Inhoudstabel (%2$s, %3$s, en %4$s) wanneer deze wordt toegevoegd aan een pagina of bericht.

[ctx: placeholder: Course]
note: translators: placeholder: Course.
en: %s Content
nl: %s Inhoud

[ctx: placeholders: Course]
note: translators: placeholder: Course.
en: Enter single %s ID.
nl: Voer een enkele %s ID in.

en: Enter specific User ID. Leave blank for current User.
nl: Voer een specifieke gebruikers-ID in. Laat leeg voor de huidige gebruiker.

en: User ID
nl: Gebruikers-ID

[ctx: placeholders: Course, Course]
note: translators: placeholders: Course, Course.
en: Enter single %1$s ID. Leave blank for current %2$s.
nl: Voer een %1$s ID in. Laat leeg voor de huidige %2$s.

en: Message shown to user
nl: Bericht dat getoond wordt aan de gebruiker

[ctx: placeholders: course]
note: translators: placeholder: course.
en: This shortcode shows the content if the user has completed the %s. The shortcode can be used on any page or widget area.
nl: Deze shortcode toont de inhoud als de gebruiker de %s heeft voltooid. De shortcode kan op elke pagina of elk widgetgebied worden gebruikt.

[ctx: placeholder: Course]
note: translators: placeholder: Course.
en: %s Complete
nl: %s compleet

en: Refresh
nl: Vernieuw

en: Updated
nl: Geüpdate

en: The language directory is not writable
nl: De 'languages' map heeft geen schrijfrechten

en: Refresh Translations
nl: Ververs vertalingen

[ctx: placeholder: topics]
note: translators: placeholder: topics.
en: Control which Taxonomies can be used with the LearnDash %s.
nl: Bepaal welke taxonomieën gebruikt kunnen worden met LearnDash %s.

[ctx: placeholder: Topic]
note: translators: placeholder: Topic.
en: %s Taxonomies
nl: %s taxonomieën

en: Enable Nested URLs
nl: Activeer geneste URLs

en: Controls the URL slugs for the custom posts used by LearnDash.
nl: Bepaalt de URL slugs voor de custom posts die LearnDash gebruikt.

en: LearnDash Permalinks
nl: LearnDash permalinks

en: Controls the URL slugs for the custom taxonomies used by LearnDash.
nl: Bepaalt de URL slugs voor de custom taxonomieën die LearnDash gebruikt.

en: LearnDash Taxonomy Permalinks
nl: LearnDash taxonomie permalinks

en: PayPal Currency Code should not be longer than 3 letters.
nl: PayPal valuta code mag niet langer dan 3 letters zijn.

en: PayPal Currency Code cannot be empty.
nl: PayPal valutata code mag niet leeg zijn.

en: PayPal Country Code should not be longer than 2 letters.
nl: PayPal landcode mag niet langer dan 2 letters zijn.

en: PayPal Country Code cannot be empty.
nl: PayPal landcode mag niet leeg zijn.

en: PayPal Email must be a valid email.
nl: PayPal e-mail moet een geldig mailadres zijn.

en: Check to enable the PayPal sandbox.
nl: Klik om de PayPal sandbox in te schakelen.

en: Use PayPal Sandbox
nl: Gebruik PayPal sandbox

en: Enter the URL used for IPN notifications.
nl: Vul de URL in die gebruikt wordt voor IPN notificaties.

en: PayPal Notify URL
nl: PayPal aankondigings URL

en: Enter the URL used for completed purchases (typically a thank you page).
nl: Voer de URL in die gebruikt wordt als een aankoop is voltooid (vaak een bedankpagina).

en: PayPal Return
nl: PayPal terugkeerpagina

en: Enter the URL used for purchase cancellations.
nl: Vul de URL in die gebruikt wordt als een aankoop wordt geannuleerd.

en: PayPal Cancel URL
nl: PayPal annuleren URL

note: translators: placeholder: Link to PayPal Country Codes.
en: Country Codes
nl: Landcodes

[ctx: placeholder: URL to PayPal Country Codes.]
note: translators: placeholder: Link to PayPal Country Codes.
en: Enter your country code here. See PayPal %s Documentation
nl: Voer je landcode hier in. Zie PayPal %s documentatie

en: PayPal Country
nl: PayPal land

note: translators: placeholder: Link to PayPal.
en: Currency Codes
nl: Valuta codes

[ctx: placeholder: URL to PayPal Currency Codes]
note: translators: placeholder: Link to PayPal.
en: Enter the currency code for transactions. See PayPal %s Documentation
nl: Voer de valutacode in voor transacties. Zie PayPal %s documentatie

en: PayPal Currency
nl: PayPal valuta

en: Enter your PayPal email here.
nl: Vul hier je PayPal e-mail in.

en: PayPal Email
nl: PayPal e-mail

en: Are you sure want to reset the PayPal values?
nl: Weet je zeker dat je de PayPal instellingen wilt resetten?

[ctx: placeholder: Lesson]
note: translators: placeholder: Lesson.
en: %s Taxonomies
nl: %s taxonomieën

[ctx: placeholder: Topics]
note: translators: placeholder: Topics.
en: Control the LearnDash %s Custom Post Type Options.
nl: Beheer de aangepaste berichttype-opties van de LearnDash %s.

[ctx: placeholder: Lesson]
note: translators: placeholder: Lesson.
en: %s Custom Post Type Options
nl: %s aangepaste berichttype-opties

en: Admin User Settings
nl: Beheerder gebruikersinstellingen

en: Label to replace "Click Here to Continue" button.
nl: Tekst om "Click Here to Continue" knop te vervangen.

en: Click Here to Continue (Button)
nl: Klik hier om verder te gaan (knop)

en: Label to replace "Mark Complete" button.
nl: Tekst om "Mark Complete" knop te vervangen.

en: Mark Complete (Button)
nl: Markeer als afgerond (knop)

en: Label to replace "Take this Course" button.
nl: Tekst om "Take this Course" knop te vervangen.

en: Take this Course (Button)
nl: Volg deze training (knop)

en: Label to replace "quizzes" (plural).
nl: Tekst om "quizzen" (meervoud) te vervangen.

en: Label to replace "quiz" (singular).
nl: Tekst om "quiz" (enkelvoud) te vervangen.

en: Label to replace "topics" (plural).
nl: Tekst om "topics" (meervoud) te vervangen.

en: Label to replace "topic" (singular).
nl: Tekst om "topic" (enkelvoud) te vervangen.

en: Label to replace "lessons" (plural).
nl: Tekst om "lessons" (meervoud) te vervangen.

en: Label to replace "lesson" (singular).
nl: Tekst om "lesson" (enkelvoud) te vervangen.

en: Label to replace "courses" (plural).
nl: Teskt om "courses" (meervoud) te vervangen.

en: Label to replace "course" (singular).
nl: Tekst om "course" (enkelvoud) te vervangen.

en: Are you sure want to reset the custom labels?
nl: Weet je zeker dat je de aangepaste labels wilt resetten?

[ctx: placeholder: Course]
note: translators: placeholder: Course.
en: LearnDash %s Builder
nl: LearnDash %s tags

[ctx: placeholders: Course]
note: translators: placeholder: Course.
en: LearnDash %s Progress
nl: LearnDash %s voortgang

[ctx: placeholder: Course]
note: translators: placeholder: Course.
en: %s Taxonomies
nl: %s taxonomieën

en: Exclude
nl: Uitsluiten

en: Exclude From Search
nl: Sluit uit van de zoekopdracht

[ctx: placeholder: Course]
note: translators: placeholder: Course.
en: Control the LearnDash %s Custom Post Type Options.
nl: Controleer de LearnDash %s aangepaste berichttype-opties.

[ctx: Course Custom Post Type Options]
note: translators: placeholder: Course.
en: %s Custom Post Type Options
nl: %s aangepast berichttype opties

en: Enabled
nl: Geactiveerd

en: Save
nl: Opslaan

en: Save Options
nl: Bewaar opties

en: Translations
nl: Vertalingen

[ctx: placeholder: Topic]
note: translators: placeholder: Topic.
en: %s Materials
nl: %s opties

en: PayPal Settings
nl: PayPal instellingen

en: LMS License
nl: LMS licentie

en: General
nl: Algemeen

en: Custom Labels
nl: Maatwerk etiketten

note: translators: placeholder: Courses.
en: See <a target="_blank" href="https://codex.wordpress.org/Class_Reference/WP_Query#Order_.26_Orderby_Parameters">the full list of available orderby options here.</a>
nl: Bekijk <a target="_blank" href="https://codex.wordpress.org/Class_Reference/WP_Query#Order_.26_Orderby_Parameters">de volledige lijst van beschikbare order sorteeropties hier.</a>

[ctx: Course Shortcodes Label]
note: translators: Course Shortcodes Label
en: Shortcodes
nl: %s Shortcodes

[ctx: placeholder: Course]
note: translators: placeholder: Course.
en: %s Points
nl: %s punten

en: Builder
nl: Bouwer

[ctx: placeholder: Course]
note: translators: placeholder: Course.
en: Use %s Builder
nl: Gebruik %s Bouwer

en: Dismiss this notice.
nl: Deze notificatie negeren.

[ctx: placeholder: Course]
note: translators: placeholder: Course.
en: %s Builder
nl: %s Bouwer

en: Certificate Shortcodes
nl: Gecertificeerde snelle codering

en: Add-ons
nl: Toevoegingen

en: LearnDash Add-ons
nl: LearnDash add-ons

en: Insert Shortcode
nl: Voeg shortcode toe

en: Reset Settings
nl: Reset instellingen

en: Save Changes
nl: Opslaan wijzigingen

en: You are not currently logged in.
nl: Je bent momenteel niet ingelogd.

en: Whether to bypass trash and force deletion.
nl: Of prullenbak moet worden omzeild en verwijdering moet worden geforceerd.

en: Unique identifier for the object.
nl: Uniek ID voor het object.

en: The password for the post if it is password protected.
nl: Het wachtwoord voor het bericht als het met een wachtwoord is beveiligd.

en: Sorry, you are not allowed to edit this post.
nl: Sorry, uw mag dit bericht niet wijzigen.

en: Incorrect post password.
nl: Onjuist wachtwoord  bericht.

en: Sorry, you are not allowed to edit this user.
nl: Sorry, je mag deze gebruiker niet bewerken.

[ctx: Previous Quiz Button Label]
en: View Previous Answers
nl: Bekijk de vorige antwoorden

en: Loading
nl: Laden

en: close
nl: sluiten

en: Invalid essay uploaded file type.
nl: Het verslag heeft een ongeldig bestandstype.

en: Move to Trash
nl: Verplaats naar de prullenbak

en: Delete Permanently
nl: Verwijder permanent

en: Points awarded
nl: Beoordeelde punten

en: Points available
nl: Beschikbare punten

en: Edit
nl: Bewerk

en: Graded
nl: Punten gegeven

en: Not Graded
nl: Geen punten gegeven

en: Essay Grading Status
nl: Status beoordeling verslag

en: Comments
nl: Reacties

en: Essay Upload
nl: Verslag upload

en: See upload below.
nl: Zie upload hieronder.

en: Submitted By
nl: Ingeleverd door

en: View uploaded file
nl: Bekijk geüpload bestand

note: translators: placeholder: Not Graded Essay count.
en: Not Graded <span class="count">(%s)</span> | Not Graded <span class="count">(%s)</span>
nl[0]: Geen punten gegeven <span class="count">(%s)</span>
nl[1]: Geen punten gegeven <span class="count">(%s)</span>

[ctx: Custom Essay post type status: Not Graded]
en: Not Graded
nl: Geen punten gegeven

note: translators: placeholder: Graded Essay count.
en: Graded <span class="count">(%s)</span> | Graded <span class="count">(%s)</span>
nl[0]: Punten gegeven <span class="count">(%s)</span>
nl[1]: Punten gegeven <span class="count">(%s)</span>

[ctx: Custom Essay post type status: Graded]
en: Graded
nl: Punten gegeven

en: Search Submitted Essays
nl: Zoek in aangeleverde verslagen

en: View Submitted Essay
nl: Bekijk aangeleverd verslag

en: Update Submitted Essay
nl: Update aangeleverd verslag

en: Edit Submitted Essay
nl: Bewerk aangeleverd verslag

en: New Submitted Essay
nl: Nieuw aangeleverd verslag

en: Add New Submitted Essay
nl: Voeg nieuw aangeleverd verslag toe

en: All Submitted Essays
nl: Alle aangeleverde verslagen

en: Parent Submitted Essay:
nl: Bovenliggend aangeleverd verslag:

en: Submitted Essays
nl: Ingeleverde verslagen

[ctx: Post Type Singular Name]
en: Submitted Essay
nl: Aangeleverd verslag

[ctx: Post Type General Name]
en: Submitted Essays
nl: Aangeleverde verslagen

en: User Description
nl: Beschrijving gebruiker

en: User URL
nl: URL gebruiker

en: User Email
nl: E-mail gebruiker

en: User Nickname
nl: Nickname gebruiker

en: User Last Name
nl: Achternaam gebruiker

en: User First Name
nl: Voornaam gebruiker

en: User Nicename
nl: Schermnaam gebruiker

en: User Display Name
nl: Weergavenaam gebruiker

en: User Login
nl: Gebruiker inlog

en: Use Paypal
nl: Gebruik PayPal

en: Complete Your Purchase
nl: Bestelling afronden

en: No users.
nl: Geen gebruikers.

en: Action
nl: Actie

en: S. No.
nl: S. Nr.

en: Custom field deleted.
nl: Aangepast veld verwijderd.

note: translators: placeholder: Post Type Singlular Label.
en: Custom field updated.
nl: Aangepast veld bijgewerkt.

en: <span style="color:red">Mail Args empty. Unepected condition from filter: ld_group_email_users_args</span>
nl: <span style="color:red">Mail Args leeg. niet-opgenomen voorwaarde van filter: ld_group_email_users_args</span>

note: translators: mail_ret error, group email error message.
en: <span style="color:red">Error: Email(s) not sent. Please try again or check with your hosting provider.<br />wp_mail() returned %1$d.<br />Error: %2$s</span>
nl: <span style="color:red">Fout: e-mail(s) niet verzonden. Probeer het opnieuw of neem contact op met support.<br />wp_mail() keerde %1$d terug.<br />Fout: %2$s</span>

en: User does not exist.
nl: Gebruiker bestaat niet.

en: PDF Page Orientation
nl: PDF pagina oriëntatie

en: PDF Page Size
nl: PDF pagina afmeting

en: Portrait
nl: Portret

en: Landscape (default)
nl: Liggend (standaard)

en: Letter / USLetter (default)
nl: Letter/USLetter (standaard)

en: LearnDash Certificate Options
nl: LearnDash certificaat opties

en: PRINT YOUR CERTIFICATE
nl: PRINT UW CERTIFICAAT

en: Update License
nl: Update licentie

en: License Key:
nl: Licentiecode:

en: Email:
nl: E-mail:

en: Your license is valid.
nl: Je licentie is geldig.

note: translators: placeholder: Link to purchase LearnDash.
en: buy
nl: koop

en: License Settings
nl: Licentie instellingen

en: You do not have sufficient permissions to access this page.
nl: Je hebt geen toestemming om deze pagina te bekijken.

en: The uploaded file type is not allowed.
nl: Het geüploade bestandstype is niet toegestaan.

en: Uploaded file size exceeds allowed limit.
nl: De geüploade bestandsgrootte overschrijdt de toegestane limiet.

en: Parent:
nl: Bovenliggend:

en: No assignment found in Trash
nl: Geen opdrachten gevonden in de prullenbak

en: No assignment found
nl: Geen opdrachten gevonden

en: Search Assignments
nl: Zoek opdrachten

en: View Assignment
nl: Bekijk opdracht

en: Edit Assignment
nl: Bewerk opdracht

en: Assignments
nl: Opdrachten

en: Assignment download.
nl: Opdracht downloaden.

en: Assignment Points.
nl: Opdrachtpunten.

en: Points not enabled
nl: Punten niet ingeschakeld

en: Update & Approve
nl: Updaten & goedkeuren

en: Assignment
nl: Opdracht

en: Approve
nl: Keur goed

en: Unable to write to directory. Is this directory writable by the server?
nl: Kan niet naar de map schrijven. Heeft de map schrijfrechten op de server?

[ctx: placeholders: 1. Lesson or Topic label, 2. span for counter]
note: translators: placeholders: 1. Lesson or Topic label, 2. span for counter.
en: <p class="ld-video-delay-message">%1$s will auto complete in %2$s seconds</p>
nl: <p class="ld-video-delay-message">%1$s wordt automatisch voltooid in %2$s seconden</p>

[ctx: Course Progress Bar Label]
note: translators: placeholder: Course.
en: %s Progress Bar
nl: %s voortgangsbalk

[ctx: placeholders: course]
note: translators: placeholder: course.
en: LearnDash %s progress bar
nl: LearnDash %s voortgangsbalk

en: Not Started
nl: Nog niet gestart

en: In Progress
nl: Mee bezig

[ctx: placeholder: LD Category label]
note: translators: placeholder: LD Category label
en: Select %s
nl: Selecteer %s

en: Select category
nl: Selecteer een categorie

en: Categories
nl: Categorieën

en: Associated Content
nl: Gerelateerde inhoud

[ctx: Course Navigation Label]
note: translators: placeholder: Course.
en: %s Navigation
nl: %s Navigatie

[ctx: placeholder: Courses]
note: translators: placeholder: Courses.
en: User %s
nl: Cursist %s

[ctx: placeholder: Course]
note: translators: placeholder: Course.
en: LearnDash - %s attempt and score information of users. Visible only to users logged in.
nl: LearnDash - %s pogingen en score-informatie van gebruikers. Alleen zichtbaar voor ingelogde gebruikers.

en: Install
nl: Installeren

en: -- Install Translation --
nl: -- Vertaling installeren --

en: Available Translations
nl: Beschikbare vertalingen

en: Remove translation from server
nl: Verwijder vertaling van de server

en: Update
nl: Bijwerken

en: Update translation from LearnDash
nl: Update de vertaling van LearnDash

en: Download PO File from your server.
nl: Download het PO-bestand van je server.

en: Download POT File from your server.
nl: Download het POT-bestand van je server.

en: Not from LearnDash
nl: Niet van LearnDash

en: No Translations installed
nl: Geen vertalingen geïnstalleerd

en: Name / Native
nl: Naam/native

en: Locale
nl: Lokaal

en: Installed Translations
nl: Geïnstalleerde vertalingen

en: No translations available for this plugin.
nl: Geen vertalingen beschikbaar voor deze plugin.

en: Options Updated.
nl: Opties bijgewerkt.

en: Options Reset.
nl: Opties teruggezet.

en: Click for Help!
nl: Klik hier voor hulp!

note: translators: placeholders: Max size, Option Name.
en:  characters. Most search engines use a maximum of %1$s chars for the %2$s.
nl:  tekens. De meeste zoekmachines gebruiken een maximum van %1$s tekens voor de %2$s.

en: Minute
nl: Minuut

en: Hour
nl: Uur

en: Year
nl: Jaar

en: Day
nl: Dag

en: Month
nl: Maand

en: Upload Image
nl: Upload afbeelding

en: Required
nl: Vereist

en: Loading...
nl: Laden...

en: LearnDash Categories
nl: LearnDash categorieën

[ctx: placeholder: method name]
note: translators: placeholder: method name.
en: Method %s doesn't exist
nl: Methode %s bestaat niet

en: Export &raquo;
nl: Exporteer &raquo;

en: Security Check - If you receive this in error, log out and back in to WordPress
nl: Veiligheidscontrole - Als je deze foutmelding krijgt, log dan eerst uit en daarna opnieuw in

en: No attempts
nl: Geen pogingen

en: year(s)
nl: jaar/jaren

en: month(s)
nl: maand(en)

en: week(s)
nl: week/weken

en: day(s)
nl: dag(en)

en: Click the Export button below to export the transaction list.
nl: Klik op onderstaande exporteer knop om de transactielijst te exporteren.

en: Transactions
nl: Transacties

en: Certificates
nl: Certificaten

note: translators: placeholder: quiz.
en: Preview
nl: Voorbeeld

en: Associated Settings
nl: Gerelateerde instellingen

en: Passing Percentage
nl: Slagingspercentage

en: Minimum score required to award a certificate, between 0 and 1 where 1 = 100%.
nl: Minimum score die vereist is om een certificaat te krijgen, tussen 0 en 1, waarbij 1 = 100%.

en: Certificate Threshold
nl: Certificatendrempel

[ctx: placeholder: quiz]
note: translators: placeholder: quiz.
en: Number of repeats allowed for %s. Blank = unlimited attempts. 0 = 1 attempt, 1 = 2 attempts, etc.
nl: Aantal toegestane herhalingen voor %s. Leeg = onbeperkt aantal pogingen. 0 = 1 poging, 1 = 2 pogingen, etc.

en: Repeats
nl: Herhalingen

en: Enter comma-separated list of allowed file extensions: pdf,xls,zip or leave blank for any.
nl: Vul een door komma's van elkaar gescheiden lijst van bestandextensies in: pdf,xls,zip of laat leeg voor elke type extensie.

en: Example: pdf,xls,zip
nl: Voorbeeld: pdf,xls,zip

[ctx: placeholder: Topic]
note: translators: placeholder: Topic.
en: Minimum time a user has to spend on %s page before it can be marked complete. Examples: 40 (for 40 seconds), 20s, 45sec, 2m 30s, 2min 30sec, 1h 5m 10s, 1hr 5min 10sec
nl: Minimum hoeveelheid tijd die een gebruiker op een %s pagina moet verblijven voordat het als voltooid gemarkeerd kan worden. Bijvoorbeeld: 40 (voor 40 seconden), 20s, 45sec, 2m 30s, 2min 30sec, 1h 5m 10s, 1hr 5min 10sec

[ctx: placeholders: Quiz, Course]
note: translators: placeholders: Quiz, Course.
en: Associate this %1$s with a %2$s.
nl: Koppel deze %1$s aan een %2$s.

[ctx: Make Lesson Visible X Days After Sign-up]
note: translators: placeholder: Lesson.
en: Make %s visible X Days After Sign-up
nl: Maak %s zichtbaar ____ dagen na inschrijving

[ctx: placeholder: Lesson]
note: translators: placeholder: Lesson.
en: Sample %s
nl: Voorbeeld %s

[ctx: placeholder: PHP file upload size]
note: translators: placeholder: PHP file upload size.
en: Enter maximim file upload size. Example: 100KB, 2M, 2MB, 1G. Maximum upload file size: %s
nl: Voer de maximum bestandsgrootte voor upload in. Bijvoorbeeld: 100KB, 2M, 2MB, 1G. Maximum upload bestandsgrootte: %s

[ctx: placeholder: PHP file upload size]
note: translators: placeholder: PHP file upload size.
en: Maximum upload file size: %s
nl: Maximum upload bestandsgrootte: %s

en: Allowed File Size
nl: Toegestane bestandsgrootte

en: Enter comma-separated list of allowed file extensions: pdf, xls, zip or leave blank for any.
nl: Vul een door komma's van elkaar gescheiden lijst van bestandsextensies in: pdf,xls,zip of laat leeg voor elke type extensie.

en: Example: pdf, xls, zip
nl: Voorbeeld: pdf, xls, zip

en: Allowed File Extensions
nl: Toegestane bestandsextensies

en: Assign the max amount of points someone can earn for this assignment.
nl: Geef het maximum aantal punten dat met deze opdracht kan worden verdiend.

en: Set Number of Points for Assignment
nl: Geef het aantal punten voor de opdracht

en: Allow this assignment to be assigned points when it is approved.
nl: Geef mogelijkheid voor puntentoekenning als deze opdracht is goedgekeurd.

en: Award Points for Assignment
nl: Geef punten voor een opdracht

en: Allow Student to Delete own Assignment(s)
nl: Sta studenten toe om hun eigen opdracht(en) te verwijderen

en: Enter the maximum number of assignment uploads allowed. Default is 1. Use 0 to unlimited.
nl: Vul het maximum aantal opdrachten uploads in dat is toegestaan. Standaard is 1. Gebruik 0 voor een onbeperkt aantal.

en: Default is 1
nl: Standaard is 1

en: Limit number of uploaded files
nl: Beperk het aantal geüploade bestanden

en: Check this if you want to auto-approve the uploaded assignment
nl: Klik aan als je de geüploade opdracht automatisch wilt goedkeuren

en: Auto Approve Assignment
nl: Automatisch opdracht goedkeuren

en: Check this if you want to make it mandatory to upload assignment
nl: Vink aan als je wilt dat het uploaden van een opdracht verplicht is

en: Upload Assignment
nl: Opdracht uploaden

[ctx: placeholder: Lesson]
note: translators: placeholder: Lesson.
en: Minimum time a user has to spend on %s page before it can be marked complete. Examples: 40 (for 40 seconds), 20s, 45sec, 2m 30s, 2min 30sec, 1h 5m 10s, 1hr 5min 10sec
nl: Minimum hoeveelheid tijd die een gebruiker op een %s pagina moet verblijven voordat het als voltooid gemarkeerd kan worden. Bijvoorbeeld: 40 (voor 40 seconden), 20s, 45sec, 2m 30s, 2min 30sec, 1h 5m 10s, 1hr 5min 10sec

[ctx: Forced Lesson Timer Label]
note: translators: Forced Lesson Timer Label.
en: Forced %s Timer
nl: Geforceerde %s timer

[ctx: Associated Course Label]
note: translators: placeholder: course.
en: Associated %s
nl: Bijbehorende %s

en: Associated Certificate
nl: Bijbehorend certificaat

[ctx: placeholder: Course]
note: translators: placeholder: Course.
en: Select this option if you want the user's %s progress to be deleted when their access expires.
nl: Selecteer deze optie als je wil dat de gebruikers %s-voortgang wordt gewist nadat hun toegang verstrijkt.

en: Expire Access After (days)
nl: Toegang verloopt na (dagen)

en: Leave this field unchecked if access never expires.
nl: Laat dit veld leeg als de toegang onbeperkt is.

en: Expire Access
nl: Toegang verloopt

[ctx: placeholder: Course]
note: translators: placeholder: Course.
en: Enter the number of points a user must have to access this %s.
nl: Voer het aantal punten in dat een gebruiker moet hebben om toegang te krijgen tot %s.

[ctx: placeholder: Course]
note: translators: placeholder: Course.
en: Enter the number of points a user will receive for this %s.
nl: Voer het aantal punten in dat een gebruiker zal krijgen voor deze %s.

[ctx: Course Points]
note: translators: placeholder: Course.
en: %s Points
nl: %s punten

en: Leave this field unchecked if points not used.
nl: Laat dit uitgevinkt als er geen punten worden ingesteld.

[ctx: placeholder: Course]
note: translators: placeholder: Course.
en: Enable %s Points
nl: Schakel %s punten in

[ctx: pleaceholder: Course]
note: translators: placeholder: Course.
en: Select how to compare the selected prerequisite %s.
nl: Geef aan hoe de geselecteerde %s toelatingseisen vergeleken moeten worden.

en: ALL - The student must complete all the prerequisites
nl: ALLE - Student moet aan alle toelatingseisen voldoen

en: ANY (default) - The student must complete at least one of the prerequisites
nl: EEN (standaard) - Student moet aan één van de toelatingseisen voldoen

en: Leave this field unchecked if prerequisite not used.
nl: Laat dit uitgevinkt als er geen toelatingseis wordt ingesteld.

[ctx: placeholder: Course]
note: translators: placeholder: Course.
en: Enable %s Prerequisites
nl: Schakel %s toelatingseisen in

en: Custom
nl: Aangepast

en: Use Default
nl: Gebruik standaard

en: This field is auto-populated with the UserIDs of those who have access to this course.
nl: Dit veld wordt automatisch gevuld met de gebruikers ID's van diegenen die toegang hebben tot deze training.

en: Billing Cycle for the recurring payments in case of a subscription.
nl: Facturatie cyclus voor herhaalbetalingen bij een abonnement.

en: Billing Cycle
nl: Facturatie cyclus

en: Optional
nl: Optioneel

en: Custom Button URL
nl: Aangepaste knop URL

en: Is it open to all, free join, one time purchase, or a recurring subscription?
nl: Is het publiek toegankelijk, gratis toegangelijk, een eenmalige aankoop of een terugkerend abonnement?

en: Recurring
nl: Gespreid of herhaald betalen

en: Buy Now
nl: Bestel nu

en: Free
nl: Gratis (met registreren en inloggen)

en: Closed
nl: Gesloten (handmatig toevoegen gebruikers, WooCommerce)

en: Open
nl: Open (zonder inloggen)

[ctx: placeholder: Topic]
note: translators: placeholder: Topic.
en: New %s Tag Name
nl: Nieuwe %s tag naam

[ctx: placeholder: Topic]
note: translators: placeholder: Topic.
en: Add New %s Tag
nl: Voeg nieuwe %s tag toe

[ctx: placeholder: Topic]
note: translators: placeholder: Topic.
en: Update %s Tag
nl: Werk %s tag bij

[ctx: placeholder: Topic]
note: translators: placeholder: Topic.
en: Edit %s Tag
nl: Bewerk %s tag

[ctx: placeholder: Topic]
note: translators: placeholder: Topic.
en: Parent %s Tag:
nl: Bovenliggende %s tag:

[ctx: placeholder: Topic]
note: translators: placeholder: Topic.
en: Parent %s Tag
nl: Bovenliggende %s tag

[ctx: placeholder: Topic]
note: translators: placeholder: Topic.
en: All %s Tags
nl: Alle %s tags

[ctx: placeholder: Topic]
note: translators: placeholder: Topic.
en: Search %s Tag
nl: Zoek %s tag

[ctx: placeholder: Topic]
note: translators: placeholder: Topic.
en: %s Tag
nl: %s tag

[ctx: placeholder: Topic]
note: translators: placeholder: Topic.
en: %s Tags
nl: %s tags

[ctx: placeholder: Topic]
note: translators: placeholder: Topic.
en: New %s Category Name
nl: Nieuwe %s categorie naam

[ctx: placeholder: Topic]
note: translators: placeholder: Topic.
en: Add New %s Category
nl: Voeg nieuwe %s categorie toe

[ctx: placeholder: Topic]
note: translators: placeholder: Topic.
en: Update %s Category
nl: Werk %s categorie bij

[ctx: placeholder: Topic]
note: translators: placeholder: Topic.
en: Edit %s Category
nl: Bewerk %s categorie

[ctx: placeholder: Topic]
note: translators: placeholder: Topic.
en: Parent %s Category:
nl: Bovenliggende %s categorie:

[ctx: placeholder: Topic]
note: translators: placeholder: Topic.
en: Parent %s Category
nl: Bovenliggende %s categorie

[ctx: placeholder: Topic]
note: translators: placeholder: Topic.
en: All %s Categories
nl: Alle %s categorieën

[ctx: placeholder: Topic]
note: translators: placeholder: Topic.
en: Search %s Categories
nl: Zoek %s categorieën

[ctx: placeholder: Topic]
note: translators: placeholder: Topic.
en: %s Category
nl: %s categorie

[ctx: placeholder: Topic]
note: translators: placeholder: Topic.
en: %s Categories
nl: %s categorieën

[ctx: placeholder: Lesson]
note: translators: placeholder: Lesson.
en: New %s Tag Name
nl: Nieuwe %s tag name

[ctx: placeholder: Lesson]
note: translators: placeholder: Lesson.
en: Add New %s Tag
nl: Voeg nieuwe %s tag toe

[ctx: placeholder: Lesson]
note: translators: placeholder: Lesson.
en: Update %s Tag
nl: Werk %s tag bij

[ctx: placeholder: Lesson]
note: translators: placeholder: Lesson.
en: Edit %s Tag
nl: Bewerk %s tag

[ctx: placeholder: Lesson]
note: translators: placeholder: Lesson.
en: Parent %s Tag:
nl: Bovenliggende %s tag:

[ctx: placeholder: Lesson]
note: translators: placeholder: Lesson.
en: Parent %s Tag
nl: Bovenliggende %s tag

[ctx: placeholder: Lesson]
note: translators: placeholder: Lesson.
en: All %s Tags
nl: Alle %s tags

[ctx: placeholder: Lesson]
note: translators: placeholder: Lesson.
en: Search %s Tag
nl: Zoek %s tag

[ctx: placeholder: Lesson]
note: translators: placeholder: Lesson.
en: %s Tag
nl: %s tag

[ctx: placeholder: Lesson]
note: translators: placeholder: Lesson.
en: %s Tags
nl: %s tags

[ctx: placeholder: Lesson]
note: translators: placeholder: Lesson.
en: New %s Category Name
nl: Nieuwe %s categorie naam

[ctx: placeholder: Lesson]
note: translators: placeholder: Lesson.
en: Add New %s Category
nl: Voege nieuwe %s categorie toe

[ctx: placeholder: Lesson]
note: translators: placeholder: Lesson.
en: Update %s Category
nl: Werk %s categorie bij

[ctx: placeholder: Lesson]
note: translators: placeholder: Lesson.
en: Edit %s Category
nl: Bewerk %s categorie

[ctx: placeholder: Lesson]
note: translators: placeholder: Lesson.
en: Parent %s Category:
nl: Bovenliggende%s categorie:

[ctx: placeholder: Lesson]
note: translators: placeholder: Lesson.
en: Parent %s Category
nl: Bovenliggende %s categorie

[ctx: placeholder: Lesson]
note: translators: placeholder: Lesson.
en: All %s Categories
nl: Alle %s categorieën

[ctx: placeholder: Lesson]
note: translators: placeholder: Lesson.
en: Search %s Categories
nl: Zoek %s categorieën

[ctx: placeholder: Lesson]
note: translators: placeholder: Lesson.
en: %s Category
nl: %s categorie

[ctx: placeholder: Lesson]
note: translators: placeholder: Lesson.
en: %s Categories
nl: %s categorieën

[ctx: placeholder: Course]
note: translators: placeholder: Course.
en: New %s Tag Name
nl: Nieuwe %s tag naam

[ctx: placeholder: Course]
note: translators: placeholder: Course.
en: Add New %s Tag
nl: Voeg nieuwe %s tag toe

[ctx: placeholder: Course]
note: translators: placeholder: Course.
en: Update %s Tag
nl: Werk %s tag bij

[ctx: placeholder: Course]
note: translators: placeholder: Course.
en: Edit %s Tag
nl: Bewerk %s tag

[ctx: placeholder: Course]
note: translators: placeholder: Course.
en: Parent %s Tag:
nl: Bovenliggend %s tag:

[ctx: placeholder: Course]
note: translators: placeholder: Course.
en: Parent %s Tag
nl: Bovenliggende %s tag

[ctx: placeholder: Course]
note: translators: placeholder: Course.
en: All %s Tags
nl: Alle %s tags

[ctx: placeholder: Course]
note: translators: placeholder: Course.
en: Search %s Tag
nl: Zoek %s tag

[ctx: placeholder: Course]
note: translators: placeholder: Course.
en: %s Tag
nl: %s tag

[ctx: placeholder: Course]
note: translators: placeholder: Course.
en: %s Tags
nl: %s tags

[ctx: placeholder: Course]
note: translators: placeholder: Course.
en: New %s Category Name
nl: Nieuwe %s categorie naam

[ctx: placeholder: Course]
note: translators: placeholder: Course.
en: Add New %s Category
nl: Voeg nieuwe %s categorie toe

[ctx: placeholder: Course]
note: translators: placeholder: Course.
en: Update %s Category
nl: Werk %s categorie bij

[ctx: placeholder: Course]
note: translators: placeholder: Course.
en: Edit %s Category
nl: Bewerk %s categorie

[ctx: placeholder: Course]
note: translators: placeholder: Course.
en: Parent %s Category:
nl: Bovenliggende %s categorie:

[ctx: placeholder: Course]
note: translators: placeholder: Course.
en: Parent %s Category
nl: Bovenliggende %s categorie

[ctx: placeholder: Course]
note: translators: placeholder: Course.
en: All %s Categories
nl: Alle %s categorieën

[ctx: placeholder: Course]
note: translators: placeholder: Course.
en: Search %s Categories
nl: Zoek %s categorieën

[ctx: placeholder: Course]
note: translators: placeholder: Course.
en: %s Category
nl: %s categorie

[ctx: placeholder: Course]
note: translators: placeholder: Course.
en: %s Categories
nl: %s categorieën

[ctx: Add New Group Label]
en: Add New
nl: Voeg nieuwe toe

[ctx: Add New Quiz Label]
en: Add New
nl: Voeg nieuwe toe

[ctx: Add New Topic Label]
en: Add New
nl: Voeg nieuwe toe

en: Click Here to Continue
nl: Klik hier om verder te gaan

en: Mark Complete
nl: Markeer als afgerond

en: Take this Course
nl: Volg deze training

en: Quizzes
nl: Quizzen

en: Topics
nl: Paragrafen

en: Topic
nl: Paragraaf

en: Lessons
nl: Hoofdstukken

en: Lesson
nl: Hoofdstuk

en: Courses
nl: Trainingen

en: Course
nl: Training

[ctx: placeholder: Post Name]
note: translators: placeholder: Post Name.
en: Parent %s
nl: Bovenliggende %s

[ctx: placeholder: Post Name]
note: translators: placeholder: Post Name.
en: No %s found in Trash
nl: Geen %s gevonden in prullenbak

[ctx: placeholder: Post Name]
note: translators: placeholder: Post Name.
en: No %s found
nl: Geen %s gevonden

[ctx: placeholder: Post Name]
note: translators: placeholder: Post Name.
en: Search %s
nl: Zoek %s

[ctx: placeholder: Post Name]
note: translators: placeholder: Post Name.
en: View %s
nl: Bekijk %s

[ctx: placeholder: Post Name]
note: translators: placeholder: Post Name.
en: New %s
nl: Nieuwe %s

[ctx: placeholder: Post Name]
note: translators: placeholder: Post Name.
en: Edit %s
nl: Bewerk %s

[ctx: placeholder: Post Name]
note: translators: placeholder: Post Name.
en: Add New %s
nl: Voeg nieuwe %s toe

en: Add New
nl: Nieuwe toevoegen

[ctx: placeholder: Transactions]
note: translators: placeholder: Transactions.
en: Displays a list of %s
nl: Toon een lijst van %s

[ctx: placeholder: Quiz]
note: translators: placeholder: Quiz.
en: Displays a list of %s
nl: Toont een lijst van %s

[ctx: placeholder: Course]
note: translators: placeholder: Course.
en: Displays a list of %s
nl: Toon een lijst van %s

en: Title:
nl: Titel:

en: Access to certificate page is disallowed.
nl: Toegang tot de certificatenpagina is niet toegestaan.

en: Completed
nl: Afgerond

en: Enter the number of posts to display per page.
nl: Voer het aantal berichten dat je per pagina wilt tonen in.

en: Posts Per Page
nl: Berichten per pagina

en: Descending
nl: Aflopend

en: Ascending
nl: Oplopend

en: Sort Direction
nl: Sorteer richting

en: Choose the sort order.
nl: Kies de sorteervolgorde.

en: Menu Order
nl: Menu volgorde

en: Date
nl: Datum

en: Select a choice...
nl: Maak een keuze...

en: select
nl: selecteer

en: Sort By
nl: Sorteer op

en:  Options
nl:  opties

en: #2: Invalid post data
nl: #2: Ongeldige post data

en: #1: Invalid post data
nl: #1: Ongeldige post data

[ctx: placeholder: Quiz]
note: translators: placeholder: placeholder: Quiz.
en: View %s (new window)
nl: Bekijk %s (nieuw venster)

[ctx: placeholder: Topic]
note: translators: placeholder: Topic.
en: View %s (new window)
nl: Bekijk %s (nieuw venster)

[ctx: placeholder: Topic]
note: translators: placeholder: Topic.
en: Edit %s Settings (new window)
nl: Bewerk %s instellingen (nieuw venster)

en: Move
nl: Verplaats

[ctx: placeholders: Lesson, Course]
note: translators: placeholders: Lesson, Course.
en: Remove %1$s from %2$s
nl: Verwijder %1$s van %2$s

[ctx: placeholder: Lesson]
note: translators: placeholder: Lesson.
en: View %s (new window)
nl: Bekijk %s (nieuw venster)

[ctx: placeholder: Lesson]
note: translators: placeholder: Lesson.
en: Edit %s Settings (new window)
nl: Bewerk %s instellingen (nieuw venster)

[ctx: placeholder: Lesson]
note: translators: placeholder: Lesson.
en: Move %s
nl: Verplaats %s

en: Cancel
nl: Annuleer

en: Ok
nl: OK

en: Edit Title
nl: Bewerk titel

[ctx: placeholder: will contain post type label]
note: translators: placeholder: will contain post type label.
en: Move %s
nl: Verplaats %s

[ctx: placeholders: will contain post type label, Course]
note: translators: placeholders: will contain post type label, Course.
en: Remove %1$s from %2$s
nl: Verwijder %1$s uit %2$s

[ctx: placeholder: will contain post type label]
note: translators: placeholder: will contain post type label.
en: Move %s to Trash
nl: Verplaats %s naar prullenbak

[ctx: placeholder: will contain post type label]
note: translators: placeholder: will contain post type label.
en: View %s (new window)
nl: Bekijk %s (nieuw venster)

[ctx: placeholder: will contain post type label]
note: translators: placeholder: will contain post type label.
en: Edit %s Settings (new window)
nl: Bewerk %s instellingen (nieuw venster)

en: Last Page
nl: Laatste pagina

en: Next Page
nl: Volgende pagina

en: Previous Page
nl: Vorige pagina

en: First Page
nl: Eerste pagina

en: Search...
nl: Zoeken...

en: New
nl: Nieuw

en: Expand/Collape Section
nl: Uitklappen/inklappen sectie

[ctx: placeholder: will be post type label like Course, Lesson, Topic]
note: translators: placeholder: will be post type label like Course, Lesson, Topic.
en: Are you sure you want to move this %s to Trash?
nl: Weet je zeker dat je deze/dit %s naar de prullenbak wilt verplaatsen?

[ctx: placeholders: will be post type labels like Course, Lesson, Topic]
note: translators: 'placeholders: will be post type labels like Course, Lesson, Topic'.
en: Are you sure you want to remove this %1$s from the %2$s? (This will also remove all sub-items)
nl: Weet u zeker dat u deze/dit %1$s van de/het %2$s wilt verwijderen? (Hiermee worden ook alle overige items verwijderd)

[ctx: placeholder: Topic, Quizzes]
note: translators: placeholder: Topic, Quizzes.
en: Drop %1$s %2$s Here
nl: Plaats %1$s %2$s hier

[ctx: placeholder: Lesson, Quizzes]
note: translators: placeholder: Lesson, Quizzes.
en: Drop %1$s %2$s Here
nl: Plaats %1$s %2$s hier

[ctx: placeholder: Quizzes]
note: translators: placeholder: Quizzes.
en: Drop Global %s Here
nl: Plaats globale %s hier

[ctx: placeholder: Lesson, Topics]
note: translators: placeholder: Lesson, Topics.
en: Drop %1$s %2$s Here
nl: Plaats %1$s %2$s hier

[ctx: placeholder: Lessons]
note: translators: placeholder: Lessons.
en: Drop %s Here
nl: Plaats %s hier

[ctx: placeholder: Quiz]
note: translators: placeholder: Quiz.
en: Click the '+' to add a new %s
nl: Klik op '+' om een nieuwe %s toe te voegen

[ctx: placeholder: Topic]
note: translators: placeholder: Topic.
en: Click the '+' to add a new %s
nl: Klik op '+' om een nieuwe %s toe te voegen

[ctx: placeholder: Lesson]
note: translators: placeholder: Lesson.
en: Click the '+' to add a new %s
nl: Klik op '+' om een nieuwe %s toe te voegen

[ctx: placeholder: number of steps]
note: translators: placeholder: number of steps.
en: Total Steps: %s
nl: Totaal stappen: %s

en: Collapse All
nl: Inklappen

en: Expand All
nl: Uitklappen

en: Groups
nl: Groepen

en: Count
nl: Telling

en: Leaderboard
nl: Leeroverzicht

en: Statistics
nl: Statistieken

en: Questions
nl: Vragen

en: Approval Status
nl: Status goedkeuring

en: loading
nl: laden

en: Show more details
nl: Laat meer details zien

[ctx: placeholder: Lesson]
note: translators: placeholder: Lesson.
en: %s Required
nl: %s vereist

[ctx: placeholder: Course]
note: translators: placeholder: Course.
en: %s Required
nl: %s vereist

en: approve
nl: goedkeuren

en: Not Approved
nl: Niet goedgekeurd

en: Approved
nl: Goedgekeurd

note: translators: placeholder: Points label.
en: Points
nl: Punten

[ctx: Assigned Question Label]
note: translators: Assigned Question Label.
en: Assigned %s
nl: Toegewezen %s

[ctx: Assigned Course Label]
note: translators: Assigned Course Label.
en: Assigned %s
nl: Toegewezen %s

[ctx: Export Quiz Data Label]
note: translators: Export Quiz Data Label.
en: Export %s Data
nl: Exporteer %s gegevens

[ctx: Quiz Passed Report label: YES]
en: YES
nl: Ja

[ctx: Quiz Passed Report label: NO]
en: NO
nl: Nee

[ctx: Export User Quiz Data Label]
note: translators: Export User Quiz Data Label.
en: Export User %s Data
nl: Exporteer gebruikersgegevens %s

[ctx: Course Complete Report label: YES]
en: YES
nl: Ja

[ctx: Course Complete Report label: NO]
en: NO
nl: Nee

en: ERROR: Cannot create working folder. Check that the parent folder is writable
nl: FOUT: kan geen werkmap maken. Controleer of de bovenliggende map schrijfbaar is

[ctx: placeholders: result count, total count]
note: translators: placeholders: result count, total count.
en: %1$d of %2$s Users
nl: %1$d van %2$s gebruikers

[ctx: Export User Course Data Label]
note: translators: Export User Course Data Label.
en: Export User %s Data
nl: Exporteer gebruikersgegevens %s

[ctx: placeholder: Completed date]
note: translators: placeholder: Course Completed Data.
en: Completed: %s
nl: Afgerond: %s

[ctx: Course Expires on date]
note: translators: placeholder: Course Expires Date.
en: Expires: %s
nl: Verstrijkt %s

en: (access expired)
nl: (toegang verstreken)

[ctx: placeholder: Started date]
note: translators: placeholder: Started Date.
en: Started: %s
nl: Gestart: %s

en: view
nl: bekijk

en: Started / Completed
nl: Gestart/Afgerond

en: Steps
nl: Stappen

en: Title
nl: Titel

[ctx: User Enrolled Courses]
note: translators: placeholder: Courses.
en: User Enrolled %s
nl: Student ingeschreven %s

[ctx: Permanently Delete Course Data Label]
note: translators: placeholder: Course.
en: Permanently Delete %s Data
nl: Verwijderd %s gegevens permanent

[ctx: Course Info Label]
note: translators: placeholder: Course.
en: %s Info
nl: %s info

en: Path
nl: Pad

en: Update available
nl: Update beschikbaar

en: The DB_USER defined in your wp-config.php does not have CREATE permission.
nl: De DB_GEBRUIKER die is gedefinieerd in uw wp-config.php heeft geen CREËER-machtiging.

en: When the LearnDash plugin or related add-ons are activated they will create the following tables. If the tables are not present try reactivating the plugin. If the table still do not show check the DB_USER defined in your wp-config.php and ensure it has the proper permissions to create tables. Check with your host for help.
nl: Wanneer de LearnDash-plug-in of gerelateerde toevoegingen zijn geactiveerd, maken ze de volgende tabellen. Als de tabellen niet aanwezig zijn, probeer dan de plug-in opnieuw te activeren. Als de tabel nog steeds niet wordt weergegeven, controleert u de DB_USER die is gedefinieerd in uw wp-config.php en controleert u of deze de juiste machtigingen heeft om tabellen te maken. Vraag uw gastheer om hulp.

en: Present
nl: Huidge

en: Table Name
nl: Tabel naam

en: Database Tables
nl: Database tabellen

en: The following is the search order paths for override templates, relative to site root:
nl: Hieronder volgen de zoekvolgordepaden voor vervangende sjablonen, relatief ten opzichte van de root van de site:

en: Template Path
nl: Sjabloon pad

en: Template Name
nl: Sjabloon naam

en: Object Cache
nl: Object voorraard

en: Using Permalinks
nl: Perm links gebruiken

en: Site Language
nl: Site taal

en: Is Multisite
nl: Is een multisite

en: WordPress Site URL
nl: Wordpress site URL

en: WordPress Home URL
nl: Wordpress startpagina URL

en: WordPress Version
nl: WordPress versie

en: WordPress Settings
nl: WordPress instellingen

en: Protocols
nl: Protocollen

en: Libz Version
nl: Libz Versie

en: SSL Version
nl: SSL Versie

en: Version
nl: Versie

en: MySQL version
nl: MySQL versie

en: PHP OS Family
nl: PHP OS familie

en: PHP Version
nl: PHP Versie

en: Translation Files
nl: Vertalingsbestanden

[ctx: placeholder: Topic]
note: translators: placeholder: Topic.
en: %s Tag base
nl: %s tag basis

[ctx: placeholder: Topic]
note: translators: placeholder: Topic.
en: %s Category base
nl: %s categorie basis

[ctx: placeholder: Lesson]
note: translators: placeholder: Lesson.
en: %s Tag base
nl: %s tag basis

[ctx: placeholder: Lesson]
note: translators: placeholder: Lesson.
en: %s Category base
nl: %s categorie basis

[ctx: placeholder: Course]
note: translators: placeholder: Course.
en: %s Tag base
nl: %s tag basis

[ctx: placeholder: Course]
note: translators: placeholder: Course.
en: %s Category base
nl: %s categorie basis

[ctx: placeholder: Quizzes]
note: translators: placeholder: Quizzes.
en: %s Permalink slug
nl: %s permalink slug

[ctx: placeholder: Topics]
note: translators: placeholder: Topics.
en: %s Permalink slug
nl: %s permalink slug

[ctx: placeholder: Lessons]
note: translators: placeholder: Lessons.
en: %s Permalink slug
nl: %s permalink slug

[ctx: placeholder: Courses]
note: translators: placeholder: Courses.
en: %s Permalink slug
nl: %s permalink slug

en: Nested URLs
nl: Geneste URL's

[ctx: placeholder: Course]
note: translators: placeholder: Course.
en: Shared %s Steps
nl: Gedeelde %s stappen

[ctx: placeholder: Course]
note: translators: placeholder: Course.
en: %s Builder Interface
nl: %s Bouwer interface

en: Include in Reports
nl: Opnemen in rapporten

[ctx: placeholder: Course]
note: translators: placeholder: Course.
en: Bypass %s limits
nl: Omzeil %s limieten

[ctx: placeholder: Course]
note: translators: placeholder: Course.
en: %s Auto-enroll
nl: %s automatisch inschrijven

[ctx: placeholder: datetime]
note: translators: placeholder: datetime.
en: last run %s
nl: laatste run %s

en: Please run the Data Upgrade.
nl: Voer de data upgrade uit.

en: DB Version
nl: DB versie

en: LearnDash License Valid
nl: LearnDash licentie geldig

en: No
nl: Nee

[ctx: placeholder: date]
note: translators: placeholder: date.
en: last check: %s
nl: laatst gecontroleerd: %s

en: Yes
nl: Ja

en: Learndash Version
nl: LearnDash versie

en: Please upgrade.
nl: Voer een upgrade uit.

en: Value
nl: Waarde

en: Setting
nl: Instelling

en: Are you sure that you want to remove ALL LearnDash data?
nl: Weet je zeker dat je ALLE LearnDash gegevens wilt verwijderen?

en: Submit
nl: Bevestig

en: Copy Failed
nl: Kopiëren mislukt

en: Copy Success
nl: Kopiëren gelukt

en: Copy System Info
nl: Kopieer System info

en: Support
nl: Hulp

en: Last run: none
nl: Laatste run: geen

[ctx: placeholders: date/time, user name]
note: translators: placeholders: date/time, user name.
en: Last run: %1$s by %2$s
nl: Laatste run : %1$s door %2$s

note: translators: placeholder: link to LearnDash Data Upgrade admin page.
en: LearnDash Data Upgrade
nl: LearnDash data upgrade

[ctx: placeholder: link to LearnDash Data Upgrade admin page]
note: translators: placeholder: link to LearnDash Data Upgrade admin page.
en: LearnDash Notice: Please perform a %s. This is a required step to ensure accurate reporting.
nl: Bericht van LearnDash: voer a.u.b. een %s uit. Dit is een stap die vereist is om te zorgen voor accurate rapportages.

en: Data Upgrades
nl: Data upgrades

en: Click to toggle
nl: Klik om om te schakelen (wisselen)

en: User Reports
nl: Gebruikersrapportage

[ctx: Learndash Report Menu Label]
en: Reports
nl: Rapporten

[ctx: placeholder: Quiz]
note: translators: placeholder: Quiz.
en: Advanced %s
nl: Gevorderd %s

[ctx: LMS License Tab Label]
en: LMS License
nl: LMS licentie

[ctx: Transactions Tab Label]
en: Transactions
nl: Transacties

[ctx: Quiz Statistics Tab Label]
en: Statistics
nl: Statistieken

[ctx: Edit Quiz Label]
note: translators: placeholder: Edit Quiz Label.
en: Edit %s
nl: Bewerk %s

[ctx: Quiz Import/Export Tab Label]
en: Import/Export
nl: Importeer/exporteer

[ctx: Quiz Submitted Essays Tab Label]
en: Submitted Essays
nl: Aangeleverde verslagen

[ctx: Settings Menu Label]
en: Settings
nl: Instellingen

[ctx: Submitted Essays Menu Label]
en: Submitted Essays
nl: Aangeleverde verslagen

[ctx: Assignments Menu Label]
en: Assignments
nl: Opdrachten

[ctx: Certificates Menu Label]
en: Certificates
nl: Certificaten

en: Update User
nl: Update gebruiker

en: Search Users
nl: Zoek gebruikers

en: Sending...
nl: Versturen...

en: Both Email Subject and Message are required and cannot be empty.
nl: E-mail onderwerp en bericht zijn verplicht en mogen niet leeg zijn.

en: Send
nl: Verstuur

en: Email Message:
nl: E-mail bericht:

en: Email Subject:
nl: E-mail onderwerp:

en: Actions
nl: Acties

en: Email
nl: E-mail

en: Name
nl: Naam

en: Username
nl: Gebruikersnaam

en: Back
nl: Terug

en: per Page
nl: per pagina

en: Report
nl: Rapportage

en: Export Results
nl: Exporteer resultaten

en: Export Progress
nl: Exporteer voortgang

en: List Users
nl: Laat gebruikers zien

en: edit
nl: bewerk

[ctx: placeholder: Course]
note: translators: placeholder: Course.
en: The %s price type is set to "open". This means ALL are automatically enrolled.
nl: Het %s prijstype staat op "open". Dit betekent dat IEDEREEN automatisch is ingeschreven.

[ctx: Search Enrolled Courses Label]
note: translators: placeholder: Courses.
en: Search Enrolled %s
nl: Zoek ingeschreven %s

[ctx: Search All Courses Label]
note: translators: placeholder: Courses.
en: Search All %s
nl: Zoek alle %s

[ctx: User Enrolled in Courses Label]
note: translators: placeholder: Courses.
en: User Enrolled in %s
nl: Student ingeschreven in %s

[ctx: Search Assigned Course Users]
note: translators: placeholder: Course.
en: Search Assigned %s Users
nl: Zoek alle toegewezen %s gebruikers

[ctx: Search All Course Users]
note: translators: placeholder: Course.
en: Search All %s Users
nl: Zoek alle %s gebruikers

[ctx: Course Users label]
note: translators: placeholder: Course.
en: %s Users
nl: %s gebruikers

[ctx: Course Users Label]
note: translators: placeholder: Course.
en: %s Users
nl: %s gebruikers

en: Search
nl: Zoek

en: next  &rsaquo;
nl: volgende &rsaquo;

en: &lsaquo; prev
nl: &lsaquo; vorige

en: Search:
nl: Zoek:

en: <strong>Compatible</strong> with your version of WordPress
nl: <strong>Compatibel</strong> met je huidige versie van WordPress

en: <strong>Incompatible</strong> with your version of WordPress
nl: <strong>Niet</strong> compatible met je WordPress versie

en: Untested with your version of WordPress
nl: Niet getest met jouw versie van WordPress

note: translators: %s: Time since the last update
en: %s ago
nl: %s geleden

en: Last Updated:
nl: Laatste keer bijgewerkt:

note: translators: 1: Plugin name and version.
en: More Details
nl: Meer details

note: translators: 1: Plugin name and version.
en: More information about %s
nl: Meer informatie over %s

note: translators: placeholder Author.
en: By %s
nl: Door %s
